Q.Kokiu biesu maitinti AKARAS (cichlidai) (žuvys tokios)

Gali pabandyti šerti vištienos krūtinėle.Aš dažnai savo augintinėm paįvairinu racioną.Puikiai paukštieną ėda chromiai,cichlazomos,auksinis melanochromis,šamai,kometos,neatsisako mėsytės ir ctenopomos. Laimingas

nezinau kas turi ka priesh sausa maista, bet perkant ne sh po 2 litus nuo turgaus, o normalu ir kokybishka 100 gr = 40Lt po 2 menesiu mano zuvys buvo 3 kart didesnes. na zinoma tos, kur buvo mazesnes pateko i didesniuju raciona, bet tai ne esme.

zuvims ishauginti geriausiai tinka uodo truklio lervos… arba mesyte… ;] auga kaip ant mieliu… ;] o del sauso… perku maisteli 10lt 100gr ;]

Del gyvo maisto - tai aisku, visad islieka rizika uzkresti. Taciau, tfu tfu tfu, jau beveik trys metai, kaip kartais seriu gyvu maistu ir nieko… Saldytas - aisku iseitis, bijant uzkresti… bet… vis tik yra zuvys - medziotojos, reikia joms juk kazkokia tokia atrakcija suteikti. Taip kad manau geriausia duoti kaip imanoma ivairu maista (galima juk gamintis maista ir patiems: pradedant darzoviu + mesos misiniu ir t.t.)

Uzsiveiskit koki kibira gupiju, molineziju ir visos bedos ŠypsenaBus gerai skaniai pamaitintos zuvys ir instinktai medziotojo patenkinti ŠypsenaTik labai nekonkretus klausimas AKAROS, ju yra devynio galybes, nu gal maziau biski. Is mazuju tai plesriu is viso nera, o tik siek tiek teritorialios, nu bet cia jau polemika prasideda ŠypsenaSaip nesenai stebejau unikalu vaizda kai ap. ramirezi su severumu del maisto kovoja Šypsena

kaip ten bebutu man gupiju gaila atiduoti maistui… ;] as jas veisiu pardavimui… vat ir vakar ishveziau i zooshopa partija gupiju ;] kelias pasilikau veislines ;]

Pirkis juros lydeka parduotuveje. Atpjausi gabaliuka ir mesk tiem apsirijeliams. Juriniai parazitai gelame vandenyje duba duoda. Tik juros lydeka sherk ne dazniau nei 2 kart per savaite.