Raumeningos merginos. Kur riba?

…va butent, as irgi esu mazai kulturistu macius, kuriu raumenys butu saikingi Nekaltas…o ne tokie, kuriems aprengt reikia specialiai maikes iutis, nes standartines rankos per siauros Juokiasi

Kas per daug, tas nesveika. Net byrka per didele nera gerai Nekaltas

gal tau ir negerai bet man atrodo moterim dideli labai patinka…Cha cha

NeNeNene dydyje esme tikraj ne dydyje…
per didelis irgi ner labaj gerajMirkt

o kas padedaMirktFlirtasoglasite ves spisok pozalujstaMirkt

kazkokiam kulturizmo cempionate maciau Murnikoviene, kai ji jau nedalyvavo varzybose (svecio teisem ).
Šypsena raumenu tikrai nebuvo daug ir atrode tikrai pritrenkianciai. nepalyginsi su tuo ka matai ant scenos.

KodelMirkt? menkute? Shiaip 15-20 kgMirkt

nesutinku. skirtingi vertinimo kriterijai. tegul pabando kokia nors kulturiste taip pasokinet ar pasilankstyt ant scenos kaip fitnes atstove. peace…
Mirkt

Ir man kopijaMirkt…bo indomu…

…as labiau uz fitnesa, nes dar neteko matyt fitnesu uzsiimanciu labai jau raumeningu merginu, o va kulturisciu daug toookiu maciau Cha cha…fitnesas pagrazina formas, o va kulturizmas - nelabai Mirkt

zmogaus kunas yra universalus ir su juo gali daryti ka tik nori, o Murnikoviene atrode nekaip kai buvo geros kulturizmo formos, dabar jei ji sportuoja tik del saves ,tai as pilnai tikiu ,kad ji susitvarke kap reikalas ir atrodo graziai Taip

Tau turbut irgi… Cha cha

yra fitness kategorija fitness klase ir fitness kategorija figuros klase- skirtumas kolasalus… ai ka chia ir kalbeti, aikit sportuot…geriauJuokiasi

ciur ash pirma paprashiauJuokiasi

beje ash Murnikoviene kai machiau taj atsiprashau man ispudis visaj ne koks paliko…brrrr… geriau nepasakosiu ir nej vienos ikoneles chia nepadesiu

pas madona geri raumenukai
didesni jau ne kas… o jos tai dar nieko… Šypsena

Vo vo, ash irgi maciau ten patMirkt…tragedijaBaisu- nu tokios palendricos paliko kad kizdec…

Sulau nagrinėti problema, vertinant praktinius pavyzdziusCha cha

http://www.aerobica.ru/cgi-bin/asp.pl?x001-00.htm

ka tik pazeejau i veidrodiApakęs, nu akurat palendricosNekaltas ir pas maneŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia kas darytNežinau? ainu sportintTaip, duokit koki kluba po pigiaja, a?ApakęsNekaltas

Cia jau specialiai isknisai toki puslapi Taip KAd geriau nereik Ne