RC apdovanojimai 2005

Geriausia atlikeja DŽORDANA GELTONA LUKA TAJA (nes nėra iš ko rinktis) Geriausias atlikejas ALANAS CHOŠNAU AMBERLIFE ANDRIUS BRAVO MARIJUS MIKUTAVIČIUS (neabejotinai) Geriausias debiutas ANDRIUS BRAVO COLDER MOKINUKĖS (jų muzika-***as, bet bent jau treningai geri.Nėra iš ko rinktis…) NEXT Geriausia hip-hop grupe/atlikejas G&G SINDIKATAS JBC KITOKIE MC OZONAS “Neformatas” ANDRIUS MAMONTOVAS BIPLAN INCULTO (pavaro Gerai ) SEL Geriausia grupe B’AVARIJA (nes moka gyvai dainuoti) DELFINAI KASTANEDA MOKINUKĖS SKAMP Geriausia daina AMBERLIFE & LADYBIRD "My lover’s gone " B’AVARIJA “Labai, labai” DELFINAI "Kai tu šalia " LINAS IR SIMONA " What’s happened to your love " (jų balsai puikiai dera ir šiaip muzikiniu požoūriu stipri daina) MOKINUKĖS "Bye bye " Geriausias albumas AMBERLIFE "In my life " G&G SINDIKATAS “Alchemija” (iš išvardintų G&G SINDIKATAS man priimtiniausias) LUKA “Aš įsimylėjau” SKAMP “Reach” TAJA "Angelas baltas "

Geriausia atlikeja GELTONA Geriausias atlikejas ALANAS CHOŠNAU Geriausias debiutas tuscia Geriausia hip-hop grupe/atlikejas tuscia “Neformatas” ANDRIUS MAMONTOVAS Geriausia grupe tuscia Geriausia daina tuscia Geriausias albumas tuscia

Chia jei neturechiau pasirinkimo nebalsuot Cha cha Geriausia atlikejaDŽORDANA GELTONA LUKA TAJA Geriausias atlikejas ALANAS CHOŠNAU AMBERLIFE ANDRIUS BRAVO MARIJUS MIKUTAVIČIUS Geriausias debiutas ANDRIUS BRAVO COLDER MOKINUKĖS NEXT Geriausia hip-hop grupe/atlikejas G&G SINDIKATAS JBC KITOKIE MC OZONAS “Neformatas” ANDRIUS MAMONTOVAS BIPLAN INCULTO SEL

Geriausia grupe B’AVARIJA DELFINAI KASTANEDA MOKINUKĖS SKAMP Geriausia daina AMBERLIFE & LADYBIRD "My lover’s gone " B’AVARIJA “Labai, labai” DELFINAI "Kai tu šalia " LINAS IR SIMONA " What’s happened to your love " MOKINUKĖS "Bye bye " Geriausias albumas AMBERLIFE "In my life " G&G SINDIKATAS “Alchemija” LUKA “Aš įsimylėjau” SKAMP “Reach” TAJA "Angelas baltas "

Geriausia atlikeja DŽORDANA GELTONA + LUKA TAJA Geriausias atlikejas ALANAS CHOŠNAU AMBERLIFE + ANDRIUS BRAVO MARIJUS MIKUTAVIČIUS Geriausias debiutas ANDRIUS BRAVO COLDER MOKINUKĖS + NEXT Geriausia hip-hop grupe/atlikejas G&G SINDIKATAS + JBC KITOKIE MC OZONAS “Neformatas” ANDRIUS MAMONTOVAS + BIPLAN INCULTO SEL Geriausia grupe B’AVARIJA DELFINAI KASTANEDA MOKINUKĖS SKAMP + Geriausia daina AMBERLIFE & LADYBIRD "My lover’s gone " + B’AVARIJA “Labai, labai” DELFINAI "Kai tu šalia " LINAS IR SIMONA " What’s happened to your love " MOKINUKĖS "Bye bye " Geriausias albumas AMBERLIFE "In my life " G&G SINDIKATAS “Alchemija” LUKA “Aš įsimylėjau” SKAMP “Reach” + TAJA "Angelas baltas "

vieshpatie tu mano…betgi tai viskas apgailetina…as nekalbu apie amberlaifus,geltonas ir lukas,kurias prastume gimines ir bendziai piniguoti…bet tai mamontvas…ka jis sheis metais gero nuveike muzikos srity??? Kanda…su visa pagarba andriui

o as visom keturiom uz dedziu produktus!!! Cha chaDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Geriausia atlikeja DŽORDANA GELTONA LUKA TAJA ŠypsenaGeriausias atlikejas ALANAS CHOŠNAU AMBERLIFE ŠypsenaANDRIUS BRAVO MARIJUS MIKUTAVIČIUS Geriausias debiutas ANDRIUS BRAVO COLDER ŠypsenaMOKINUKĖS NEXT Geriausia hip-hop grupe/atlikejas G&G SINDIKATAS JBC ŠypsenaKITOKIE MC OZONAS “Neformatas” ANDRIUS MAMONTOVAS BIPLAN ŠypsenaINCULTO SEL Geriausia grupe B’AVARIJA DELFINAI KASTANEDA MOKINUKĖS SKAMP ŠypsenaGeriausia daina AMBERLIFE & LADYBIRD "My lover’s gone " ŠypsenaB’AVARIJA “Labai, labai” DELFINAI "Kai tu šalia " LINAS IR SIMONA " What’s happened to your love " MOKINUKĖS "Bye bye " Geriausias albumas AMBERLIFE "In my life " ŠypsenaG&G SINDIKATAS “Alchemija” LUKA “Aš įsimylėjau” SKAMP “Reach” TAJA "Angelas baltas "

emmz… lievaj… kandidatai taj…hmz… Nekaltas emmz… skamp dar nieko… Mirkt

nebalsiuociau ne uz viena Veee

bet jau tendencijos vien is cia esanciu zinuciu jauciasi… Šypsena

tai jau tikrai Drovus

Uz ka ka, bet uz SKAMP’u albuma galima subalsuot tikrai!!! Geriausias siais metais LIETUVOJE, profesionaliausias ir tt.!!! O kitur vistiek mokinukes triumfuos balsuok nebalsaves!!!

