R.Kazlo vaidyba

ai vat dar šį pavasarį mačiau filmą pagal Lukšos knygą pastatytą, tai ten Kazlas irgi vaidino… nu rolė turėjo būti biški rimta, bet gavosi tai kaip Kazlui… Juokiasi

taip, Kazlui jau Nikulino kompleksas, jis rimtą vaidmenį kuria, o žiūrovai juokiasi. Nors ką darysi, prigimtis gal tokia. Bet matosi jog jam ikyrėjo.

As paskutini spektakli maciau su Kazlu - Vaitkaus “Stepančikovo dvaras”. Tai pasakysiu - jei ne Kazlas, tai man ten visai nyku butu buve Nekaltas. Tik galiu pasakyti, kad Kazlas, bent jau priesingai nei Sapranauskas - “nenuvagineja scenu” nuo kitu aktoriu. O tai reiskia, kad jei siuo metu kazkas kalba rimta teksta, tai jis nesivaipys ir specialiai nevogs demesio is ziurovu ( budamas savo sheshelineje scenoje). Shapras buvo profas sito reikalo, o Kazlui bent jau nereikia tos tuscios garbes Gerai

As irgi kai stebejau “Istisu dienu ir naktu kronikas”, tai atkreipiau demesi i kitu aktoriu nusivylima, nes jie lieka seselyje, juk visi po spektaklio ploja kazluj o ne jiems…

kazkada buvau viename jo spektaklyje Gerai nera daug tokiu profesini vaidybos lygi pasiekusiu zmoniu kurie tinka ne tik komedijas vaidinti (turiu omeny asmenybes vsapusishkuma). jis berods limpa prie visokiu zanru komedija, tragedija…cia paminejau tokius kontrastishkesnius bet shiaip manau jis yra visapusishka asmenybe. Drovus

man asmeniškai, kaip aktorius, jis super. ypač kai per telika rodė ten pamatysi ir atrodo apsimy.ši iš juoko. smagus vyriokas. gaila, nelabai matomas pastaruoju metu, na nebent scenoje.

anksciau jo tiesiog negaledavau pakesti… maivosi kaip glusas toj tv ir nieko gero is to… nei juokinga, nei ka… Girtas bet nuejau i spektakli jo. wow Apakęs jis nerealus… jau isejus jam i scena juokas ima, o kai ka nors pasako, isvis numirt galima Gerai Mirkt reta tokiu talentu…

Jis neabejotinai yra vienas geriausiu Lietuvos aktoriu.

atvirai pasakius, dauguma personazu, kuriuos Kazlas kuria televizijoj, man ne prie shirdies, bet spektaklis “ištisų dienų, ištisų naktų kronikos” labai patiko. jame Kazlas suvaidino pagrindini vaidmeni. Laimingas Niam niam

Manau, kad jis labai geras aktorius. Taip

mano manymu pats unikaliausias lietuvos aktorius. televizijoje jo niekas pralenkti negaletu, o teatre jis dar ir + atskleidzia tai, ko televizijoje negaletu, nes to nereikai zydruju ekranu ziurovam. linksma buvo, kai per “nusisypsok mums viespatie” jis isgere stikline vandens ir ji ispurske ant pirmu eiliu Šypsena sedejau pirmoje, bet atsitiktinumo deka likau beveik sausas Šypsena

Kazlas jega. turiu net foto su juo, kuria vienintele dziaugiuosi… siaip manau, kad zvaigzdes danguj, o zmones zemej… Šypsena bet jo atsimenu dar 12 klasej buvau, kai prasiau ir autografo ir fotkes… Flirtas tada dar jo tuometine drauge Neringa mus fotkino… Taip

man jis ir tv patiko ir teatro scenoje.ir rimti vaidmenys ir juokingi.zodziu jsi pats nerealiausias Lietuvos aktorius. norecaiu kad per tv kartotu jo laida Nekenciu Reklamos. Nekaltas arba imsnoms atsisiusti Nekaltas gal kas zino is kur galima butu atsisiusti Rolando Kazlo laidas Nekenciu Reklamos? Nekaltas

man jis patinka. Taiptikrai puikiai vaidina.o jo laidos budavo labai idomios. Laimingas Tūsas

Jis tikrai nera vienas megstamiausiu mano aktoriu Liežuvis

Geraipuikus aktorius Laimingas

Labai patinka kaip komikas, ir gaila kad dingo is teliko Žliumbia Liūdnas nu bet ka padarysi, manau reiks kada paziuret i ji vaidinanti teatre nes iki siol nemaciau Nekaltas

Gaila, kad dingo ish tv. Bet jis taip padare todel, kad daugelis pamates kazla pradedavo juoktis, nors anaiptol jo vaidmenys teatre tikrai rimti. Bet aktorius profesionalus. Vienas profesionaliausiu lietuvoj Taip

sutinku su tavim. o dingo jis ish zydruju ekranu todel, kad jam pabodo tersti save pigiose bulvarinese laidelese ir parodijuoti politikus apsikakojusius. as jy myliu dar nuo siaures atenu teatro Viengungiu Melodiju laiku! Gerai Gerai Gerai