R I P

Tiesiog pamirsh wiska…Tau tik naujienas daviau kad kadafi jau apie 6 metus mires…Taip

kaip imanoma pamirst tai ko nezinojau as tau kartoju as apie Outlawz zinau mazai o domiosi ti paciu Tupacu ir jo biografijos faktais muzika filmais and many more

tu man pasakyk ziniuoni kas buvo Lesane Parish Crooks tada pasakysiu kiek tu zinai

Tu ka galvoji kad ash debylas…Nekaltas
Chia juk 2Pac’o tikras wardas…

oho o tada pasakyk kodel Tupacas persivadino Makaveliu?
p.s as sita tema ne diskusijoms sukuriau bet px

Nes kaip jis buwo kalejime, jis skaite apie italu filosofa ra kazhkas tai tokios, ir jo wardas buwo Machiavelli (Jei teisingai raides) nu wa, jis skaite jo knygas, ir nusprende taip pasicadinti, ir kazhkur skaichiau, kad Makaveli isiverchia i ‘I am alive’…nu wa ir be to…kas chia per klausimai, nebijok ash apie hiphop’a ir apie 2pac’a zhinau nemzhai…tad bet ka klausi ash atsakysiu…

ilgai teko tau internete pasikapstyt turbut as tai kazkada seniai sita http://www.tupacfans.com perskaiciau tai dar dabar atsimenu nu gerai jei atsakysi i sita klausima tai tada gal apie tupaca zianai tiek kiek as o gal ir daugiau tai va kokia knyga jis skaite pav prasom ir kuo ji ir rasytojas susije su tuo kad tupacas dar gali buti gyvas ir dar viena lengva klausima kas yra Iliuminati ir ka reiskia killuminati tik atsakyk be interneto pagalbos

Tu ble mastyk ka shneki…Piktas

ar visi hip hop fanai tokie durni kaip judu?

Gal gali pershivruoti klausimus nes nieko nesupratau…krc nieko nerashyk bet tik klausimus…Taip

Ka tu ble turi omeni durni…pazhiurek i sawe…Piktas

jablynksht čiulpia dabar tėvuko pimpį, dėl toks įsiaudrinęs… Nekaltas Alus

o kieno tu gerbėjas? Butkutės? Juokiasi

klausimus cia uzduodu as.

O kas tau sake kad mes kokie reperiai…zhiuri wishkai nemastai…Ne
Grynas job’anas esi…Piktas

Tawes niex neprashe…Piktas

[quote]
Alkoholis rašė:

ne, butkute man nepatinka

cia mano klaida. tikrai labai, labai atsiprasu.
jus gi klausot visiska popsa, o ne rapa.

ash bb dejas ka tu sakai, nes matau kad kazhkox vaikelis esi…man ant tokiu duxu kaip tu nera laiko leisti…Blogai

[quote]
Slick_Rick rašė:

as juk atsiprasiau, tu mazas s.ude.