Q: Eilinį kartą apie signalizacijas, bet gal padėsit - ar \"12 voltų\" (Vilniuj, Savanorių pr.) gerai?

Q: Eilinį kartą apie signalizacijas, bet gal padėsit - ar "12 voltų" (Vilniuj, Savanorių pr.) gerai?

Prisipažinsiu, kad apie automobilius ne ką teišmanau, todėl dabar įsigijęs savo pirmąjį (Renault Laguna, 1994 m.), noriu užklaust pirmiausia dėl signalizacijų:

ant mašinos rakto yra mygtukas, kurį reikia paspaust prieš rakinant, nes kitu atveju mašina neužsives - tai čia, aš taip suprantu, yra imobilizatorius, ar ne?

Tai jei aš noriu draust mašiną KASKO draudimu, ar reikalinga papildomai kažkokia garsinė signalizacija, ar tai, kas jau yra mano Lagunoj, yra pakankama?

Suprantu, kad gal ir nelabai aiškiai išdėsčiau, bet gal padėsit…

Ačiū

taip tu teisus ant rakto yra gamyklinio imobilaizerio pultas Taip
beje galiu pradziuginti tokio rakto pagaminimas 600lt. jei kartais pamesi Nustebęs

dabar del signalizaciju: kai pirkom tarnybine mashina reno laguna 95m imobilaizeris irgi buvo Taip
bet kai ruoshemes drausti kasko "12voltu" reikejo detis slapuka ir signa atskirai, gal kitose firmose imobilaizeris uzsiskaitys kaip slapukas Nustebęs
nes akip zinia kad apsidrausti kasko automobilyje turi but yrengta garso signalizacija ir slapukas
sekmes eksploatuojant auto Labas

Labas

KASKO draudimo paskirtis - atlyginti asmeniui padarytą žalą dėl transporto priemonės sugadinimo ar sunaikinimo autoįvykio metu ar dėl stichinių nelaimių bei VAGYSTĖS ATVEJU. Būtent dėl automobilio vagystės KASKO paranku, kad automobilyje būtų įrengta kiek galima geresnė apsauga (bent jau II apsaugos lygis), tad imobilaizerio tikrai nepakanka - būtina signalizacija (beje, negi daugiau jokios signalizacijos pas tave nėra?!). Nežinau Šiaip jau kiek žinau, imobilaizerio pagrindinė paskirtis ta, kad be jo neužvesi mašinos, bet pas tave, kiek supratau, be jo ir atrakinti neįmanoma… Nekaltas
Beje, sweikinu, įsigijus mašiniuką! Apkabinimas

Sveikinu su naujos masiniukes isigijimu. O del signalizacijos tai kaip minejo kiti oponentai tau reiks ja isideti. Galiu tau patarti detis ADMITA firmoj detis, garantija visam laikui, jie ten ir slapukus deda ir pazymas isduoda kad galetum draustis KASKO. As pats ten dejausi signalizacija, nesigailiu.Labas

Na labai dėkui už pagalbą. Ką aš daryčiau be bangos ir gerųjų banginių Šypsena

Aišku truputį nuliūdinot mane dėl signalizacijos. Kiek pažiūrėjau internete, tai paprastos garsinės signalizacijos kainuoja apie 400 Lt. O kiek slapukai tai net neradau…

Nemaža sumelė gaunasi

Kažkas minėjot, kad reikia II lygio apsaugos. Bet kažkur skaičiau, kad draudimo kompanijos II lygio reikalauja tik brangesniems nei 20 tūkst.Lt automobiliams. Ar tai tiesa? Galbūt man užtektų tik III lygio?

Pirk signalizacija is pirmu ranku ir ji tau 400 lt nekainuos. as i savo vectra isidejau gnome signalizacija ir su idejimu man kainavo 180 lt.Oficiali kaina 350+60 uz idejima.

Tai va , kaip visi raso kainos nete, tikrai ispudingos.del imobilaizeriu kainu taip pat ne ka zinau nes montuoju signalkes. jei reik kokios konsultacijos issamesnes klauskŠypsena

360 lt gnomas Cha cha

2 lygis = imobilaizeris + signalizacija + autonomine sirena + sistema priesh atvira vagyste = kaina minimum 800 Lt; jeigu kazhkas yra imontuota, tai nebereix antra karta, bet… nepigus malonumas. Bandyk laukti kol draus 3 lygiu. Tada <400 Lt. Šypsena

Dėkui už patarimus. O gal jūs žinot, kur internete yra kurios nors draudimo kompanijos reikalavimai draudžiamų mašinų apsaugai? Ta prasme, man būtų įdomu, nuo kokios automobilio vertės jau pradedama reikalauti II lygio, o iki kurio užtenka III lygio.

http://www.draudimas.lt

paziurinek ce , galesi kainas palyginti draudiku, gal ir apie tuos lygius bus

cia ne y tema bet apie draudima Juokiasi

http://www.draudimas.lt/index.php?ItemId=12779

Tikros istorijos

Vidutinė ruonio išgelbėjimo kaina po tanklaivio &quot;Exxon Valdez&quot; katastrofos Aliaskoje siekė 80000 dolerių. Spacialioje ceremonijoje du ruoniai, kurių išgelbėjimas kainavo brangiausiai, buvo paleisti atgal i jūrą, džiaugiantis ir plojant daugybei žiūrovų. Po minutės abu ruonius suėdė orka.

ir dauk panasiu Cha cha

Atsakau:
tau užteks trečio lygio. Prie gamyklinės signalizacijos tau raikia dasimontuoti:
Elita MINI - kaina 320 Lt
arba pigiausias variantas Gnome - 290 Lt
Jei netiki pasuk i ALTA tau pasakys ko tentrūksta Cha cha

Thanx, labai nuraminai. Jau buvau pradėjęs svarstyt įvairius variantus iš kur 800 Lt pasiskolint…

O ką apie 12 voltų manot? Man būtų 20 metrų nuo darbo, tai daug patogiau negu iki Alto trenktis

Neseniai variau deti signalke Lagunai 95 m. tai LAPINO ATSTOVAI idejo III lygio signalke ir sake kad draudimui uztenka!