radija


radija

egzpertai, gal pas ka metosi originali mb radijuska su cd? uzsifisau kasetes klausyt Žliumbiamercedesforum.nl/forum/download/file.php?id=45090&t=1

kirvarpos Gerai

Kaip zjbs yra garazas tai juodas pavydas Užsispyręs Piktas

dar toks tvarkingas :smiley:

Mages neturiu, bet galiu kaseciu uz pigiai gaut visokiu ivairiu geru afigienu Taip Gerai

bet kad šitas jama tik originalius cd Nekaltas turėjau kažkada kažkur, paskui kažkur dingo jis ir niekur nerandu…

aik? rimtai tik originalius skaito? nafik tada toks Šypsena

ramiai, skaito ir ant ‘muzikiniu’ cd irasytus. ant acmes nelabai.

DecimusCommodus, kiek pinigu butu protinga uz toki moket? kad neafifistu netycia Cha cha bandziau commando ieskot bet ziu kad babkiu kruva ir reikalu su medzio apdailos keitimu

Pamenu bandžiau visokiais formatais ir būdais rašyt tuos cd, prisiskaitęs forumuose, ale nepavyko “užkurt” Nekaltas gal dėl to kad cd pirkau ne pačius brangiausius, bet ir nepigiausius Nekaltas

bb kregzdei dedu akme xujakme ar kokius ten po 32cnt /vnt is maksimos ir groja be parkiu org mage Ufff

As tai toki pasijunges bms.lt/lt/catalog/view?id=26534simts metu tie kompaktai, nepatogu Blogaio ir garso kokybe, ivertinus kaina superine Cha cha

sleptis su tokia kasete ale mp3 cd nes kokybe tai kaip is alaus backos… Blogai

normali visai kokybe, galvojau bus prasciau Nekaltas uz tuos FM moduliatorius geriau groja. Jei leisi originalius CD tai skirtumas zenklus bus, bet MP3 lieka MP3 edit: dar gal del to kad beckeris su becker kolonelem gerai dera, nes buvau imetes Pioneer, tada Alpine su CD, tai mp3 is kompakto dar prasciau pasirode, grudau atgal originalu

Nu vadinasi mes skirtingai suprantam kokybe Šypsena

nu gal Šypsena pasikartosiu, voliojasi namie Alpine senesnio modelio nereikalinga, tai man tiek FM, tiek MP3 kokybe nepatiko Ne

Pas mane tokis i mondeo idetas, tik cd ne i jy kisasi o i cd deze bagaznyke, tai groja visai.padoriai o ir kompaktus irasytus skaito.