Q: buitiniu koloneliu pastatymas

Q: buitiniu koloneliu pastatymas

as turiu koloneles Radiotehnika S-50B. Girdejau, kad klausantis muzikos ju negalima paguldyti, nes kazkas atsitiks… ar esate apie tai ka nors girdeje?

[quote]
mragurkas rašė:
as turiu koloneles Radiotehnika S-50B. Girdejau, kad klausantis muzikos ju negalima paguldyti, nes kazkas atsitiks… ar esate apie tai ka nors girdeje?

Kolonėlėms nieko neatsitiks, padėtis erdvėje turi įtakos skambėjimui, gal būt ir paguldžius jos skambės kitaip (nebūtinai blogiau). Tau pačiam bandyti kaip tau geriau.

PABANDYK laiptineje pastatyti,tikrai gerai skamba ,kai kambary klausai,tik vatu reik primesti vis…

Arba numesi belekur ir skambes liux, arba tau tex laaabai daug laiko praleisti kol sumastysi kaip jas sustatyti kad bent normaliai skambetu ( tiesa s50 niekada labai gerai neskambejo Mirkt )

Vadovaukis tuo, kad aukštų kapsulės turi būti klausytojo ausų lygyje. Bosams tai netaikoma, nes muzikos klauso žmonės, o ne drambliai, kurie jaučia stereoefektą žemų dažnių srityje. O kolonėles turbūt krausi ant sekcijos? Nekoks variantas, bet jei vietos nėrŽliumbia
A mragurkas kartais ne iš Kėdainių?Gerai

aciu Carrot’ai uz gera atsakyma. Beja, kolonkes pas mane pastatytos ant grindu. As pats esu ne is Kedainiu, o is Panewezio…tai wa.

Tai kodėl tu mister agurkas? Aš tai Carrot iš Kėdainių, bet ne cucumber,kaip visi pas musJuokiasiNekaltas(savikritika)