RC apdovanojimai 2005

Geriausia atlikeja DŽORDANA GELTONA Gerai LUKA TAJA Geriausias atlikejas ALANAS CHOŠNAU AMBERLIFE Gerai ANDRIUS BRAVO MARIJUS MIKUTAVIČIUS Geriausias debiutas ANDRIUS BRAVO COLDER MOKINUKĖS Gerai NEXT Geriausia hip-hop grupe/atlikejas G&G SINDIKATAS JBC KITOKIE MC Gerai OZONAS “Neformatas” ANDRIUS MAMONTOVAS BIPLAN INCULTO Gerai SEL Geriausia grupe B’AVARIJA DELFINAI KASTANEDA MOKINUKĖS SKAMP Gerai Geriausia daina AMBERLIFE & LADYBIRD "My lover’s gone " Gerai B’AVARIJA “Labai, labai” DELFINAI "Kai tu šalia " LINAS IR SIMONA " What’s happened to your love " MOKINUKĖS "Bye bye " Geriausias albumas AMBERLIFE "In my life " G&G SINDIKATAS “Alchemija” LUKA “Aš įsimylėjau” SKAMP “Reach” Gerai TAJA "Angelas baltas "

Geriausia atlikeja DŽORDANA GELTONA GeraiLUKA TAJA Geriausias atlikejas ALANAS CHOŠNAU AMBERLIFE GeraiANDRIUS BRAVO MARIJUS MIKUTAVIČIUS Geriausias debiutas ANDRIUS BRAVO COLDER MOKINUKĖS Gerai Cha chaNEXT Geriausia hip-hop grupe/atlikejas G&G SINDIKATAS Gerai JBC KITOKIE MC OZONAS “Neformatas” ANDRIUS MAMONTOVAS arba Cha chaBIPLAN arba Cha chaINCULTO SEL Geriausia grupe B’AVARIJA DELFINAI KASTANEDA MOKINUKĖS SKAMP Gerai Geriausia daina AMBERLIFE & LADYBIRD "My lover’s gone " Gerai ApkabinimasB’AVARIJA “Labai, labai” DELFINAI "Kai tu šalia " LINAS IR SIMONA " What’s happened to your love " MOKINUKĖS "Bye bye " Geriausias albumas AMBERLIFE "In my life " GeraiG&G SINDIKATAS “Alchemija” LUKA “Aš įsimylėjau” SKAMP “Reach” TAJA "Angelas baltas "

As uz Sindikata Laimingasgeriausia grupe Mirkt

ner uz ka balsuot…bo puses nezinau o ka zinau tai su…tas popsas Veeei beto prie ko mamontovas prie neformato?(beje kaip ir visi ten atsidure) Juokiasi Juokiasi Cha cha

Nu ir kandidatai… Už nieką nebalsuočiau… ;>> Nebent už Biplan’us ar Mamontovą kokį… ;]

vienintelis mamontovas vertas pagarbos

Juokiasi

karoch, nieko naujo po sia saule…

Taipbutent ner uz ka balsuot Liežuvis

O KO TU TIKIESI?

vienintelis siamsarase Marionas puse bedos Pavargęs

Geriausia atlikeja DŽORDANA GELTONA LUKA TAJA + Geriausias atlikejas ALANAS CHOŠNAU AMBERLIFE + ANDRIUS BRAVO MARIJUS MIKUTAVIČIUS Geriausias debiutas ANDRIUS BRAVO COLDER MOKINUKĖS NEXT + Geriausia hip-hop grupe/atlikejas G&G SINDIKATAS + JBC KITOKIE MC OZONAS “Neformatas” ANDRIUS MAMONTOVAS BIPLAN INCULTO + SEL Geriausia grupe B’AVARIJA DELFINAI KASTANEDA MOKINUKĖS SKAMP + Geriausia daina AMBERLIFE & LADYBIRD "My lover’s gone " B’AVARIJA “Labai, labai” DELFINAI "Kai tu šalia "+ LINAS IR SIMONA " What’s happened to your love " MOKINUKĖS "Bye bye " Geriausias albumas AMBERLIFE "In my life " G&G SINDIKATAS “Alchemija” + LUKA “Aš įsimylėjau” SKAMP “Reach” TAJA "Angelas baltas "

_Geriausia atlikeja_DŽORDANA GELTONA LUKA Dovana TAJA _Geriausias atlikejas_ALANAS CHOŠNAU AMBERLIFE Dovana ANDRIUS BRAVO MARIJUS MIKUTAVIČIUS _Geriausias debiutas_ANDRIUS BRAVO COLDER Dovana MOKINUKĖS NEXT _Geriausia hip-hop grupe/atlikejas_G&G SINDIKATAS Dovana JBC KITOKIE MC OZONAS _“Neformatas”_ANDRIUS MAMONTOVAS BIPLAN INCULTO Dovana SEL _Geriausia grupe_B’AVARIJA DELFINAI KASTANEDA MOKINUKĖS SKAMP DovanaGeriausia dainaAMBERLIFE & LADYBIRD "My lover’s gone " DovanaB’AVARIJA “Labai, labai” DELFINAI "Kai tu šalia " LINAS IR SIMONA " What’s happened to your love " MOKINUKĖS "Bye bye " _Geriausias albumas_AMBERLIFE "In my life " Dovana G&G SINDIKATAS “Alchemija” LUKA “Aš įsimylėjau” SKAMP “Reach” TAJA "Angelas baltas "

