Q: del gigabyte MB ir naujo proco jai

Q: del gigabyte MB ir naujo proco jai

Tai va, situacija tokia, kad yra siek tiek pagyvenes kompas pas mane. 700 duronas, 256 ram ir t.t. Pakol kas man jo pilnai uztenka, nes tiek visos programos veikia labai ciki, tiek ir zaidimai nauji sukasi be stabdziu(su keliomis isimtimisŠypsena). Bet atsirado pora trejeta laisvu simtu piniginiu vienetu, ir nusprendziau pasiimti greitesni proca. O cia ir prasidejo…

Motherboard’as GA-7ZX v1.01
Tai va, atnaujinau BIOS’a, paleidau kelias programeles, jos pranese kad dabar teoriskai palaikomas iki 3.2Ghz procas, tada pabandziau ziureti gigabyte puslapyje, tenais isvardinti athlon/duron palaikomi iki 1.3Ghz, o visi athlon+ jau nebepalaikomi. Paziurejau kaininkuose, visi procai tik nuo 1.4Ghz. Toliau dar graziau, paziurejau dar poroj puslapiu(berods chipseto gamintojo), tenais parasyta kad tinka visi procai veikiantis 266Mhz, ziuriu dar vienam saite, tenais irodineja, kad veikia tik procesoriai su 0.18µ technologija.
Ir kuo dabar tiket?Šypsena Bandyti klaidu bandymu metodu nesinori, nes tikriausiai procas sudegtu(ar ne???)…
Help someone, nes jau visai pasmeciauCha cha

P.S. O gal giliai spjauti i proco atnaujinima, pasiimti kokia gera video uz 300-400, ir tai bus geresnis variantas?Mirkt

Sakyciau tu tikek tuo kas parasyta gamintojo puslapyje. Tavo BIOS gali palaikyti 3.2GHz o motina nepalaikys Nežinau nors. Pabandysiu paieskot tavo matkes aprasymo gal ka surasiu Nežinau

Is tiesu nemanau, kad apsimoka pirkti nauja proca Nežinau As turiu kiek galingesni, bet irgi noreciau pasikeist, bet del pinigu trukumo geriausiu atveju nusipirksiu dar RAM ir pradesiu naudot linux Cha cha

Patikslink savo motinos pavadinima. GA-7ZX 1.x radau tik 133 FSB ir iki 1GHz procai.

Sita seniena palaikys tiktai seniena 1.4 Athlona
http://tw.giga-byte.com/Motherboard/Support/CPUSupportList/CPUSupportL
ist_GA-7ZX%20(Rev%201.x).htm

seniena neseniena,bet bus kur kas geriau nei dabartinis 700.Lyg ir mazai kur yra tu 1.4 Athlonu.Gal geriau tu naujo nepirk, o nusipirk koki 1-1.3 Durona ir dziaukis geriu.Nes per daug investuoti i tokia sistema nelabai ir verta.Cia mano nuomone

Aš ir galvoja ką imt - proc’ą + m/b ar vaidzo pl. Pasirinkau vaizdą…Nekaltas

Ir kaip? Jauciasi skirtumas? Ar nevertejo?

Na bet nei 1.4 atlonu nei 1.3 duronu kaip ir nesviecia firmose, nebent per skelbimus zvejotiNežinau O investuot as daug ir nenoriu, ~200Lt. Ai ir dar, kodel sakai kad geriau durona? Tai kad mano kukliom ziniom kaip ir atlonai geresniNekaltas Ar cia vel kazkokie niuansai?

Athlonas geriau zinoma.Cia finansiniai niuansai.Seip kainu skirtumas tarp ju neturi buti visai didelis.Na,bet taupant, 10 lt irgi pinigai.Asmeniskai man sirdi skaudetu pirkti kazka brangaus senuka kompa.Sakau,cia mano asmnenine nuomone ir tau nebutina ja vadovautis.
1.4 Athlonas ~140 lt, gal kur ir pigiau gautum + coolerio reiketu geresnio,nes taviskis greiciausiai nebetiktu

Na galbut kitu atveju man irgi skaudetu sirdi, bet kai man pilnai uztenka tokios komplektacijos kompiuterio, ir tik isimtiniais atvejais pritruksta galios, tai kuriu galu man isleisti keleta kartu daugiau, jei as tu pajegumu beveik neisnaudosiu. Aisku, 3Ghz zhveris malonu, bet neaktualuMirkt

Tai va, o kur tu matei atlona? Nes va ka tik perbegau per skelbimus, tai toks net nesisvieciaNežinau Gal galetum parekomenduot kokia devetu parduotuve?(second-hand taip sakantCha cha)

Muvo : kuriam mieste? Beje skelbimuose kai kur gali buti parasyta 1.4 Ghz (dar buna ir prierasas 266mhz fsb) Duron, tai cia bus jau Athlonas, nes Duronas maximalus yra 1.3Ghz ir jo fsb 200mhz .Tai va atkreipk demesi i tai

Vilnius. Bet man ir reiktu tada 200fsb atlono, nes 266 pagal duomenis netinkaLiūdnas O kodel sakai kad duronas maximalus 1.3? Taigi dabar pardavineja 1.4 ar 1.6, ar as kazko nesupratau?Šypsena

P.S. Dekui visiems padedantiemsMirkt

taip,tau reiketu senojo Athlon’o su 200FSB.Na yra 1.4 , 1.6 Duronai,bet fsb 266.Seip ziurek skelbimuose,tikrai kazka rasi.Gali pabandyti dar taip: parduodi savo cpu (dar ka nors) , tarkim turi ~350 lt, tada ieskai naujesnes motkos su SDRAM ir isidedi koki 1700+ cpu.Na bet viskas remiasi, pirma, i finansus, antra - cia jeu jei netingeis ieskoti.Na,bet jei tau nieko nereikia per daug, tai pasieskok proco geresnio ir lafa

Ermmm, kad kai kainininkuose ziurejau tai buvo parasyta:
1600MHz (200MHz) 64KB/128kb Socket A, tray (cia apie durona)
Tai negi meluoja kad 200, o is tikruju 266???