ragausiu tuoj

eik tik upetokio is lidlo pirkt, neaiskines man cia savo padkablucnyko gyvenimo, o tai tuoj ne tik zmona po kabluku laikys, bet ir vaikai namu duris uzrakins Juokiasi

tai kiek kartu jau zvejojai be karosiuku ? Cha cha

tai karosiukus tik ir bandziau su vaikais gaudyt, silumos nera, ar tu nejauti bliac Juokiasi kita savaitgali jau reiks bandyt karpuku, nors sia savaite musu ezeriuke tyli jie Nežinau

tai va va …

čiorc o tu seliavų nebandei sūdyt? ar būtų jos skanios sūdytos valgyt?

tai pagrinde jas ir sudydavau, ne viena kart meciau cia fotkes su silke is seliavu, vien tik sudytos man nelabai skanu

reiškia xujnia, nes aš ir bandžiau sūdit, nepatiko, tai kept dėjau… mislyjau gal nemoku jų sūdyt… dar įdomu būtų ešerį iš upėtakinės upės pasūdyt, mažum nieko būtų

na silke gaunas, vienam dalyviui tai tipo patinka, sudyta seliava su duona ir sviestu, man ne, as dar marinate para vos ne laikau, tada dachuja svogunu ir morku Niam niam Niam niam Niam niam rukyta dar nieko, o kepta tai nx, valgyt galima, bet jau geriau tada vytint

reišk nelaxanulsia aš- nei sūdyta, nei paskum ją kept bandžiau- šūdas…

čiorc tu davai mislink- jei turi noro yra dar vakancija į birkovą…

tu si savaitgali planuoji kiek atsimenu, i orus paziurek Juokiasi a net i kaima nevaryciau, bet reik nauja keptuve ant lauzo isdegint, o ir boilius pasiimt, dar gal koki karosa brisiui pagausiu su vaikais Cha cha

po savaitgalio- kai baigsis sudokam zapretas…

Nu nupirkau as ta puse upetakio, pabarsciau druska ir biski cukraus- cE jau gerai bus ?

krapu reikia dar daug, druskos as beriu normaliai, kiek reikia zuvis pasiima, cukraus biski, bet tas biski pas visus skirtingai Juokiasi

nu v pzdu, dar uzberiau druskos, reikia eit pazet ar krapai sudyge Cha cha

šaukštas druskos ir šaukštelis cukraus 0,5 kg žuvies. druska cukrum sumaisai ir iš visų pusių apibarstai, į plastikinį indelį uždaromą į šaldytuvą. po paros išpili vandenį ir išluostai indelį popieriumi ir žuvį nusausini popieriumi ir gali skanaut

Norit pasakyt pipiru nebarstot? Apakęs

tautieti va special tau suradau delfi.lt/maistas/skoniu-naujienos/kristina-parode-kaip-pap rastai-sudyti-lasisa-namuose-i-pirktine-nebeziuresite.d?id=89112609

Tautieti pries valgant gali pasibarstyt, jeigu jau taip norisi, bet taip tai tik druska, cukrus, ir dachuja krapu

nera krapu…