Geriausia atlikeja DŽORDANA GELTONA LUKA TAJA Taip Geriausias atlikejas ALANAS CHOŠNAU AMBERLIFE ANDRIUS BRAVO MARIJUS MIKUTAVIČIUS Taip Geriausias debiutas ANDRIUS BRAVO COLDER MOKINUKĖS NEXT (bet kuris tik ne mokinukes) Geriausia hip-hop grupe/atlikejas G&G SINDIKATAS TaipJBC KITOKIE MC OZONAS “Neformatas” ANDRIUS MAMONTOVAS Taip BIPLAN INCULTO SEL Geriausia grupe B’AVARIJA DELFINAI KASTANEDA MOKINUKĖS SKAMP Taip (puse velnio) Geriausia daina AMBERLIFE & LADYBIRD "My lover’s gone " B’AVARIJA “Labai, labai” DELFINAI "Kai tu šalia " LINAS IR SIMONA " What’s happened to your love " MOKINUKĖS "Bye bye " (padoriu nerasta) Geriausias albumas AMBERLIFE "In my life " G&G SINDIKATAS “Alchemija” LUKA “Aš įsimylėjau” SKAMP “Reach” Taip TAJA "Angelas baltas "

Geriausia atlikeja DŽORDANA GELTONA Nekaltas LUKA TAJA Geriausias atlikejas ALANAS CHOŠNAU AMBERLIFE Apkabinimas ANDRIUS BRAVO MARIJUS MIKUTAVIČIUS Geriausias debiutas ANDRIUS BRAVO COLDER MOKINUKĖS Juokiasi NEXT Geriausia hip-hop grupe/atlikejas G&G SINDIKATAS JBC KITOKIE MC OZONAS (neswarbu Cha cha) “Neformatas” ANDRIUS MAMONTOVAS BIPLAN Cha cha INCULTO SEL Geriausia grupe B’AVARIJA DELFINAI KASTANEDA MOKINUKĖS SKAMP Cha cha Geriausia daina AMBERLIFE & LADYBIRD "My lover’s gone " Apkabinimas !!! B’AVARIJA “Labai, labai” DELFINAI "Kai tu šalia " LINAS IR SIMONA " What’s happened to your love " Veee MOKINUKĖS "Bye bye " Geriausias albumas AMBERLIFE "In my life " Apkabinimas Girtas G&G SINDIKATAS “Alchemija” LUKA “Aš įsimylėjau” SKAMP “Reach” TAJA "Angelas baltas "

tik del to,kad neturiu veikti,tai balsuoju Girtas Girtas…: Geriausia atlikeja nei viena Ne Veee… Geriausias atlikejas M.Mikutavicius Taip Gerai Niam niamGeriausias debiutas nei vienas Veee… Geriausia hip-hop grupe/atlikejas lieka G&G Sindikatas Girtas… “Neformatas” vienas is dvieju : Biplan arba A.Mamontavas GėlėGeriausia grupe visom sesiom uz SKAMP Taip ApkabinimasGeriausia daina nera Ne,isimtis gali buti Lino ir Simonos daina Pavargęs… Geriausias albumas aisq,kad SKAMP “Reach” Niam niam Cha cha

Visur suspaudeliojau belenka Nekaltas Blin jau toks ****as parinktas nominacijoms Pavargęs Vien tik InCulto verti demesio Taip Ir vieninteliai, kurie man patinka Gerai

Geriausia atlikeja DŽORDANA GELTONA LUKA TAJA + Geriausias atlikejas ALANAS CHOŠNAU AMBERLIFE + ANDRIUS BRAVO MARIJUS MIKUTAVIČIUS Geriausias debiutas ANDRIUS BRAVO COLDER MOKINUKĖS NEXT + Geriausia hip-hop grupe/atlikejas G&G SINDIKATAS + JBC KITOKIE MC OZONAS “Neformatas” ANDRIUS MAMONTOVAS BIPLAN + INCULTO SEL Geriausia grupe B’AVARIJA DELFINAI KASTANEDA MOKINUKĖS SKAMP + Geriausia daina AMBERLIFE & LADYBIRD "My lover’s gone " + B’AVARIJA “Labai, labai” DELFINAI "Kai tu šalia " LINAS IR SIMONA " What’s happened to your love " MOKINUKĖS "Bye bye " Geriausias albumas AMBERLIFE "In my life " G&G SINDIKATAS “Alchemija” LUKA “Aš įsimylėjau” SKAMP “Reach” + TAJA "Angelas baltas "

Geriausia atlikeja DŽORDANA GELTONA Taip LUKA TAJA Geriausias atlikejas ALANAS CHOŠNAU AMBERLIFE ANDRIUS BRAVO MARIJUS MIKUTAVIČIUS Taip Geriausias debiutas ANDRIUS BRAVO COLDER Taip MOKINUKĖS NEXT Geriausia hip-hop grupe/atlikejas G&G SINDIKATAS Taip JBC KITOKIE MC OZONAS “Neformatas” ANDRIUS MAMONTOVAS BIPLAN INCULTO Taip SEL Geriausia grupe B’AVARIJA DELFINAI KASTANEDA MOKINUKĖS SKAMP Taip Geriausia daina AMBERLIFE & LADYBIRD "My lover’s gone " Taip B’AVARIJA “Labai, labai” DELFINAI "Kai tu šalia " LINAS IR SIMONA " What’s happened to your love " MOKINUKĖS "Bye bye " Geriausias albumas AMBERLIFE "In my life " G&G SINDIKATAS “Alchemija” LUKA “Aš įsimylėjau” SKAMP “Reach” Taip TAJA "Angelas baltas "