Quatre'i nuotaikai pakelt


Quatre’i nuotaikai pakelt

kas cia per kibiras?gal turbinos buvo isimtos?ble 7.3s iki 100km/h…jo… Nekaltas

Juokiasi…nu nereikia nereikia…ta jau seniai zinau kad silke pucia A6 2.7Bi-Turbo Cha chatiksliau pute… Nežinau

172žin [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/503745.24 1-=(1194921354](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/503745.241-=(1194921354)

automatas vs. mechanika…

ai ble akurat, automatinis 2.7BiT per 7.4s 100km/h Nekaltasshiaip pa pikolu: bendradarbis pasieme teisinga mashina BMW 540i '95 touring’as 6 saibu mechanicka, bijau prasyt kad praveztu da uzmush Cha chagal paciam duos kada pralekt Cha cha

virš 200m pas A6’tą pasireiškia sukimo momentas Taipo pradžia-tavo net geresnė… Mirkt

Pagal “gamyklinius duomenis” - ji 100’tą turi rinkti per 7.3 sek…tai kaip ir “telpa”… Mirktjuo labiau kad “automatui” priklauso 8.3sek…

tik man idomu kaip artodytu naturoj…ties kiek ir kiek jis mane jau rukytu Nekaltasturiu galvoje tikra automata,ne tiptronicka Nekaltas

nu jei palauktum kol jo automatas susijungtu tai stipriai ir iskart, o jei nelauktum tai ant 200m zymos jau stipriai pradetu artet ypac kai isimestu jo trecia shaiba Mirkt

as kai ziuriu pagal gariunu duomenys, tai jei nelaukiant, jis net ir prie 200m nebandytu net artet, o 400m ble taip ir nesuvaziavau dar normaliai Liūdnas

aurimai cia tas kur a8 ieskojosi?blyn gerai turetu lupti Gerai

kuris?

siandien A6-ai >97m. 2.8 kibau is eigos ant siknos, tai pradejom nuo 80km/h kol perkisau trecia pabego truputi, nu ale kai dasukau iki ~100km/h tai stipriai pradejau imt, dar ble i kazkokia plyta kaliau ant valakampiu tilto nx.

dabr ziuriu-tai automatas sueda tiek AG?..nes pas ji i ratus irgi tik ~130kw Nekaltas

Daxyja “suėda” Taip bet “torkas” pas jį-geras-slėgimas buvo pakeltas TaipP.S latvis sakė kad turi 250Ag…~180Kw Nekaltas

aaa…jasna…o pas mane be intervencijos i smegenis jau kelti neina? Nekaltas

Ant valakampiu tilto syvakar eilini karta metesi tos triochlos vandens nubegimo groteles… Kol kas nepaduos i teisma kelininku,tol jos ir skaraidys ten…