Q: II Golfu valytuvo svirtis...

Q: II Golfu valytuvo svirtis…

II golfe valytuvo svirtele valdo ir kompa [ 90 metu, gal ir ankstesniuose yra] ir ji sugedo.Gal kam teko pirkt ar keist, tokiu nelabai teko matyti parduotuvese… Pasidalinkit ziniom ka daryt kad normaliai veiktu. [ daba nejungia valytuvu visiskai ] … o ji nauja su kompo valdyvu turetu kainuoti nemazai… Ka daryt ? Žliumbia

golfas turbut super truper reta mashina kad savartynuose daliu ne su ziburiu nerasiCha chaNe

Na bent jau Kaune , Siaures pr. esanciam ‘srote’ tokio dalyko kad ir kompa valdytu nebuwo… paprastu yra, bet noretusi surast analogishka esanciai…Taip

KAJ MAN NUSTOJO VEIKT, ELEKTRIKAJ poostelejo wd 40 i kontaktus kelme. padejo… paeme 0 lt.

jonni, tai iseina taip[,. kad kaune tik vienas srotas???
as apakes

Golfini, tu visiskai teisus - srotas tikrai ne vienas. Tik as kazkaip suabejojau, radimo sekme tokio pacio dalyko, ir nutariau paklausti, gal kam yra tekia susidurt konkreciai su tokiu atveju…Pavargęs

sitas dalykas pas golfus genda ir galvoju sunkei rasi su kompo valdimu o jei rasi tai kainuos 30-50litu

va norejau pasakyt tiem kas laksto su golf 3 pas golfa valituvai su pertraukimais reguliuojasi yra bent trys padetis nors tokio kaip regulevimo jungiklio nera bet kaip jie reguliujasi viskas parasyta prie masinos priklausancioi kniguteiTaip

tai kaip ten pas ta trecia golfa reguliuojasi tie pertraukimai aukstyn- zemyn
Cha chaCha cha

man tas pac buvo. tik esme ta, kad mano golfas 1988, kuriam tokia rankenele su kompu rast yra praktiskai beviltiska. o vat nuo 1989 ar 1990 ejo jau najesnio tipo rankeneles ir ju jau galima gauti ir tanagroj (70 Lt).pas tave turetu but avarinio mygtukas ant vairo stebules, o ne ant paneles. zodziu tau neturetu but daug bedos susirast ta rankenele. o jei netingi pats issiardyk ir pabandyk ka nors ten priburt. as taip ir dariau.

Taip iš tikro gauti tą svirtelę nėra paprasta.Blogiausiu atveju statyk atskirai mygtuką,nes kompas perjungiamas sujungiant du laidus.Juos rasi po vairu,nusukęs tą plastmasę kur dengia užvedimo spyną,pamatysi baltą jungtį su plonais dviem laidais.

ijungi kad valytu su pertraukimais jei daznai valo tai isjungi palauki 5sek.ir jungi vel ir jau valys reciau jei dar netinka pakartoji ta pati tik palauki gal 7-10sek valys dar reciau.

kadaise ir man buvo tox nutikimasCha cha
geriausia pagalba - pirk srote, man padejoCha chaCha chaCha cha

Dekui visiems uz patarimus, istikruju teko paciam remontuoti ta rankenele, ir gavosi tikrai normos ribose.

Aciu kad nepatingejote pasidalint savo pamastymais Laimingas

prasom, ner uz ka Labas