Q:"Geriausi Pabaltijo šunys".Kaip vertinate?

prasteja leidinys prasteeeeeeeeejaLiūdnas

kazkaip sis man nepatiko labai skurdokasNekaltas

Pvz.: maniskems lenkams siule reklamuotis, ale jiems buvo brangu, pasake kad pagalvos… gal kitais metais…???!!!???

Manau cia redaktariai pasistenge,isleido keleta numeriu,pamate jog yra pakllausa, jeigu didele paklausa vadinasi verta reklamuotis, jeigu verta reklamuotis reikia branginti reklama,o pabranginus dagelis ir atsoko. Na cia tik mano pamastymai, tikrai nesidomejau nei buvusiu nei sio leidinio reklamos ikainiais.
Galvoju, kad LKD galetu pasistengti ir isleisti kazka panasaus,tik ne reklamos sumetimais o tikrai geriausiu sunu.

p.s as nesakau ,kad didziajam suni sudeti prasti sunys, bet buna ir vidutinioku.

na ne as sugalvojau, kad pavadinimas yra toks. veliau is zmogaus profesijos, vardo ir pavardes gime net dvi terjeru veisles - “parson russell terrier” ir “jack russell terrier” Šypsena

kas liecia samprotavimus kad LKD kazka tokio galetu isleisti - tai kiek atmintis nemeluoja, preis 2 metus siunciau medziaga i LKD su fotkem. leidinio taip ir neisvydom Ne gal remeju neatsirado…

o miteliu yra? Nekaltas

Galėtų vadinti taip, kaip pirmąjį “Gražiausi(ar tai geriausi) Lietuvos šunys” Bet pirmame bent ir apie FCI grupes buvo aprašyta, o dabar vien reklama… Reklaminius leidinius šiaip 4free dalina Juokiasi Juokiasi

Daugiau tai cvergų. Yra mitelių BORUŽĖLĖ

LKD pirmiausiai turėtų ginti savo narių narių (taip keistai skamba, nes LKD narys yra klubas, o klubo nariai - jau privatūs asmenysŠypsena) interesus, siekdama, kad nebūtų atitinkamų leidinių su klaidinančia reklama.
Bet jie neturi laiko - reikia organizuoti parodas, deja tokiais ir kitokiais įvairaus pobūdžio klausimais atstovaujančios šunų augintojų interesus organizacijos neturime.

Pavyzdžiui, aš dabar sąžiningai laikausi Kauno m. savivaldybės gyvūnų laikymo taisyklių, paženklinausavo šunį, moku mokesčius. Tačiau pati savivaldybė jas ignoruoja ir jų nesilaiko - nepagautas nei vienas valkataujantis gyvūnas, kurių yra dešimtys prie mano namų, neskelbiami skelbimai Kauno dienraščiuose apie rastus gyvūnus kaip buvo įsipareigota.
O kas mano teises šiuo atveju gins? Nėra kamŠypsena Kažkas sakė, kad LKD dabar tai jau atsigaus ir taps tokia aktyvi, kokia nebuvo iki šiolLiežuvis
Tiesa pats savęs jau irgi negaliu laikyti LKD klubo nariu nes mokesčių nemoku…
Sorry ne visai į temą.

Ir tiesa, vos ne trečdalį leidinio sudaro net ne šunų “reklamos”, o pašarų, vitaminų, šampūnų ir t.t. … Nu tai buvo prie “Didžiojo šuns” vieno numerio toks katalogėlis for free pridėtas su visokiom prekėm gyvūnams. O čia moku 5,5Lt ir pamatau krūva pašarų reklamos nors leidinys yra “Geriausi … šunys” Cha cha Man tai nepatiko leidinys, kaip šunų katalogas… Patiko, tik tai, kad bent jau nuotraukų kokybė pagerėjo per tuos kelis metus nuo pirmojo tokio leidinio.

