reali rida?


reali rida?

suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=153734517&__lp=3 7&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant 1.makeId=25100&makeModelVariant1.modelId=30&makeModelVariant1.searchIn Freetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVaria nt3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2003-01-01&negativ eFeatures=EXPORT&lang=en&pageNumber=2realu ar turkas pasidarbaves…

sen horoskope skaiciau, kad reali Taip

nuotraukes su pelenine darytos Blogaio siaip realu,nerealu…bet esu mates ir su 50kkm 8m masinu

galima patikrint… bent nuspet, keletos dalyku paklausus, paprasius Mirkto bet taciau… skelbime yra minusu… jei pirkt, tai tik gyvai apziurint.

dr supranti pagal DE politika su tokia rida turetu ir kaina but 9000-10000eur.o cia kaina tokia pati kaip kitu po 250 stukiu begusiu. plia vokiskai nemoku pasukciau …

Stulpas ir ka sakytum pasukes? Šypsena

Q kai zut but reikes masinos ir vaziuosim Šypsena

Esu su vulva vaziaves 10 men senumo o rida tik 112 000 km. Bet aisku buna stebuklu. Braziaus tayota ir gi 100K nesiekia Cha cha

uz 8metu masina,ne pacia idomiausia 10keur ??? nezinau … Nekaltas

Q nu paklaust kokio vin kodo ,nuotrauku kokiu serviso knyguciu ar nekatit tokie ten dalykai Cha cha

idomi ar neidomi skonio reikalas Mirktman pvz bmw petakas irgi neydomu bet 10 euru kainuoja 2003m

Vokietijoje ne tik turkai masinas pardavineja.

Stulpas, nekelia rago pardavejas

Q px bijo gal litovcu Cha cha,jei butu skubu iskarto tau buciau skambijas Šypsena

kainuoja…ar praso ??? Cha cha

Stulpas, smagu girdet… pusbroliuko (berots) accordas gerai rieda? Šypsena

dr jei autopliuse dingsta masinos vadinas parduoda uz -+ tiek Šypsena

e39 uz 35klt autopliuse ir dingsta ??? esu viena mates,kuris kabejo belenkiek menesiu…ai nors koks skirtumas…10keur uz d5 tai 10 Gerai

Q jo acords viskas okey, grazus man jie Gerai dar diskus jis grazius uzbliove tai geras vaizdelis Cha cha bet sau nenoreciau tokio,nelimpa man ju salonai…