R.Kazlo vaidyba

Nerealus aktorius !!!Tai tiesiog stebuklinga gebejima Taip Širdis

Man jis patinka Gerai

na man asmeniskai siaip nepatinka jo vaidyba.kazkokia man keistoka ji,nezinau net kaip paaiskint Šypsena

Unreal komediantas Gerai Taip

Tikrai ne klounas. Sulaukes tokios kritikos, jis manau pirmiausia turetu paziureti, is ko ji sklinda… Istikruju geriausia kritikuoti, kai to nedarai pats. Teatras - vaidyba - sunkus darbas, reikalaujantis daug pasiaukojimo, bemiegiu naktu, kuriant personazhus… Jis labai talentingas:] O tai, kad puikiai supranta ir perteikia humora, tikrai nereiskia, jog jis klounas Laimingas

manau tv labai praradomkad kazlas pasitrauke…net bloga ziureti i valinsko dviracio produkcija…kazkokia agitbrigadu parodija Taip…ko nepasakysi apie shereno & co xebra… zodziu kazlas rules…gala ,kad nemaciau ne vieno spektaklio Tūsas

Labai gerai,puikus aktorius Gerai

labai patinka Šypsena eisu dabar i spektakli su kazlu Girtas ir tikrai gaila kad Tv nedirba Liūdnas labai patiko kai buvo NEKENCIU REKLASMOS. beje gal zinot is kur gauti atsisiusti? Nekaltas

Teatre mačiau tik Kaliguloj ir Stepančikovo dvare. Labai patiko, į Kaligulą būtinai dar ir dar eisiu Laimingas Po šio spektaklio labai susižavėjau Kazlu Cha cha

Taip…dėl “nekenčiu reklamos” tikrai gaila…smagi laidelė buvo Laimingas Dar labai patikdavo kitos jo laidos,tik jas rodė taip seniai,kad sunkiai pamenu Nekaltas

Nerealus Gerai

Kazlas tikrai nera klounas, bet jam tai reikia pastoviai irodineti, ka jis gali padaryt kai ji tik pamato zmones ir pradeda juoktis ? cia gal daline ir jo klaida, bet kaip teatro aktoriu, as ji labai vertinuir gerbiu, ir galiu pasakyt kad tai vienas is geriausiu aktoriu siuo metu lietuvoje, jau vien “kaligula” daug ka irode. Jis tikrai puikus aktorius. Ir mano bene megstamiausias. Aisku ir jo Humoras bent jau man tai neprilygstantis niekam Taip

Visada juo žavėjausi ;]

nerealiai Geraibeveik visus spektaklus mačiau, kuriuose jis vaidino Drovus

superinis aktorius. o kas lipto prie jo klauno etikete, tai tik neispurisimas. kazlas - tikrai telentingas aktorius. jam teko galybe jumoristiniu vaidmenu sukurti. taciau nemaziau ir rimtu, daug teatraliniu sugebejimu reikalavusiu. jis kaip jumoristas daugiausia rodosi per televizija. o kai liaudis tik ir ziuri ja, tai ka daugiau gali pasakyti? nueikit i teatra ir busit apstublinti :]

Tikrai geras aktorius - galintis vaidinti tiek komedijoje, tiek ir rimtame vaidmenyje. Nors Kazlui prigijes dviracio shou humoristinis vaidmuo, taciau jis puikiai atrodo atlikdamas savo rimta role teatre (sakykim “Stepancikovo dvaras”, nors pats spektaklis man nepaliko itin didelio ispudzio, taciau jo vaidyba buvo viska gelbejo Taip) arba kine (“Vienui vieni” Mirkt.

“Nekenčiu reklamos” buvo pripažinta blogiausia laida, berods “Respublikos” skaitytojų. Bet pasak Kazlo, kai sužinojau, kas pripažinta geriausia (“Atleisk” ), tai priėmiau šį titulą kaip komplimentą Nekaltas Cha chaNors turiu pati pripažinti, kad į galą tų laidų, tikrai truputį išsisėme bičas DrovusŠiaip, kalbant apie šį aktorių, tai teatrą jis visgi laiko svarbiausiu savo pašaukimu. Daug aktorių atsikandę lengvos šou verslo duonos (kur pravedus vieną renginį ar suvaidinus vienoje laidoje, gali gauti mėnesio dydžio teatro atlyginimo honorarą) dažnai kelius į teatrą pamiršta. O Kazlas atvirkščiai, kaip tik pasirodo, jog “lengva duona” ima maišyti jo darbui, užkerta kelius į TV. O dėl talento, jau seniai nėra čia ką diskutuoti Cha cha

Beprotiskai Cha chafantastikai Taipnerealiai Tūsas

Gerai ir tik Gerai

atsimenu dar kai buvo tik bepradedantysis Šypsenašiaip Gerai