Q:kaip iveikti slykstu kosuli?

Q:kaip iveikti slykstu kosuli?

kosciu jau pora svaiciu…buvau pas gydytojus,bet beda ta,kad ne lt esu ir nesusikalbam mes…dave man vaistu stoptussin ir as dar proposol purskiklio turiu… esme ta,kad man vaistai nepadeda…kosciu skausmingai ir su skrepliais…skausmas krutines virsutineje dalyje. gal patartumete ka nors?

Blyn as irgi jau kosciu jau pora sav. Neskauda man nieko, bet labai uzkniso… ir kojas kaitinu, ir waistus geriu. Veee Slykstus dalykas. Gali but, kad bronchu uzhdegimas, tai nlb kas ir pades, kol nepraeis savaime… Tik saugot gerkle reikia.

Kosejau apie pora savaiciu, bet kazkaip savaime praejo. Nekaltas

Jau rasiau nelabai seniai viena liaudiska recepta su alijosium nuo kosulio.Jei domina,paziurekit per paieska. Labas

Man gydytoja nuo kosulio sake gert Wobenzym. tipo tai nerai visiskai vaistas, jis padeda atsikoseti ir kartu stiprina imuniteta. tai va. ash geriu, man padejo.

mano vyrui kosulys perejo i bronchita ir tada padejo tik antibiotikai. ir dar geras sirupelis homeopatinis stadol Gerai

Butinai kazhka darykit (patarchiau eit pas gydytoja, jei visa tai tesiasi jau kelios savaites).Gerai jei tai viskas savaime uzhsibaigs, bet gali peraugti ir i rimtas komplikacijas…

Ar bent jau pachiulpineti tabletikiu ish vaistines nusipirkus ir , jei tikrai nepraeina, butinai kreiptis i poliklinika.

galima konkretizuot,nes nepraeina jau 3-ia savaite… Žliumbiapas daktarus nelabai iseina,nes (kaip minejau) nesusikalbam Cha cha

na kosuli drekina ambroheksalio turintys sirupai ir miksturos. ju yra keliais pavadinimais (Amroxsol, Helixol). ACC milteliai irgi gerina atsikosejima. Is liaudisku - tepti krutine - medus+degtine tepaliuku, garstycios i kojines arba voneles su jomis, tinak inhaliacijos su eukaliptu eteriniais aliejais. Drekink patalpas. kazkada turejau 2 men uzsitesusi kosuli, tai ko tik nebuvo prirase is pradziu Gelamyrtol kapsules, ACC, veliau antibiotiku kursas, niekas nepadejo…Matyt gal sukelejas buvo virusas, o mano imunitetas silpnas - tik po gimdymo…Taigi siulau pasistiprinti ir imunostimuliatoriais Gerai