Geriausia atlikeja GELTONA Geriausias atlikejas AMBERLIFE Geriausias debiutas COLDER Geriausia hip-hop grupe/atlikejas G&G SINDIKATAS"Neformatas" ANDRIUS MAMONTOVAS Geriausia grupe SKAMP Geriausia daina AMBERLIFE & LADYBIRD “My lover’s gone” Geriausias albumas AMBERLIFE "In my life"

Veee

Geriausia atlikeja DŽORDANA GELTONA LUKA TAJA + Geriausias atlikejas ALANAS CHOŠNAU AMBERLIFE + ANDRIUS BRAVO MARIJUS MIKUTAVIČIUS Geriausias debiutas ANDRIUS BRAVO COLDER + MOKINUKĖS NEXT Geriausia hip-hop grupe/atlikejas G&G SINDIKATAS JBC KITOKIE MC OZONAS + “Neformatas” ANDRIUS MAMONTOVAS BIPLAN + INCULTO SEL Geriausia grupe B’AVARIJA DELFINAI KASTANEDA + MOKINUKĖS SKAMP Geriausia daina AMBERLIFE & LADYBIRD "My lover’s gone " + B’AVARIJA “Labai, labai” DELFINAI "Kai tu šalia " LINAS IR SIMONA " What’s happened to your love " MOKINUKĖS "Bye bye " Geriausias albumas AMBERLIFE "In my life " G&G SINDIKATAS “Alchemija” LUKA “Aš įsimylėjau” SKAMP “Reach” TAJA "Angelas baltas " +

Geriausia atlikeja DŽORDANA GELTONA GeraiLUKA TAJA Geriausias atlikejas ALANAS CHOŠNAU AMBERLIFE GeraiANDRIUS BRAVO MARIJUS MIKUTAVIČIUS Geriausias debiutas ANDRIUS BRAVO COLDER GeraiMOKINUKĖS NEXT Geriausia hip-hop grupe/atlikejas G&G SINDIKATAS JBC KITOKIE MC OZONAS Gerai“Neformatas” ANDRIUS MAMONTOVAS BIPLAN GeraiINCULTO SEL Geriausia grupe B’AVARIJA DELFINAI KASTANEDA MOKINUKĖS SKAMP GeraiGeriausia daina AMBERLIFE & LADYBIRD "My lover’s gone " GeraiB’AVARIJA “Labai, labai” DELFINAI "Kai tu šalia " LINAS IR SIMONA " What’s happened to your love " MOKINUKĖS "Bye bye " Geriausias albumas AMBERLIFE "In my life " GeraiG&G SINDIKATAS “Alchemija” LUKA “Aš įsimylėjau” SKAMP “Reach” TAJA "Angelas baltas "

…man pla HIP-HOP nominacija įdomi - visi verti gauti prizą. JBC - už savo “Adrianno”, G&G SINDIKATAS už “Alchemiją”, OZONAS - už “Mūsų dienos, mūsų šventės” ir “Jei gali, išeik”… o laimės tik vieni. Čiuju, teisingiausia senbuviams - G&G SINDIKATUI atiduoti. Taip Nekaltas

…na, o šiaip: Geriausia atlikeja DŽORDANA GELTONA LUKA TAJA** Geriausias atlikejas ALANAS CHOŠNAU AMBERLIFE ANDRIUS BRAVO MARIJUS MIKUTAVIČIUS Geriausias debiutas ANDRIUS BRAVO COLDER MOKINUKĖS NEXT Geriausia hip-hop grupe/atlikejas G&G SINDIKATAS JBC KITOKIE MC OZONAS"Neformatas" ANDRIUS MAMONTOVAS BIPLAN INCULTO SEL Geriausia grupe B’AVARIJA DELFINAI KASTANEDA MOKINUKĖS SKAMP Geriausia daina AMBERLIFE & LADYBIRD "My lover’s gone " B’AVARIJA “Labai, labai” DELFINAI "Kai tu šalia " LINAS IR SIMONA " What’s happened to your love " MOKINUKĖS "Bye bye " Geriausias albumas AMBERLIFE "In my life " G&G SINDIKATAS “Alchemija” LUKA “Aš įsimylėjau” SKAMP “Reach”** TAJA "Angelas baltas "

hmm…eilini karta nominacijose nieko gero…naujo taip pat Šypsenai neformato nominacija turbut ‘sukisa’ tas grupes/atlikejus, kurie per metus nieko nepadaro t.y. isleidzia 1-2 naujas dainas (kuo maziau sukuria - tuo maziau groja = ‘neformatas’ Cha cha ), tik siuo atveju SEL visiskai iskrenta is konteksto, nes metu pradzioje buvo isleistas albumas, ir is kurio bent 5 dainos buvo pakankamai daznai grojamos RC eteryje, tai koks cia neformatas? Kita vertus, siu metu pabaigoje pasirodes SEL naujas kurinys “1000 dienu” tikrai atitinka neformato apbibrezima (tikraji, o ne RC vadovu sugalvota), t.y. jo radijo stotys beveik negroja (isskyrus PHR). labiausiai sios nominacijos siais metais nusipelne Inculto, taciau mazai sansu, kad jie laimes…A. Mamontovo fanai visada laimi Šypsena