Q: ar teisybe kad karshtu oru sumazeja automobilio trauka?

Q: ar teisybe kad karshtu oru sumazeja automobilio trauka?

pastebejau toki keista dalyka: vakar malantis miestu per pacius karshcius dingo automobilio trauka, priesh tai automobilis stovejo visa laik ant saules pagalvojau kad varikliui paskutinioji pareina, bet shiandie ryte prie 18 laipsniu shilumos vel viskas o.k. tai ir ishkilo klausimas ar karshtas oras tikrai turi itakos automobilio traukai?

idomi mintis. Tikrai, paduodamas oras turi but kuo shaltesnis. Tam daromos orp apemimo skyles ne prie mataro. NOS ant to ir eina. Kaipo suprantu saltas oras tankesnis

man kaskas aisqino kad kai silta dujos(oras) jau yra dalinai prasipletusios…o patekusios i matara wikstant degimui jos nebetiek daug besiplecia…taigi sumazeja jega (kinetine ar potencine energija…) ir .t.t Šypsena reikia gero ausintuwo! Šypsena

Nu gal gal Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas

Taip teisybeMirktMirkt Pats taj esu patyresMirktMirkt Pries kelis metus karsta diena (30 laipsniu) su Subaru Impreza Turbo man autostradoje pavyko vaziuoti 225 km/hAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas, o po keliu savaiciu vakare (~17 laipsniu) pavyko vaziuoti 240 km/hGeraiGerai Tajp ziauriai priklausoCha cha O kodel tadaper kalnapilis drag 2002 audi s2 radiatoriu ausino gesintuvuCha chaCha chaCha chaCha cha

Taip, šaltesnis oras geriau sprogsta degimo kameroj. Tam ir naudojami interkuleriai, turbinos suspaustam ir įšilusiam oro srautui atšaldyti.

Taip ir yra. Šaltas oras yra tankesnis ir į cilindrus patenka daugiau deguonies, geresnis degimas. Ne veltui turbininėse mašinose montuojami aušintuvai ( "intercooler" ) turbinoje suslėgtam orui atšaldyti (slegiant orą jis kaista).

Taip…man CRX kaip ir as geriau jauciasi esant vesesniam orui…

Kazka panasaus buvau pastebejusi ir su savo dyzeliu, bet pradzioj pamaniau, kad jau fantazija atsoko, o po to pgalvojau, kad gal matarui paskutinioji parejo… Bet tylejau ir nieko neklausiau, nes ir taip sako, kad per daug masinai demesio skiriu…

velniskai idomi teorija ??? ash vazineju su dujom ir nieko panasaus nepastebejau. idomu idomu???

Dujom irgi tas pats galioja. Fizika niekur nedingsi.Šaltas oras tankesnis
reiškia daugiau deguonies patenka į cilindrą, o be deguonies nedega.

Visiskai taip dyzelio degimo procesas sunaudoja keleriopai daugiau oro lyginant su benzinu ir saltas eina geriau\intercooleris\ taigi ir Naudingumo koef. yra dyzeliaus didesnis,va

GeraiŠypsena Dazniausiai Moterys pavydi Vyrai demesiaus kurio didele dali jie skiria savo mylimiems aptamabyliams. Mirkt

…jega man patinka Taip Gerai

Nekaltas

Cha cha

Pavargęs