Q: ar ka nors jau nubaude (kesinosi nubausti) uz vazinejima su vasarinem padangom?

mane sestadieni graziai ispejo Laimingas

gaidys yra gaidys o sipai yra sipai, o jei kalbant rimtai tai cia dar klausimas kas blogiau ar vasarines padangos ar sipai kai temperatura ~0 laipsniu.

Kiek zinau policininkams duotas nurodymas,buti tolerantishkiems ir kol yra pliusine oro temperatura,nebausti.Nuo kitos savaites,jei kaip pranashauja prasidetu ziemishki orai,tai gali pradeti ir bausti.Nieko cia nesutaupysi.Jei reikia,tai reikia.O tie taupytojai pradeda daugiau verkshlenti,kai nubaudzia juos policija arba kaip reikalas susibukina savo nosi:] Cha cha

technikines tai turbut nepavyks praeiti su vasarinemis Nekaltas

Tikrai nepavyks, bet del technikines galima pasiskolinti ratus ir veliau vel grazinti

nepamirskoit tokio dalyko kaip drudimas Nekaltas

Bet nuo Audi turbut nelabai tiks ant Mazdos? Nekaltas Greiciausiai reikes padangas permontuoti.

ar tinka ar ne gali pamatyti cia: klubas.autos.lt/index.php?group=technika&topic=zinynas& src=wheels Jei P.C.D. visi skaiciai atitinka reiskia tinka

ar tinka ar ne gali pamatyti cia: klubas.autos.lt/index.php?group=technika&topic=zinynas& src=wheels Jei P.C.D. visi skaiciai atitinka reiskia tinka Oi, dekui ŠypsenaVisgi netina, bet manau mano Vyras gales paskolint Gerai

ash ir su zieminem vazineju, bet kai palija truputeli tai ziauriai slidu vos i audine neivaziavau

Pirma merguzele apsilankyk turbut pas daktariukus!Nuo lapkricio 10d. privalo visi vazineti su zieminemis padangomis.O tu kreti cia juokus.Profesionalai nebevazineja su tokiomis padangomis,o tu tikrai megeja ir be patirties.Arba tu nesupranti lietuvishkai arba tikrai sergi? Cha cha

na manau, jog tikrai reiktu vazineti su vasarinem padangom, nes jei neduok dieve padarysi avarija su vasarinem padangom, bus nedraudiminis ivykis. na mentai tai isvis prie betko gali prisip… mane sestadieni nakti atsivijo, sustabde as sakau uz ka? jie sako, tipo kad as posukio neparodziau Šypsena debilai geri

ir gerai padarė, kad sustabdė - užknisa nerodantys posukių Piktas

visiskai sutinku…

nu nezinau as praita ziema su vasarinem atvazinejau ir nieko,nemanau kad jie taip jau ziuri,nebent netures prie ko prisikabinti. Pavargęs

Jei tik sekanti pirmadieni papils sniego,tai pasipils temos…nesustabdziau ir…BUM! Oi bus juoko,nes zmonem sakyk,kad laikas keisti padangas,tai jie kurias nenormalias temas ir klausia:baude,ar nebaude.Kai atsikali kitam i uzpakali,tai tada nebereikia klausti: baude,ar nebaude Šypsena)))Tada nubaudzia pats gyvenimas uz toki aplaiduma! Cha cha

nesuprantu tikslo važinėt žiemą su vasarinėm - ekstremalių pojūčių ieškojimas, nebent tik jei kartą per mėnesį, kai sausa ir nėr sniego, nuvažiuoti į bažnyčią… Juokiasi

koki sekanti, sia savaite prognozuoja slapdriba bus fun Nekaltas

važiavę šiandien anksti ryte jau turėjo galimybę paslydinėt ant viadukų Cha chaBūtų gerai, kad užmestų iš karto daug sniegelio - gal kas savanoriškai man galinį buferį perdažytų, bo pačiam tvarkyt rankos nekyla - o jei sutvarkius įkals… Nekaltas

Ar zinot, Vokietijoj jau buvo pasnige ir ne tik “del akiu”, bet tikra ziema atrode Apakęs