Q: ar ka nors jau nubaude (kesinosi nubausti) uz vazinejima su vasarinem padangom?

px ten ziema kitokia kiek cia chebra aiskinosi tai ir sniegas ne tas Cha cha

o kam tuos posukius rodyti, jei nieko nera aplink?

Cha cha Cha cha Cha cha atrodo, kad jei as vaziavau su vasarinem ir ikaliau tai negaliu po to nuvaziuot ir pasikeist tas padangas i ziemines, aisku pries tai reikia patept ten kur reikia, kad “nematytu” ziemines ten ar ne Nekaltas beje kai man pernai bachuriukas ikale , buvo su plikom zieminem ir tiko, tiko ir KP ir draudimui, o prie mano sipuotu kabinejosi gyli matavo Cha cha klounai bl, atrodo lygtais as per greitai sustojau, nors jau buvau be pradedantis judet Cha cha

nu nebuvo nes ner uz ka Nekaltas

ar gerai ziurejai kad nieko??? aaa gi mentai salia buvo Juokiasi kita karta akinius uzsidek o tokiu mastymu kam rodyt vistiek nieko nera tai pa polnoi programe baust Kietas

Juokiasi Juokiasi

Gal tu pats pasilankyk pas daktariukus Piktas Jei nematai, kas parasyta. Savaitgali nusipirkau masina, kad perregistruot numerius turiu praeit technikine. Pirkta su vasarinem padangom. Kol nusipirkciau naujas padangas, galeciau vazineti su sena masina. Bet nenoriu laikyti naujos su raudonais numeriais. As gi nesakau, kad vazinesiu su vasarinem padangom. Pirma isiskaityk i posta pries rasydamas komentarus Kanda

Vakar buvo atvažiavęs vienas klientas pas mane tai sakė kad kaip tik vakar policajai sustabdė jį ir patikrinio kokios padangos-na šiaip žmogus jau buvo pasikeitęs jas bet vistik pasirodo “mentukai” tikrina.