"Tolima shalis"- kiek ji tolima?..

“Tolima shalis”- kiek ji tolima?..

labadienis 4all’ va apturejau malonuma eilini karta pasikulturinti; nuejau in kauno muzu buveines, t.y. dramtetrio, ilgaja sale paveizet “Tolimos shalie”… komentarai aplink sedejusiu buvo tokie-- performancas apie gejus, kiti sake, kad ir skirtas gejams ziureti… bet ar viskas tep paprasta?.. gal tai tik forma, tokia a la pikantishka tema, kad pritraukt didesni zhiurovu skaichiu, kad kiekvienas, tiek homo, tiek hetero, pagalvotu ir atrastu shi ta daugiau nei tik sex.orientacija, gal tai tiesiog bendrazhmogishkos temos?..
OK, gal ne i tema ir pan; jei taip tai ishtrinkit tema Mirkt jei viskas ok, pabandykit pamastyt…

Nelabai supratau- tu cia monologus kuri?Liežuvis

Butu idomu padiskutuot, bet kad nemaciau Nustebęs Ar patiko, tau, Matio? Kaip noriu i teatra… Šypsena

Boba , teatrus as dar jaunystej islankiau ,o mano amziuj domina tik balerinu apnuogintos kojos ,kad pasijausciau su stovinciu ,man toir reikia .O kai susijaudinu ,visada salia esancia moteri ismyluoju ,o jos paskui sako : nu vsio ,dabar visa menesi nenoresiu … Aš nekaltas
tradiciskai jaunyste teatruose praejo su buteliu 1 L talpos tokio gerimo "Amareto " ,stipribes tik 25% ,bet visai
GeraiCha cha

nieko, uzhaugsi suprasi Cha cha o jei rimchiau, tai gal ir monologus… negi nuo to kam blogiau? be to, monologu mano rashliavas vadinti galima tik todel, kad jus neatsakote… ir ish viso kazhka vadinti kazhkuo galima vadinti, t.y. atsiranda pagrindas pavadinti (=atskirti nuo nieko arba visko), tik tada, kai musu zhvilgsnis, musu mintys trumpam apsistoja, prasideda objektyvacija…
oi sorry-- uzhsimirshau: chia juk ne paskaita, o jumi ne mano studentai Cha cha

2Boba— a kode tik nori? reik imt ir nueit… ash va kad ir kajp laiko ir pinigoo neturedams ajnu ir kultoorinuosi Šypsena o shiaip tai patiko ir net labai spektaklis, gal todel padariau ishimti-- t.y. nuejau i ji antra karta Šypsena kaip jau minejau- nemazha dalis zhiurovu kazhkodel labai tiesiogiai viska supranta ir ta performanca vadina gejishku, apie gejus arba gejams skirtu… ash matyt kaip visada net ir papraschiausiame dalyke sugebu izhvelgti bendrazhmogishkas, globalines problemas, bruozhus ir pan… gal sakau reiktu keistis-- gal gyventi paprashchiau kai matydamas ivairiausiu atspalviu melyna daikta sakai kad jis tik melynas, nesivargindamas apibudinti jo jonu, subtilybiu ir pan?.. ex… Aš nekaltas

koks purvinas tavo gyvenimas, o tu tuo dziaugiesi… ir dar gyriesi… man geda uz tave… fui… Liūdna

Tu teisus, Matio Gerai Atrodo, vis visokie darbai, reikalai… Bet is tikruju laiko galima butu rast Šypsena “Tolimos salies” Vilniuj dabar nerodo, teks koki kita rinktis… Gal dar kas nors mate koki ispudi palikusi spektakli?

2Boba-- aga, norint galima labai daug ka padaryt…
o “Tolimos shalies” VLN greichiausaii niekam ir neteks ishvysti-- tai labai specifinis spektaklis, kuriam buvo pritaikyta Kauno dramtetrio atskira sale, ilgaja vadinama… ale soscinej irgis kiek girdet ir matyt teko pasikultoorint galima ir net labai; tad to ir linkiu Mirkt

Matio, zinok, kad tu prisidejai prie mano savaitgalio planavimo Gerai Eisiu i teatra, bet pradesiu nuo spektaklio vaikams (na…nuo a juk reikia pradet Cha cha ). Jau uzsisakiau bilietus Kietas
Beje, man kazkodel atrodo, kad praeita sezona “Tolima salis” Vilniuj buvo rodoma Aš nekaltas Nesu isitikinusi… Aš nekaltas

ka gi, Boba, man malonu jei tik jumi malonu Mirkt o del to spektakliuko tai as beveik 99% isitikines, kad nerode jo kitur kaip kaune… matai paciam spektakliusui buvo pritaikyta konkreti sale, kuriu dekoracijas sumontuot ir ismontuot ne tep jau lengva… ale ne taip ir svarbu Šypsena
ash i vaikishka irgi eisiu, va tik mjuzikla… sedesiu tadais, veizesiu ir karts nuo karto apie Boba pagalvosiu-- tipo susijungsim telepatnu ryshiu Aš nekaltas

Boba ,as noriu buti TIK teatraliskas tavo draugas,bo baisiai megstu teatrus ir gerti smirdancius alkoholiu gerimus .
Ar aitum koki Gerai sou paziuret teatre ?Aš nekaltasMirkt
o jei buciau blaivas ar eitum?

Su tavim eit i teatra man butu per didele prabanga, nes menuo nenorejimo po viso to… Liūdna

nu bobulytMirkt nevisiems atvejams galiu ant viso menesio ,o ir i Londona reikia Šypsenaar tu da nepajaunejai ,vis tokia savotiskai idomiai senstelejusi su sutana ?Aš nekaltas

nu ir kas ,senei jau praeitas.

acimenu cia per duris reikejo kisht kazhka Cha cha

Video plokste…

vga? what does it mean? Nekaltas

tu geriau sakyk kokia tavo vga, o tai niekada normaliai ir nepasakei Šypsena