RAT


RAT

a kas naudoja be manes toky stebukla? Nekaltas

Na ne, pas mane va kokia. Kai rinkausi, taviskes pabijojau rinktis, kazkaip “StarWars” man ji pasirode, bijojau kad nesusidorosiusuper.lt/logitech-g500-gaming-mouse-usb-black/p24757

Aš išvis tokį stebuklą naudoju everythingusb.com/images/list/razer_naga_mmo_mouse_news.jpg Apkabinimas atrodo baisiai, bet žiauriai patogi

Kokia kaina šio stebuklo?

Negaliu pekesti laidu todel naudoju Logitech G700 Gerailogitech.com/assets/31255/wireless-gaming-mouse-g700.png

Vo mano zveris i.ebayimg.com/24/!BjZ8fGwB2k~$(KGrHqUH-CsEs-R18iDBLTeF,THZw~~_ 3.JPG Gerai

Valiau, nezinau kaip tau, bet tavoji pele manpaskutinis trantas Cha cha jau ratukas kas per gaidys neduok die, biski kilstelk pele nuo kilimelio ir atgal padek ir ratukas pats suktelis. nera to tokio dantracio, kur kitose pelese yra, kuris neleidzia paciam ratukui sukiotis. vienu zodziu antrame kompe esu pajunges ja, tegu buna. sau pasilikes mx518. nors ir nusitrynusi, kritusi penkis tukstancius kartu bei cypia siektiek, bet veikia idealiai Šypsenao cia visi kazkokius robokopus rodo Cha cha

muziqaz → tam yra dvi padetys, vienoje va elgiasi butent taip, kitoje normaliai, fiksatorius yra virsuje. ten daug nustatymu joje, net svoris keiciasi, na man reikalinga funkcija - programuojami klavisai, ko norejau - ta radau joje. Ir dar… turiu klava G11, kurioje programiniai profiliai perjungiami pakeitus zaidima, kartais uzknisa, nes kitas vykdomasis failas, kitas profilis, o mouse nustatymai irasomi neatsizvelgiant i vykdomaji faila (neatsizvelgiant i skirtingus zaidimus). Kartais reikia ir to.

Girinuk, tai jau tikrai, kad stebuklas Girtas pas tave pirmoji ar antroji?

Tiesa sakant pritariu Skotui del shniuro, mane irgi biesina jis ir tikrai dabar imciau G700

reikia su geru sniuru pirkti Liežuvisai nors g500 su pintu laidu. o kas blogai tau? jokiu nusiskundimu neturiu Nekaltas

Gonis, pirmoji Šypsena Nors kai užmačiau antrąją, jau suku mintį galvoje kaip čia įsigyjus Cha cha Su Naga žaisdamas išvis pamiršau visus klavišus išskyrus WASD

na kad antroji nieko tokio stebuklingo nepristate… tik tiek kad be laido, apsvietimo spalva gali reguliuoti ir tos paneles keiciasi. beto tos naujoves £100 nevertos Ne manau bus gerai dar ir pirmoji man Šypsena

Sniuras ir yra sniuras, kuo ju maziau tuo geriau. Pas mane ant stalo tik du laidai ir abu monitoriui priklauso.

maniske: media.msi.com/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_it emId=2477 6&g2_serialNumber=2 gavau prie pc bet ziauriai patogi,svareliai dedas, reguliuojas jautrumas ir t.t. limpa man ji Apkabinimas

As mastau vis razer naga epic pasiimt, bet nesumastau kur savo dabartine paprasta naga det Cha cha jei ne biskuti padevetas sniuras, tai vis dar kaip nauja, nors jau beveik du metus ja droziu…

Man MX518 Apkabinimas jau belekiek metų

Ai, man ir paprastos nagos vis dar per akis. Aišku norisi ir tos, bet nieko tokio ypatingesnio negausiu Nekaltas

Tai va, as irgi susilaikau nemetes simto svaru Cha cha saviske parduot masciau, bet kaip padeveta daugiau 20-30 svaru negausiu, o man gaila uz tiek ja atiduot Cha cha achujelnai geras daugtas visdelto… Dar masciau black widows ultimate klaviatura pasiimt, bet velgi, lycossa mirror dar beveik kaip vakar is dezes istraukta Cha cha