Realybe EUR / Lt :)

čia vadinasi bobiko būda-rukykla. koldra, kad nereiktų dažnai keisti ir skalbti, panaudojama rūkymui, bo gerai dūmyja su koldros prigulėtais numyžtais kvapais, kurie gaunasi kaip savitas prieskonis ir jo jokioj liantkijos pardėj už pygiai nenusipirksi. išrūkius stirnieną su koldra, nušaunami du zuikiai, būda-rukykla išdezinfekuojama nuo blusų iki kito karto Cha cha

norfa jau ginasi dėl fotkės, tai gal ir tikra Juokiasi

Man tai geda del jusu, siu zemiu obitateliu, studentas ne ta klavisa paspaude ,na zmogus jaunas, nepatyres,o is to toki gryba visi uzaugino… Norit skandalo-pasigaminkite patys.

dvirka, dėl tavęs jau senai gėda Labas

jo, gėda, kad taip aktyviai agituodamas bulvinį batką, pats neprekiauja geriausia bulvinių dviračių produkcija Cha cha

Pzdc, tupumas begalinis. Juodu ant balto parodyta-o lanszberginiu kolona vistiek savo triedzia. Jiems teisybes pripazinti batka vycka su gabrielium angelu neleidzia Cha cha

nenuostabu, kad tu tiki viskuom, ką matai juodu ant balto Cha cha o tv tavo irgi dar juodai baltas? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

dzux tau gal dazniau reikejo apsipirkinet parduotuvese tada ir dabar?bent kainose susigaudytum, nereiketu visokiu ereziju skiest Laimingas

moziau, tu man neaiškink ką reikia daryt, aš tau nesakysiu kur eit Labas man kainos nepasikeitė, jei tau pasikeitė, tavo probelmos. Beje, taip ir nepasakai kas tave puola Nežinau

uteles ji puola koalicijoje su pachmielu.

Juokiasi

vatnykai, nebeviduriuokit, jokios sensacijos nera, tai elementari zmogiska klaida. delfi.lt/pilietis/naujienos/paaiskino-kaip-atsirado-pasipik tinima-feisbuke-sukelusi-kaina.d?id=71039492

dabar viskas aišku iš kokios mėsos bobikas šašlykus kepa… Juokiasi

Tik chaliavos besiilginti vata ir gali įsivaizduoti, kad pagalvė su vilnos užvalkalu kainuoja 3.36eu.

Pabrango paslaugos, ypač restoranai. Bet būtinosios prekės tikrai išliko panašiom kainom. Turint omeny, kad visą laik viskas pastoviai brangsta, nes didėja atlyginimai, tai nieko naujo. Bet kai čia kai kurie nesiorientuoja kainose, tai taip ir gaunasi, kad pamato kokią nesąmone facebooke ir tiki Cha cha Bet jo, varykit į lenkiją pigienų pirkt. Logika pas juos, tai ūmom nepoimiosh Cha cha Lietuvoj pigiausias prekes pirkti nelygis, bet į lenkiją nuvažiavę griebia kas pigiausia ir po to giriasi kiek sutaupė Juokiasi

ir dar labai pigiai 500 km kelionę suvažinėjo. dar po to teko priverstinai kimšt viską į skrandžius ir tauką augint, bo galiojimas baigiasi ir gaila išmest nes neatsipirks ta piguva tada Cha chair taip iki kito važiavimo Cha cha

Dzux | 04-22 09:30 tu sakei kad mane puola, tai ir atsakyk Laimingas

man dabar surast tavo citatą ar kaip? radau - banga.tv3.lt/lt/2forum.showPosts/518529.501.31-=%281945679 260 nu, triochala būsi ar bachūras? Cha cha

ne, jis siaip durnius

nu daublas tai kur cia mane kas puola? "vat tokie repedastai kaip tu berete ir emigravo uzuot lietuva gyne " Be be be