Raganius 3


Raganius 3

Performance su i5 4670k R9 280x ir daug RAM Šypsena Ultra settings tik isjungta Nvidia Hairs. Ijungus Hairs, krenta iki 25 kokiu Cha cha

O ko tu tikiesi is praeito amziaus kompo? Blogai

Vistiek manau net ant žemesnių nustatymų kaip high turėtų gerai atrodyt GeraiBeje kam tau tas fraps? Nekaltas

O kas čia sakė kad aš kažko tikiuosi Nekaltas Sakai praeito amžiaus? Praeitam amžiuj turėjau 386 tai kažin ar vilktų Witcher Cha cha Fraps tik įjungiau kad FPS pažiūrėt ir tiek…

Biškį sustambėjęs atrodo, arba galva per maža.

ne, tiesiog clothes effects Juokiasi

Taigi steamas turi funkciją, kad rodytų fps Šypsena

nežinojau, retai kada žiūriu tuos fps, čia nuo senų laikų žinojau kad tokia yra Šypsena kiek aš čia valandą kokią pabandžiau, šiaip smagiai lakstosi Šypsena kažkas gerai palygino - Red Dead Redemption in fantasy world Gerai

LoL, uzmuse pasakymas apie praeito amziaus kompa Cha cha tas cpu dar ir i kita amziu sekmingai nukels, vga irgi pakankama…Nvidia works gi Maxveliui skirta pagrinde, nieko keisto kad su AMD vga krenta fps ijungus plaukus, cia gali px su kokia vga sedeti sio amziaus, ar praeito…

Zmones dedasi 3x titan x siam zaidimui, o cia su kazkokiu radeonu sedi Cha cha

O nx detis 3x titanus sitam zaidimui, jei jis puikiausiai veikia kad ir su 970…gi jau losia cia musiskiai, su viskuo ant max + NVidia works hair 45fps, atjungus plaukus 55fps, tai kam tie titanai? Na nebent nori ijunges plaukus tureti 60 stabiliu, td jau reikia titano, nes pasak developeriu, tai vienintele vga, kuri budamai single gali patempti tuos visus NVidia works and max nustatymu, tad nemanau kad kazkas dejosi 3x titanus Cha cha kiek skaitau komentaru, visi giria kad zaidimas gerai optimizuotas…youtube.com/watch?v=2QZxa3um0a4youtube.com/watch?v=_1cFm0UAcRQ man asmeniskai tikrai nereikia 60 fps, as ir su 40 galiu losti normaliai, bet jei reiketu rinktis, atjungti plaukus ir tureti 60fps, ar palikti plaukus ir ieskoti vga uz 1k euro, tai manau rinkciausi atjungti plaukus Cha cha

Matant kokia grafika, tai GTX980 turėtų būt max. Grafika tikrai nežiba, gražus žaidimas, bet jokio stebuklo nėra. Skyrim irgi gražus su modais. Pasidariau stable 60fps, viskas ultra, shadows ir foliage distance high, gameworks off. Aj nu ten dar išjungiu aš kaip visad visokius blur. Bet norisi man tą gameworks on pasidaryt Cha cha Reiks pažėt vėliau, su cfg pažaist, galia fps cap’ą uždėt pvz. 45, nes kai šokinėja tai nervina. Sakyčiau, kad project cars reiklesnis.

Kushliau, gi yra imestas toturial kaip ir ka daryti su grafikos nustatymais, kad isgauti otpimalu rezultata Šypsena 980 irgi nepatempia tu visu Nvidia works pilnai…grysiu namo, prasuksiu ir as ant savo senuko, zesim ka eis ispesti, kaip tik baigiau losti Withcer 2, galima bus seivus ideti, jei veikia ta funkcija…

Veikia seivų perkėlimas. Buvau kažkur užmatęs tutorialą kaip fps cap’ą kokį nori padaryt, reddite lygtais. Kas juokingiausia, kad pilnas forumas verkiančių dėl performanco, o prieš tai tie patys verkė dėl downgrado Juokiasi

tai čia gal kalba eina apie 4k rezoliucijas tai ir prasideda svaigimai apie 3 gpu.

Tai Nvidia saite yra tas toturialas, witcherio temoje alvis imetes irgi man rodos… Interceptor, matyt, nors abejoju vistiek ar triju titanu tam reikia Cha cha

Tai tam linke ten 2 titanai, tai patiuninus cfg springsta tie titanai Cha cha

Na ant 1080p vieno jo per akis sumetus viska ka imanona ant max, ten einant aukstesnem rezoliucijom, kita sneka jau Šypsena Man atrodo kai jie pamate, ka sukure is tu visu pre release in game treileriu, ir kai pamate kokios gelezies reik, downgradino grafika iki 1 titan kortos ant max nustatymu Cha cha jei butu likus tokia kaip buvo is pradziu, jauciu ir dvieju butu maza Cha cha

Nu optimizacija irgi daug ką reiškia. Dragon age grafika atrodo net geresnė, o sukasi geriau. Šitas beje irgi kaip DA nėra pilnai open world, o kelis dideli mapai.