Q: Del IMEI numerio ir teisesaugos instituciju

Pas mane T65, ji atidave po kokios savaites, tardytoja nezinojo kaip paziuret ta IMEI, gal dabar pasiruoses bus. Šypsena
Kaip supratau Noskes moka patikrinti,

Nu, as bijau, kad patikrine nepaiimtu jo is manes, nes teisiskai neturiu irodymu, jog telefonas priklauso man, jei IMEI neatitinka.
Siaip biciukai turejo shautuva…

Kaip cia kazkas rase priklausys nuo to ka mentai nores padaryti
ar juos pasodinti butinai, tai gal taip ir padaris jei sautuva turejo
o po to jei dar sugalvos isistikinti ar cia tavo telefas tai gali buti ir raguti
ismokti manua nebus problema jiem patikrinti
jei gali lengvai pasikeisti tai kodel ne ar ne px

O ar tuos pacukus apklause,ar isgavo prisipazinima,kad jie pavoge?Jei ju pasiaiskinime prisipazinta,tai jie jau negales vartytis.Tokiu atveju,manau,galetum keisti IMEI i buvusi.Bet jei jie teisme ka nors bandys sukt ir sakyt,kad buvo ne tox tel Imei,tada velnias zinŠypsena

viskas bus ok. nesci !

man kai buvo pavoge N6210,labai ziurejo i sita dalyka,bet mano tel.buvo is salono.tai problemu neturejau. Kietas

Turejau as su mentais problemu,del to Emei,tai po siai dienai Nokia guli mentineiPiktas

Kad butu rami galva pasikeisk imeju.

pasikeisk ir galvos sau nesuk,
p.s.
tik tardytoja kokia buka ,ka ji nezinojo, kaip imeju patikrintiJuokiasi

Buvo panasiai ir man Piktas!Tik ryskiai seniau.Pagavo ta gaidy,telefa atpazint liepe.(Pradzioje pasakiau kaip atpazinsiu,po to parodziau).Atidave is kart,nereikejo nei iki teismo lailyti nei kaCha cha,tai staigiai dastumiau. ir tvarka buvo!Kietas

Nu, va jau beveik po visko - nieko ten jie netikrino, net telefono neprase parodyti…
o teismas ten iki ziemos tikriausiai bus… Šypsena

Sekmes bylinejantis Labas

visi cia labai dideli specai kiek suprantu.

IMEI tau buvo pakeistas atrisant ar kazka kita darant su telefonu.
taciau po batareika esantis numeris turetu sutapti su dezutes kodu. tik softe yra pakeistas.

blogiausiu atveju susisaudyk is kokio draugelio tokio pat modelio telefona, kuris legalus su dezute ir pan, pasikeisk dangtelius jei nokia ir kazkokia ypatingai issiskirianti ir praeis bajeris be kabliuku.

Dar vienas specas… Jei atpazinai savo tel. ir jie ji tau grazino, tai imei jau neklausines. Viska jau surasyta protokole su liuditojais ir parasyta. O liepe neparduoti tik del to kad jis yra ikalciu. Jei ka, tau ji reikejo tik parodyt teismui ir vsio.

Nu paprasciausiai tau reikia is draugelio pasimti kita tel su dokais(toki kaip tavo), jei mentura neuzsirase IMEI nuo dezutes ir problemos nera. Po eismo galesi pasikeistti… Gerai

net jei ir butu is velniai zino kur suzinoje, kad pakeitei imei kad sutaptu su esanciu ant dezutes, tai visvien nebutu traktuojama kaip ikalciu klastojimas. telefas tavo - darai ka nori. keisti imei koda lietuvoj nera nelegalu (kko daug kas nezino). sakytum kad buvo kazkas sugede, nunesei i firmele, perrase softa. gal ir imei pakeite. tu nieko nezinai. ir vsio. katik pas pazistama menta klausiau. nu bet aisku butu buvusi rizika kad tas senas imei uzblokuotas. nebent issiaiskintum kodel jis pakeistas: ar atrisinejant, ar del kokios kitos priezasties (pvz vogtas ir iskart pakeistas).

tiesa, ruosiamos istatynmo pataisos. nebebus galia imejum disponuot kaip noti. o kolkas - dokumentu priklausomumas butent tam aparatui nustatomas pagal irasa kitoje telefono puseje po batarke. aisku greitumo delei galima ir su kodu patikrint, bet net jei jie nesutaps - nieko dar nesako. svarbiausia - lipdukas.

o tu nenori teisme pasakyt, kad tu telefa numetei ir jis nebeisijungia(juk gali padaryt kad neisijungtu)

tavo ziniai perasant softa,ar kitaip atrisant imei kodas nesikeicia,gudrutiBaisu

Kiek pamenu, kai kuriuos telefonams (seniems, o gal ir naujiems) keiciant softa, atrisant yra tiesiai permetamas kito telefo softas su visu IMEI.