R I P

[quote]
jablynksht rašė:

Bla Bla Bla…

p. karinauskas ilgametis m1 dj’us bei empti barabanshchikas, p.janushonis empti klasvisai…

siaip man uzknyso temos su kazkokiais negyveliaisNekaltas nu numiro tai ka kentesi visa gyvenima ir kaip staba vertinsi vertink muzona, o ne ji kaip atlikejaLiežuvis

cia man atrodo ne tavo problemos sudgabali ka as vertinu ar atlikeja ar muzika ir jei skaityt nemoki tai as vertinu Tupaca kaip muzikos atlikeja ,kino aktoriu ir pan o kad jis buvo dar ir geras zmogus tai bonusas ir viskas

nekreipk demesio i sita seliu slick rick .Jis galvoja kad ateis ant Tupaco pasakys kad jam patinka mazi berniukai ir jo tetukas nebetvirkins
mazuli kiek Tupacui patiko merginos ir jis ju turejo tiek kad tu per visa gyvenima tiek bejegiu sunu nesugebesi patvarkyt as nebenoriu cia daugiau ant taves det nes apsiverksi ir tema sita fali istrintjei nori ateik i mano dienorasty - pakalbesim

zodziu ziuriu cia nesamones prasidejo zodziu R I P visems geriems zmonems
kalba baigta

R I P

RIP Chuck Schuldiner
RIP Freddie Mercury
RIP Cliff Burton

PrisideduGėlė

Kristijonas Karinauskas buvo M-1 DJ’us - labai jaunas mire, paliko zmona su vaiku (berods). o va Dariaus Janusonio ir as nznNustebęs

RIP…Nustebęs
Ypach Freddie Mercury…Nustebęs

sejp as jau paraseu. jie abu grojo empti.

Vis dar prisimenu zmogu, kuris buvo vadinamas K.Karinausku. Jis dar ilgai liks man autoritetu ir "laukneselio" nesheju…
R.I.P

Kurtui Cobainui Gėlė Angelas