ragaujam :)


ragaujam :slight_smile:

Iš kur gavai? Butelis Butelis Laimingas

kartu su skruzdeliuku gavau Juokiasi,bet kad skanu butu negaliu pasakyti,dar visa pakuote liko,bet gal pasiliksiu kitam kartui.manau kad mano skonis netikes,sitie man nesigeria Liūdnas

reugt

Šypsena ir nelabai turetu gertis Šypsena

na nzn. pirkau Anglijoje Svyturi-paragavau,ir mano skonio receptoriai atrado skirtuma tarp uk ir lt ragauto alaus,ir,sakyciau,neesu samokslu teoriju salininkas,bet skirtumas yra .ir zymus i uk nauda

“geriausias ka turime”

turim ir geresnio, bet ne emigrantams Cha cha

migrantitams Špygauz kitu valstybiu ekonomikos serima Juokiasi

va čia nesutinku, mūsų ekonomiką jie irgi šeria, pamatysi prieš Kalėdas kas LT parduotuvėse dėsis, visą Švyturio alų išpirks…

gerbiamieji-atsilikote nuo gyvenimo,emigrantai buvo caro zirniaus laikais,dabar evakuantai.Ne emigracija,o evakuacija daba vyksta ant Lietuvos Cha cha

“irgi” seria taip, kaip turistai. Tuo tarpu sodros, gpm ir kiti (kur kas didesnes sumos) eina babajams Šypsena

kas liecia ekonomika tai nei cento negaunu as is lt,nei cento negauna ir lt.iskyrus bite jokio rysio Juokiasio litriniai bokalai irgi nepatogus kilnoti ir alus visai neputoja ir puta visiskai nesilaiko eryte-kodel gi tau netapus babajum?kokios sumos tau pradetu eiti Juokiasigaletum ir alaus nusipirkt

mieli partiotai ir lt gyventojai,jauciu pykti is jusu puses visiems kam geriau nei jums Juokiasigal pradekit nuo saves vertinti ir pasikeiskit nicus i tautiskus ir pakelkit ekonomika savo salies taip kaip as keliu savo Cha chaa tai perkat uzjurio slamsta ir dedat ji i neta,o sudetumet tik tautisko alus fotkes ne pardu lentynose o ant nuosavo namu stalo. pirk preke lietuviska! Laimingas

kiek zinau skirtumas tarp saliu nerealus nes belgijoj geras alus prieinamas visiems,o lt pasirodo tik isrinktiesiems Juokiasi

Ale,kad daug ir prirašei Drovus

Šypsena geru komentaru mexis imetei Šypsena bent jau as nejauciu niekam pykcio Šypsena kas ka nori ta daro, kaip nori ir gali gyvena Šypsenagaleciau tau atsiusti ir nelitriniu bokalu Šypsena

leksai,nerenku as bokalu is kuriu negeriu tos rusies alaus,o svyturio turiu ir taures Šypsenabet man tas klausimas vistiek nedingo:kas yra babajus? Cha cha