Nusipirkau Nekaltas
nieko naujo, nieko idomaus

ahaIdėja idomu kur dingo mano zinute, kurioje as paklausiau Lexi ar mate zurnale mano suniNekaltas t.y. kadangi neturiu galimybes siuo metu pavartyti zurnalo ir tikrai nezinau ar idejo jo nuotrauka i zurnala, galvojau paklausiu su tuo susijusioje temojeNekaltas bet pasirodo negalimaŽliumbia
idomu kodelIdėja
gal man kas nors paaiskinsDrovus

aciu uz demesi.

Gal ir geriau, negu nieko, bet pavadinimas neatitinka turinio.
Vadinti “Pabaltijo” tiesiog įžūlu, o dėl “geriausių” — ar jau LT nė vieno gero airių seterio ar pvz. afganų kurto nėra?
Jei savininkai,laimėję BIG, ar BIS, nemato reikalo (ką visai galima suprasti) čia mėtyti pinigus, turėtų klubas, kuriame šunys registruoti, apmokėti ir įdėti informaciją.
Reiks pasiūlyti klube, nors įtariu, kad jiems dzin Piktas

o kas nors kur nors mate panasaus pobudzio nemokamus leidinius? labai abejoju.
bet del pavadinimo - sutinku. uztektu tiesiog "Pabaltijo veislynai" ar pan.

nu nežinau, tuoj pradėsit norėt, kad klubas pinigų duotų titulams pasitvirtinti ar dar ką sugalvositNekaltas

pritariu Taip as jau seniai pastebejau ,kad tas zurnalas “geriausi pabaltijo sunys” skirti veislynams reklamuoti , o ne tikrai geriausiems sunims Nekaltas kai teiravausi man pasake kad uztenka vieno CACo turet ,kad tavo suni ten idetu Nekaltas ir cia skaitosi geriausi ? Na jai ziurint pagal charakteri ir pan. tai suprasciau- bet kai kalbama apie titulus Pavargęs … Na cia mano nuomone Nekaltas

Aš tai nemanau, kad klubas ar kažkas turėtų apmokėti REKLAMĄ…Juk tai komercinis leidinys. Bet va pavadinimas tai tikrai klaidinantis. Išeina, tarsi nepasiskelbę jame yra prastesni už pasiskelbusius…Nekaltas “Reklaminis Lietuvos šunų katalogas”, kaip kažkas ir siūlė,toks pavadinimas daug labiau atitiktų tikrovę.

Manau, kad būtų žymiai įdomiau ir objektyviau, jei žurnalas metų pradžioje paskelbtų konkursą - Geriausio 200…metų Lietuvos( gali būti Pabaltijo, Europos centro ir t.t.)šuns rinkimus.Jame galėtų dalvauti visi norintys.Pagal konkrečius reikalavimus ir kriterijus metų gale žurnalas susumuotų konkurso dalyvių pateiktus rezultatus ir išrinktų geriausių 10-uką.( o gal 5-uką, ar 20-uką…)Geriausi turėtų būti gražiai nufotografuoti ir aprašyti( išvardinti titulai, didžiausios pergalės,aprašytos įdomiausios kelionės, įspūdžiai, nuotykiai ir t.t.)specialiame GERIAUSIEMS skirtame metų numeryje. NEMOKAMAI. Nes jie nusipelnė. Kitus 2 trečdalius ar pusę numerio gali sudaryti veislynų, zooparduotuvių, kirpyklų ir vet. klinikų reklama, kad tokį leidinį apsimokėtų leisti.

Aš laikyčiau tai paties klubo reklama, naudinga jam pačiam, panašiai puslapį nusiperka Panevėžio Lunaris, ir save parodo, ir savo žvagždes.

Iš Vokietijos prieš kelerius metus parsivežiau panašaus pobūdžio, tik ten buvo vieno miesto ar tai klubo. Žodžiu, toks gan neplonas, bet kadangi tada man dar nerūpėjo tie titulai/parodos/etc tai gražiausius šunis iškarpiau ir įsiklyjavau į užrašų knygutę Juokiasi

Panevėžio Lunario klubas ne tik save reklamuojasi skelbdamasis šiame kataloge, bet ir kiekvienais metais isleisdamas kalendoriu, kuriame tik tituluočiausi klubo šunys TaipKietas