Real-Leverkuzen

Real-Leverkuzen

Tikesimes Realas pamokins vokietukus ir teisybe pasaulyje triumfuos.

Kvailesnio finalo nesugalvosi.

Kadangi Man. United iskritoLiūdna, tai man nesvarbu kas laimes - svarbiausia grazus futbolasAlus

prisipirko Real zvaigziu- atseit reik laimet viska Piktas isleido kruvas babkiu kai durniai o dabar prasiks visur palinkekim Leverkusenui pergales ba Real jos tikrai nevertas…

ar tu durnas egiskam ar tik man taip atrodo? eik geriau snargli nuo nosies nusvalyk Cha cha Cha cha Cha cha

leverkusenas gaidziai kaip ir SEXgod, kosmariukas !visis jie lopai!kas serga uz leverk…tokius ****int reikia!

Ei vaikai, baikit, o tai busit greit sumoderuoti!Kietas Spjaudytis eikit i vaiku darzeli Mirkt

Soliar rašė:

juras rašė:

Labai juokingai cia jurai parasei Cha cha tipo "Karaliskasis" klubas jau vien del savo pavadinimo nusipelne kaip minimum zaisti CL finale - xaxaxa Cha cha

Cha cha ne taip supratai mane. cia toks zodziu zaismas gavosi real - komandos pavadinimas, real - is anglu kalbos "tikra,realu". zodziu zaismas ir nieko daugiau. Cha cha

as turejau omeny tai, kad realas labai stabiliai zaide, turi stipria sudeti, buvo pergales viena po kitos ir t.t.

[================================
juras rašė:

na apie futbola nelabai ir benusimanau, bet mano nuomone real’’’’’’’'o sekmes buvo visiskai realu tiketis dar pries prasidedant grupiu varzyboms… Aš nekaltas priestarausit?.. tai, kad realas zais finale buti tiek pat real, kaip kad ir komandos pavadinimas Cha cha

================================

parasei parasei - nebijok, as nepiktybiskai kimbu Mirkt Ir dar - Real ispaniskai reiskia "Karaliskas" ar kazkaip panasiai, cia anglu kalba ne prie ko Mirkt