Realybe EUR / Lt :)


Realybe EUR / Lt :slight_smile:

baisu, kas dabar daryt? Cha cha

Pojedzemy do Polski kupowac za zloty - kurda mac Labas Linksmybės Be be be

čia yra fake’as, nes failo atributuose nera nei irenginio, kuriuo fotkinta info, nei geotagging’o - nieko. Eilinis fufaikiu trydalas.

bobika pzdnk ir negrįžk, kad tave gėjai pagautų toj gejropoj Cha cha

Rivona Norfai lyg tiekia. Robikai, sbiegai ir atraportuosi paskui Cha cha

Triochala bedante - raudonskūre, tokių pagalvių nuo 2,5 euro pilna pirkti kiekvienoje gatvėje:jysk.lt/miegamajam/antklodes-ir-pagalves/pagalves.html ?medz iagas=79991Taip, kad slėpkis su šituo nesamoningu feiku po pernykščiais lapais. Ufff

rivona ir yra norfa Mirkt

atsiputes | 04-19 14:35 gozeli apie smartus ka nors girdejai? o jiske pats buvau sekmadieni visas slamstas buves litais kainuoja tugrikais.

O tikėjaisi, kad bus rubliais?

mozeli idijotikai, butent smartai ir sudeda visa info i failo atributus. Belekuris fotkinantis daiktas taip padaro, o smartphonas butent uzdeda ir geotag’a, jei zinai ka tai reikskia. O tusti atributai rodo, kad failas yra redaguotas. Bet nepergyvenk, niekas is taves protingu minciu ir nesitiki Labas

Taip, taip, jau patikėjau, kad kažkada pagalvė 2,5 lito kainavo (kaip Baltija ledų porcija *bliamba* Cha cha), o dabar 2,5 euro. Juokiasi Man nereikia net būti Jyske, nes daviau nuorodą į kainas internete. Bent pats tiki ką čia rašai obode?

Nepabijosiu gauti bano, bet tu mooze esi nuopisų nuopisa. Supratai? ŠypsenaKadangi senesnių puslapių nepavyko rasti archyve (jie tiesiog neatsidaro), tai aš tau į dantis duodu 2015 metų kovo 19 dienos jysk.lt puslapio snapshotą. Euras jei neprisimeni, Lietuvoje nuo sausio 1 dienos.web.archive.org/web/20150319004628/http://www.jysk.lt/miegamasi s/patalyne.html?dir=asc&order=priceAtkreipk dėmesį į užvalkalų kainas. Jei nesugebi, aš pats parašysiu, kad 3 mėnesiai po euro įvedimo, kai dar kainos buvo rodomos ir litais ir eurais, užvalkalai kainavo 1,5 eurų. O dabar N U O P I S A žiūrėk šiandienos kainas:jysk.lt/miegamajam/patalyne/pagalviu-uzvalkalai.htmlUžvalkalai kainuoja tuos pačius 1,5 eurų. Baltas užvalkalas ir rudas, net atpigo per tą laiką. Ir tu raudona supista suka dar drįsti aiškinti, kad tu buvai JYSKE ir kas kainavo eurais, tas kainuoja litais? Tu esu apsimelavusi nuopisa, kurią reikia už melą tuojau pat ištremti nx į svajonių kacapiją. Piktas

Mozikas gi ne apie eurus kalba, jis nuo ordos - pas jį tugrikai Cha cha

gal tas idijotas rubliais skaiciuioja viska? Tada sutinku, taip skaiciuiojant tikrai gerokai viskas pabrango, net ne procentasi, o kartais.

vo blemba… rimtai net nepamasčiau apie tai. Drovus čia jau tikrai gali būti problemą pas raudonskūri. Latvių g. juk rubliais atlygina. Dabar jau aišku iš kur čia tokias išvadas daro šitie… amebos. Cha cha

stengiausi patylėti, bet negaliu. šnekant apie norfą ir rivoną - nevieną kartą esu matęs pereinamajame laikotarpyje, kai per žioplumą, litinė kaina buvo užrašoma eurais. tada norfos mergaitės markeriu braukdavo ir dėdavo naują lipduką su korektiška kaina. juokingiausiai tai, kad kasoje rodydavo korektišką eurinę kainą. spaudos klaida. apie triedalus, kad litas = euras. taip yra tik turginiam ir pensijinio amžiaus “rėkikų” diapazone. dirbu prekybos segmente, tad tokie kaltinimai iš piršto laužti, bet koks toks pasipinigavimas neša daugiau nuostolio nei naudos, plius krenti tarpininkų, kolegų, konkurentų akyse. plius, tikrai neneigiu, jog yra piuknaudžiavimo, ypač kavinėse, kirpyklose, servisuose ir pan. ir net grubaus - iki 40%. tokius reikalus tvarko konkurencija, nes dažniausiai liekama prie suskilusios geldos. siūlau nepanikuoti, o atsipūtus stebėti, kaip visa tai sėkmingai sutvarko rinkos ir konkurencijos dėsniai. mes gi galime elementariai pirkti arba nepirkti. bet kokius šūdmalimus, provokacijas laikau niekinėmis be pagrįstų faktų. šios nuotraukos tikrumui rekomenduoju parodyti pakuotes, barkodus, tiekėjų išrašus ir realią galutinę kainą.

taikliau nebuna Taip Gerai butent visi turginiai, ir skelbikai konvertavo lt=€, bet pasiklausykit kokia kalba tarpusavi tie prekeiviai sneka, dzen dobry, privet kak zyvios Juokiasi ir poto tie patys vatnykai pradeda cypt stilium ‘‘obama cmo’’ ir visi aplink kalti ir laukia savo angelo putino Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Paslaugose kainos pakeltos ir, manau, kad normalu, jog keliama žmogaus darbo/laiko kaina.

sandman teisingas vyras, bet nuo atsakomybės tai neatleidžia Cha cha