Q: del nokia 3510i

Q: del nokia 3510i

Girdejau gandus, kad sitas aparatas daznai genda? kad jame yra kazkoks brokas? ar tai tiesa? nes jau buvau nusiuziurejes pirkti, bet kaip sakoma, atsarga gedos nedaro Šypsena

Nzn.

Cai priklauso nuo siuntos. (gal dar pameni kaip buvi 3310 displeju brokas???)

nezinau as turiu gane gera laiko tarpa ir nieko ir sapmanu buvau aplaistes isdziovinau ir vel veika nu geras ir tiek Juokiasi

Nu zinok zjb viskas Gerai

na dauzymo (kritimo ish aukshtai ant asfalto ir akmenu) testa shita nokia ishlaike Gerai

[sdsd]team

eee pasakykit man kasnors apie sitos noskes ekrana! Zinau kad mazai tasku bet kaip ryskumas? Ar toks kaip ant monitoriaus pc ar uznesa i grafini mobilkos ekrana?

Cha chaCha chaCha cha koks wargsas zmogus nuo ryto newinasi del mano klausimo! Nu nieko buna visokiu nelabai sweku. Sekmes bachooras pasweik!

ei nesigincijam cia o snekam apie 3510i ekrana Cha cha

Bl as tave sutikes tikrai nesiginciciau, be kalbu snuki ismalciau Cha cha

Parasykit sitos noskes visus pliusius ir minusus. Dekui

O ant 3510i manyceu didzeusias pliusas yra tas,kad palyginus su kitajs telefajs uz tokia kajna,gali wape rast daugeusia wisokiu nesamoniu:java aplikaciju,polytonu,wallpaperiu…

siaip nesu mates as gyvai tos noshkes, todel dar norejau paklausti, ar labai ten tie atvirukai buna su kvadraciukais?na ar labai matosi, kad pikseliai dideli? Šypsena

Na as sia noske turiu tik puse menesio tai nepasakyciau kad labai dideli,bet jei lygintum su nokia 7250 tai kokybe skiriasi ir ganai nemazai bet ir kaina atitinkama (2000 Lt ir 700Lt)

vidinė telefono atmintis : 500 numerių
vibro-skambutis
laikrodis
žadintuvas
kalkuliatorius
WAP : 1.2.1
greitas rinkimas
pokalbio trukmės laikmatis
pokalbio kainos laikmatis
laukimas
peradresavimas
galima gauti ir siųsti SMS
SMS rašymas nuspėjimo būdu T9
galima gauti ir siųsti SMS su paveikslėliais
SMS chat
MMS
rodo skambinančiojo numerį ir vardą
numerių rinkimas balsu
telefono valdymas balsu
kalendorius su priminimo funkcija
žaidimai
galima atsisiųsti Java žaidimų
animuotas meniu
asmeninės melodijos
ekrano užsklandos
laikrodis - ekrano užsklanda
vartotojo aplinkos
kiekvienam varduo galima priskirti kelius numerius ir tekstinius įrašus
paveikslėlių redaktorius
keičiami dangteliai
GPRS
Java J2ME

Nu nesenai isigijau n3510i.Neblogas aparatasTaipdel ekrano tai sutinku-maza geba bet kaip uz tokia kaina nera ko daugiau ir noreti.Jis mano kuklius poreikius patenkina.

Kaina nuo 400 lt.Tame aprasyme kur cia kazkas idejo net puses aprasytu galimybiu istikruju mobe nera Liūdnas

O as buvau rades zmogu kuris skubiai 3 n3510i parduod uz 250ltKietas

nors 2 pasakyk…

Kietas

Meniu neanimuotas , nera paisykles.