ragausiu tuoj

eik lidlan, arba iki man atrodo arciausiai namu

krapus dedu jau ant išsūdytos, ant sumuštinio ir daaaug krapų mėgstu, nepagadinsi

as sudant dedu, Gdainius man ta recepta pasake lasiui sudyt, ant lekstes dugno priberi druskos, kotus krapu sutraiskai, dedi oda i leksta filiuka, ant virsaus vel druskos normaliai, cukraus biski, sutrini likusius krapus rankom ir apdedi visa filiuka, uzdengi lekste kita, po pusdienio nupili skystyma, dar po pusdienio vel nupili, su peiliu nuskuti visa druska nuo virsaus ir krapus, pjauni juostelem ir ant batono su sviestu Niam niam kai jau ant batono, galima biski citrinos paslakstyt, va radau foto[banga.tv3.lt/lt/2club.club_f_reviews/482.1028915.988…-=(27000 8128](https://banga.tv3.lt/lt/2club.club_f_reviews/482.1028915.988…-=(270008128)

mano mažiau jebatorijos daryt… skonius bus įdomu palygint… reik vėl laukt akcijos lašišai Cha cha

o tai jebatorija, krapus rankom patraiskyt Juokiasi

skaniau dantim traiškyt kartu su batonu sviestu ir lašiša

da nu nafik cE jau krapais normaliai uzklota- reikia puse darzo ispjaut vienan nusususiam upetakiui Cha cha

aš sūdau tep: 5 dalys druskos, 1 dalis cukraus, biškį malto pipiro, viską išmakaluoju ir filiuką gausiai pabarstau, nukloju, šitu mišiniu. Tada krapais viską padengiu, vynioju pora sluoksnių į maistinę plėvelę, bet neperspaudžiu, kad skysčiai išbėgt galėtų. Dedu į kokį indą ir užslėgiu. Ryte/vakare apverčiu, iš indo nupilu skystį. Kartoju viską kokias tris paras, išvynioju, peiliu nugramdau krapus ir druskos likučius, nusausinu ir pirmyn Niam niam

papjausciau prie odegos- tai valgoma, bet uzmeciau dar druskos ir krapu patrupinau Cha cha

neapsisprendziu ka cia daryt- ar pakarot šitą fotkę šiandien, ar dar važiuot padirbėt… kaip ir užtenka ekspedicijai į birštoną ir dar grįžus

Geriau padirbet…

padirbek ir pakartok Juokiasi o pakartokas pridirbk Juokiasi

paklausiau briso ir pardirbejau- aciu uz patarima… iki kito penktadienio manau nedirbsiu. dabar kartoju foto turini, bet si kart neiveiksiu turbut nolsemkes, nes per dvi paras tik 9 val miegojes