Rašyti scenarijus: kokios perspektyvos?

Na, mano nuomone "riešutų duonos" scenarijus ne per geriausias (anaiptol nemanau, kad Šaltenis blogas scenaristas). Kita vertus dabar ir tokių scenarijų nesimato.

Čia aš apie scenarijus pateikiamus kultūros ministerijai.

del to gincytis negaliu neskaiciau. beda su lirtuviais kinosnikais ta kad jie tik savo scenarijus gerais ir laiko.
apie salteni. idomu, koki jo scenariju laikai geru?

Nu jo, apsilažalinau. Kažko daugiau ir neprisimenu, neskaičiau. A, tiesa, "Herkus Mantas".

man vis viena "riesutu duona" auksciausias scenaristikos pilotazas. super naivi personazu(vaiku) logika, ironija, pilna tokios geros shyzos.
"herkus mantas" man nepatiko, gal del to, kad nemegstu istoriniu filmu (pati kalta), na man ten viskas per daug rimta ir gal kiek dirbtina.
tai tiek prisiminus klasika.Mirkt

o tu tycia rasyk. daug ir gerai
TaipTaipTaip
jei visu niurzgaliu klausysi busIgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju

tikriausiaiNekaltas

Akmenuota susidomejo Lietuvos kino perspektyvomis…
Is scenariju galima lietuvoje uzdirbti babkiu… Tik ne tiek kad uztektu

[quote]man vis viena "riesutu duona" auksciausias scenaristikos pilotazas. super naivi personazu(vaiku) logika, ironija, pilna tokios geros shyzos.

[/quote]

Visiškai sutinku, tik scenarijus ne vien iš šių dalykų susideda. Aišku tai grynai mano subjektyvi nuomonė - nesu scenaristas ir niekada nesugebėčiau ką nors panašaus parašyt.

Visiškai sutinku, tik scenarijus ne vien iš šių dalykų susideda. Aišku tai grynai mano subjektyvi nuomonė - nesu scenaristas ir niekada nesugebėčiau ką nors panašaus parašyt.

[/quote]

na kaip scenarijus man jis atrodo saunus. viena kas galetu neitikti tai pati tema- vaikyste provincijoje, ar sentimentalumas, kurio ten tikrai buvo. bet pastarieji dalykai-skonio reikalas.

Kažkodėl manęs nepalieka jausmas, kad jūs kalbate apie filmą, o ne apie scenarijų. Visgi, kad filmas yra toks, labai didelis režisieriaus nuopelnas.

ne, butent apie scenariju. kai pasakojama per vaikisko naivumo filtra ir visi suaugusiu veiksmai vertinami per ji.
o pats filmas, kas be ko taip pat saunus. man atrodo tai pats geriausias is zebriuno filmu. jauni (dar tada) aktoriai sauniai suvaidino.

Chebra čia apie Šaltenį kalbėjo…
Ar ne pagal jo scenarijų pastatytas filmas "Mėnulio Lietuva"?
Blogai

jo, pagal.
mes cia ir kalbam kad geras scenarijus viena, o geras filmas kita. beje menulio lietuvos scenarijus buvo is tiesu gerai sukaltas. taciau net pagal genialiausia scenariju galima padaryt nykiausia filma.
kai duosi koki savo scenariju ekranizuot gerai patikrink kas rezisierius. bo sugadins. jie visad sugadina Cha chaCha chaCha cha
man saltenis lietuvos scenaristas nr.1 forever
na dar savelis neblogai buvo nors kiek popsoviau.
na priminkit kas dabar raso.
ivaskevicius?
kas dar?
daugiau nezinau (isskyrus gal rezisierius kurie raso patys sau)