Raumeningos merginos. Kur riba?

nu nzn…man labai raumeningos merginos negrazu Ne kaip sakoma kas per daug - tas nesveika.taciau madonos figura atrodo gerai Nekaltas bent jau mano nuomone.pati nevengiu pasportuoti,taciau raumenuku neuaginu Drovus

…niu jau ne, madonnos rankos per daug raumeningos, gyslos isokusios, labai jau nemoteriskai atrodo…

P.S. kita kalba apie sportininkes, nes jos tiesiog neturi kito pasirinkimo, raumenys auga ir tiek Nekaltas

man kulturistes nelabai, bet jei zmogus treniruojasi ir raumenys susiformuoja naturaliai, o ne edant kazkokius misinukus, tai man visai niekoŠikšnosparnis

sportuojancios merginos atrodo zymiai geriau , o kur riba jai paciai sprest. siaip butu noras susipazint su sporto fanatikeŠypsena
kiekviena pana turetu sportuotTaip

tkios niekada vyro nesusirass pasidaro kaip vyrai

tai nieks ir nesako uzsivaryt iki Murnikovienes lygio, cia jau ziauroka
Cha cha

…niu, kad vyro nesusiras tai dar neaisku, bet , kad nuo vyru neatskirt galima - tai faktas…[kai kuriu]…

tiek kultūristai, tiek kultūristės man yra Veee kaip ir kox silikonas Ne
kas dėl madonnos, tai visai nieko, nu gal per bicepsą per daug Nekaltas

realiai nėra daug tokių panų, kurios būtų pernelyg raumeningos, taigi pavojaus tapti pernelyg raumeninga lyg ir nerasta… aj aišku nepatinka, jei sportuojanti pana yra tarkim sunkiaatletė, kuri nors ir neturi lašinių, bet sveria apie 90kg Veee Cha cha

Jei biski, tai man grazu, svarbu, kad butu suderinta, harmoninga, kad nepranyku moteriskumas. Sportiskas merginos sudejimas - Gerai. Siek tiek raumenuku tik paryskina linijas, ypac uzpakaliuka Drovus

Sutinku sportuot reikia(aisq nebent genai dave nuostabu kuna), bet nepersistengt…slykstu man asmeniskai pasidaro mergos bica pamacius kuris vos ne kaip mano paties…

Arba kai uzsivaro iki tokio lygio, kai mergos bicas apie 45-47 cm pasiekia Apakęs Jofana, tik pedikams gali patikti arba sitiems mazochistams. Arba merga aktyvioji lesbiete.

Man tai ir nepatinka kulturistes, bet jei lanko fitnesa tai GeraiNiam niam

gerai kazkas pasake, kulturistes yra ne kas kitas- o tikros baidykles, pasiziurek sk klubo photo albume, viena is populiariausiu nuotrauku kaip tokia ir yra.
slysktesnio dalyko nesu mates.

Tiek isgerti neimanoma… Juokiasi

Kulturistes paprastai pasirenka (t.y. niekas nevercia) toki gyvenimo buda, o vyrai ju dazniausiai taip pat buna kulturistai arba panasaus sporto atstovai. Kaip del naturaliai auganciu raumenu, tai grazu kai merginos kunas nesuglebes (beje visokie steroidai neuzaugina raumenu, o tik padeda greiciau augti intensyviai sportuojant). Vieniems grazu vienas, kitiems kitas…riba nustato kiekviena asmeniskai

Jei pachmas kamuoja, tai uz alu tokiai atsiduociau, bet kitais atvejais - NE Cha cha Bet tos kurios fitnesa lanko, tai tikrai graziai sudetos Myliu

Juokiasi

Taip…aga…Mirkt

riba tarp fitneso ir kulturizmo labaj labaj menkuteMirktFlirtas

Riba maza, bet juntama Mirkt Man asmeniskai nepatinka kulturistes profesionales, kurios vaistus vartoja ir bicai kaip pas Taisona, o tos, kurios lanko fitnesa arba siaip truputi pakilnoja stangas, man patinka, sportiskos, siokie tokie raumenukai, puikus uzpakaliukas ir t.t. Nors isvaizda lovoje nepadeda Drovus

merginos turi but lieknos gali matytis pilvo raumenukai o pati turi atrodyt lieknute pazeidziama ir panasiai

ne negrazus nei kulturistai, nei kulturistes Ne , baisu ziuret raumenu kalnai Veee ,va kai saikingai raumeningas kunas tai labai grazu Taip !!!