Q:"Geriausi Pabaltijo šunys".Kaip vertinate?

Aš irgi jau turiu šitą leidinį Šypsena

Ir mes jau turim ir perskaitem. Siaip liuks leidinukas GeraiFormatas daug labiau patiko siais metais.
Man rusu kurtai patiko, ir aisku terjerai Apkabinimas

hmmm…o kurioj IKI, nes as dvi apziurejau ir neradau UžsispyręsŽliumbia

As radau Varniu g. IKI.

As vakar irgi IKI parduotuvej radau. Nu toks reklaminis leidinmukas ir tiek, bet kad is pabaltijo gal kokie dvieju veisliu sunys yra Nekaltas o siaip reklama ir tiek Nekaltas nieko labai gero nera tik tiek kad parodu tvarkarasciai Nekaltas

na va ir as nusipirkau-zaliakalnio iki, bet maciau, kad yra ir iki prie kauno pilies.
is tiesu, klaidu ir as radau…patys graziausi man tie “prisistatymai”, kuriuose viskas nepergrusta.man tai ziauru ir ziuret, ir sunku ka nors suprast, kai prigrusta daugybe nuotrauku, laimejimu, o pati svarbiausia, mano nuomone,informacija-kontaktai, nugrusta i koki kamputi ir dar mikroskopinem raidem uzrasyta.juk, kiek suprantu, sio leidinio vienas is pagrindiniu tikslu, padeti zmonems susirast mylima veisle, tos veisles veisejus, veislynus…na bet cia mano nuomone
o siaip, tai visai patiko leidinio dydis, nebloga kokybe…aisku pavadinimas biski ne i tema…bet gerai, kad bent toks leidinys yra…tikekimes, kad kitais metais jis bus dar tobulesnis ir storesnisLaimingas

ir as jau turiu, pirkau IKI, bet po to maciau ir Kauno spauda kioskuose Taip

Savam irgi yraTaip

tuomet musu reklama pamirso idet Nustebęs
tikiuosi siemet viskas bus ok. reiks uzsukt i kioska Šypsena

Tai kad yra Jusu reklama Cha cha 47 psl.
Pastoriaus Dzeko Raselo Terjerai “ULTRA”
http://parson-jack-russell.lt,www.terriers.ws

Ar čia toks oficialus lietuviškas veislės pavadinimas?Nekaltas

Mano žinutė rašyta 2005-01-06 todėl nereikia su šiais metais painioti Nekaltas

Taip, toks turetu buti. kazkodel daug kur nevercia zodzio “parson” - bet nelabai suprantu kodel - juk jis nera tikrinis daiktavardis… Nekaltas

Ilgokas atrodo pavadinimas ir plius ar būtina nurodyti žmogaus, kurio vardu pavadintas šuo (aš taip suprantu)pareigas ar profesijąNekaltas

Nors analogiškų pavadinimų veislių yra ir daugiau ir gan gražiai jie skamba. Taigi, tik šiaip pasmalsavau, nieko prieš neturiuŠypsena

Naujam leidinyje nei vieno airiu seterio Žliumbia

“Geriausi Pabaltijo šunys” Nekaltas O iš pabaltijo vienas estų ir vienas lenkų šuo… Koks čia pabaltijo? Taip ir rašytų - “Reklaminis lietuvos šunų katalogas” Šypsena

Blogai sis pats lieviausias is visu buvusiu Blogai

Matyt prasti pas mus seteriai Liežuvis

Kuklūs…FlirtasDrovusCha cha

Leidinys man patiko, o ypač Rusų Kurtai! Foto graži.

Galėtų daugiau ir VII gr. atsovų būti, bet yra taip kaip yra. Mirkt