Q: gal galit patart kur Vilniuj gerai patikrintų automatinę dėžę

Q: gal galit patart kur Vilniuj gerai patikrintų automatinę dėžę

Gal galit patart kur Vilniuj gerai patikrintų automatinę dėžę?

Man šiandien būtina pasitikrint ir nežinau kur.

Jei ką, mašina - Renault Laguna (94 m.)

Dėkui

radau omnio skelbimuose:
AUTOMATINIŲ TRANSMISIJŲ RĖMONTAS IR SUGEDUSIŲ AUTOMOBILIŲ TRANSPORTAVIMAS.

(((Paskelbtas iš http://www.uola.lt )))
Miestas: Vilnius
Kontaktai: UAB \, 8-655-85762 8-610-24424
Paskelbta: 2003 07 08 09:51

dar gali nuvaziuoti prie verkiu ekonomijos esancios degalines kieme automatiniu deziu remontas ir diagnostika.
bandysiu paaishkinti kur randasi:
kylant nuo kareiviu gatves link ekonomijos i ekonomija bus posukis i kaire tai tau reikia pasukti i sekanti posuki taip pat i kaire Taip na manau nesunkiai rasi pas juos ishkaba dideleTaip

OK, dėkui. O ten gerai tvarko? Ar teko su jais susidurt?

jei atvirai nezinau Ne
pats savo ex automata viena kart variau i ateities gatve ten du meistriukai dirbo bet manau jie jau ishsikele Nustebęs tai apie juos atsiliepimu geru girdejes tik kad kainas uzlenke ir eiles pas juos stovedavo Taip vien uz nuemima 150lt imdavo nekalbu apie remonta Cha cha

seip del automatines dezes patikrinimo tai sudetingas klausimas, reikia paziureti kaip begius meta - ar svelniai, ir ar tepalas svarus ir nesmirda degesiais ar pan. - turi buti bekvapis. kitiokiu budu nelabai bus. seip dezes testuoja, taciau lietuvoje tokios irangos dar niekas neturi. taip kad nelabai tau meistrai ka pasakys.

Šiaip tai pas mane tokia situacija: ketvirtadieni prieš perkant nuvarėm į Sosteną - ten pajungė kompą, apžiūrėjo, po to meistras biški į gatvę išvažiavo pavažiuot. Sakė, kad viskas su dėže tvarkoj.

Šiandien važiuojam į Regitrą, tai toks jausmas, kad mašina pradeda važiuot 3 bėgiu. Labai lėtai įsibėgėja, o vos paspaudus smarkiau gazą, iškart apsukos užsikelia iki 5, bet bėgis visviena neperijungia. Ir tik įsibėgėjus iki maždaug 50, įsijungia kitas (rodos 4)

jo problema rimta Taip ir priezashciu milijonas Taip
galimos:
diskeliai susideveje
truksta tepalo (pasitikrink ar teisingai ji tikrini) reikia ant uzvesto shilto variklio traukti ciupa ir tikrinti
uzsikimshes dezes filtras
Labas

va ziurek ka radau:
UAB "DIK"
Slezeviciaus 15, Vilnius
tel: 2697265
+370 655 85762 (Rolandas)

Mirkt Visai neseniai buvau ten nuvares savo patikrinti,tai atrodo visai nieko dirba.Beje irgi kazkas is ineto pasiule man juos!Laimingas

Siaip draugas ush "tikrinima" sumokejo 60 lt bet jam nieko gero nepasake todel kad yra tokia nuostat greiciau ne nuostata o realija kad dezes gedima dazniausia galima nustatyt tik ja isiardziuNustebęs

Žodžiu dar kartą pabandžiau išvažiuot su dėde, kuris ilgai važinėjo su automatu. Tai pavažiavo 100 m ir pasakė, kad tikrai sugedus dėžė - neveikia 1 ir 2 bėgiai, o truputį įsibėgėjus įsijungia avarinis (3).

Taip kad net nereikia į servisą važiuot tikrint - ir taip aišku, kad sugedo.

Bet (mano laimei!!!) pardavėjas, kuris man praeitą savaitę pardavė Laguną, turi dėžės garantiją (nes ją tvarkė Lietuvoj) - taip kad jis turės ją sutvarkyt.

nu kad nezinau Nežinau

na cia tikrai tavo laimei
NekaltasLabas