Q: Del IMEI numerio ir teisesaugos instituciju

Q: Del IMEI numerio ir teisesaugos instituciju

galvojau apie ta varianta, turiu keleta draugu, vienas tokios pacios spalvos turi, bet pas ji bus kitas IMEI,
aisku gali sakyt,kad ne ten paziurejo ar kazka

mano patarimas, paimk is draugu(pazistamu) kita t65 su dokumentais ir nesk i teisma ta tel

Patruliuojantys policininkai padejo, dar privati kazkioka apsaugos firma (Folkas gal)… pradejo gaudyt juos, gal po kokiu 5 min…

man iš vienos pusės dzin tas mobilus, norėtųsi, kad tuos žąsinus nubaustų už jų elgesįPiktas

Mano drauge buvo taippat apvoge,buvo pranesta Vilniaus policijai,tai viena telefa rado,o kito ne.

man kilo toks klausimux: kaip tu sugebėjai įkalbėti policininkus, kad jie ieškotų tavo telefo?
mane neseniai sumušė ir apvogė gatvėj, į policiją pranešiau, ir IMEI pasakiau (nes pirkau iš salono ir turėjau visus dokus), bet jie nieko neieškoNe

Tai, kas nors galit padet situo klausimu, nes paciam ne kaip sekas… Šypsena
o laiko vis mazeja

Aniaaaa? Jo, ji nieko kito neveikia, tik i IMEi ivairiu teliponu spoksoŠypsena

O taves, nukentejusysis, butinai paklaus, kodel IMEI nesutampa. Pasikeisk, jei tai imanoma dar padaryti.

Man ivedant lietuviska teksta nesamoniu pridarePiktas

Nezinau, kaip ten yra, bet kazka girdejau, kad atrisinejant visokiu nesamoniu pridaro…

beto as ji nauja pirkau…

pala, o tai negali buti, kad turi vogta telefa. antraip IMEI turetu sutapti…
dabar gali buti taip, kad pasikeisi IMEI į esanti ant dezhutes, o jis pasirodys esąs užblokuotas… vat tada jau negerumai gaunasi Nekaltas

bet tardytoja, tai visai kiaura, - gi IMEI žiūrimas visai taip pat ant visų telefų: *#06# Cha cha
arba nuimi akumą ir korpuso būna Cha cha

Pasikuiciau po google,
radau kazka, tik nezinau ar veikia, bet yra tos funkcijos…

tik va nezinau ar veiktu su usb jungtim, nes visur optionsuose yra tik com - o pas mane nera jos ant pc

Reikes kabeli nusipikrt, gal ir paciam kas gautus

Suprantu, kad tokius dalykus reikia spresti per pazistamus, bet visvien gal galetu kas padeti situo klausimu…

Jei galit kas nors atsiuskit softa, skirta tokiems dalykeliams (Ericsson T65)…

Arba gal kas Kaune galetu rekomenduot ka nors, kas galetu padaryt. Rasykit i privata

Dekui

Turiu toki galvos skausma, pries naujus metus gatvej buvo ateme mobilu. Po poros valandu mentai visus tris pagavo, pas viena buvo ir mano telefonas.

Policijoj nusinesiau dokumentus, bet jie nemokejo patikrinti to IMEI numerio. Namie paziurejau, jis ne toks kaip dokumentuose. Telefona pirkau nauja, bet is gatves su visais dokumentais. Atrodo is Lenkijos atvestas.

Zodziu trumpiau snekant, telefono IMEI nr neatitinka dokumentuose esancio.

Dabar neuzilgo teismas, kokie galimi variantai? Ar policija, gali prisikabinti prie to? ar verta ji bandyt keista i tikra?
(Zinau, kad IMEI numerio keitimas nelegalus dalykas) Šypsena

O pats telefonas dabar pas ka: pas mentukus ar pas tawe? Jeigu telefono IMEI kodas ir IMEI kodas parasytas ant dezute nesutampa, tai tu niekaip neirodysi kad telefonas yra tawo. Bet jei tu pakeisi to telefo IMEI i toki pati koks yra ant dezutes, tai tada viskas ciki Šypsena Tik ziurek kad mentai apie tai neisgirstu, nes tada jau bus ikalciu klastojimas Baisu
Anyway - jei ner butinybes, geriau nerizikuok Labas

O tau buvo uzdrausta pvz., parduoti telefona? Jeigu ne, tai atseit pardavei, o tikrai buvo tavo, nes policija grazino. Patikek, nemanau, kad po to turetu kilti problemu.

Nu, pasirasiau, kad laikysiu iki teismo…
Siaip sakau, jie tada nemokejo jo patikrinti, bet dabar gal bus pasiskaite

mano mobilaus IMEI’jaus mentukams reikejo tik tuomet kai jie jo ieskojo,kitaip sakant padave uzklausa.Manyciau problemu neturetu buti.

As tavo vietoje IMEI pakeisciau i ta kuris dezuteje.Bet ar mentai zino kas tas IMEI ir ar tikrins.Ir ar brangus aparatas?Nes jei tikslas grazinti telefona tai verta pakeisti,o jei tik pasodinti tai vistiek po pusmecio paleis arba duos lygtinai.