Pseudokinologiniai šunų veislių aprašymai Wikipedijoje.

mielka - ačiū Cha cha

prasom Mirkt daugiau lyg ir nieko nepastebejau… Cha cha

Va, šį rytą gavau tokią žinutę: …ir ne tik šitą.

[quote]Sveika, man labai knieti truputį pataisyti kai kuriuos sakinius straipsnyje Levretė, ir nors pati labai mėgstu šunis, bet Vikipedijoje stengiamasi vengti absoliučių vertinimų, grožinės literatūros stiliaus ar emocinių atspalvių, nes tikslas yra suteikti informaciją, o ne propaguoti idėjas, vienaip ar kitaip nuteikti skaitytojus… Tai ar galiu truputį paredaguoti?..Šypsena– Mea 00:31, 2007 Sausio 31 (EET)
[/quote]

Taigi…Kaip tu berašysi, ką berašysi vis tiek - kažkam tai bus tik vertinys iš kažko…

Kad ir kaip aprašinėtum veislės kilmę ar istoriją, - ji bus tokia pati, taigi, pagal kai kurių žmonių suvokimą - nusirašytas.

Trinu viską lauk. Tegul jie pasikaria.

Dabar manęs nestebina, kodėl Vikipedijoje tiek spragų.

Na, matyt vapalionės apie vilkogaudį, kuris iki mano pataisymo buvo 'airių vilkšunis" ir yra visai nekopijuota…

Veee

Gavau ir įspėjima dėl nuotraukos pašalinimo, nes abejojama dėl autorystės…Tai gal Valerka net ne mano šuo???

Ačiū visiems geranoriškai padėjusiems.

o tai parasei atgal, ka galvoji? Suprantu, kad enciklopedijoj neturi jaustis nuotaiku ar tai emociju spalvingumo, turi buti sausa informacija. Nu gerai, redagavimas turi buti, del ivairiausiu nevisprociu rasinejimu. Bet visa tai juk gali buti darboma zmoniskai.

O kaip jie nori, kad tu irodytum nuotraukos savininkyste?

Vikipedija naudotis dingo noras… Kvankt?

[quote]Gali būti, kad paveikslėlis naudojamas "sąžiningo naudojimo" pagrindais ar pagal GFDL licenciją, bet tai dar nėra patikrinta.

Įkėlėjui: prašome kuo skubiau aprašyti licencijavimo būseną, nes nenustačius naudojimo sąlygų, šis paveikslėlis artimiausiu metu bus ištrintas.
[/quote]

Aš juk sakau, kad Valerka - visai ne mano šuo…irgi nukopijuotas iš interneto.Piktas

Koks vertinys? Aš supratau kad tik stilių nori paredaguoti.

Tai, kas ten dabar yra - tai nulis sveikų. Tas pat, kas nieko.

Tragiškas airių vilkogaudžio aprašymas (ten aplamai jokio stiliaus nėr) ir apie taksus ne kažkin kaip parašyta…

nu… punkta "istorija" galejo ir palikt.

A nu jau paskaičiau, kaip atrodo sutvarkytas straipsnis… Nekaltas Tai atsiimu savo žodžius.

Nu susiradau tuos ponus mirc’e. dar neprisiprašysi, kad ištrintų…O kodėl, kas nepatinka. Kai pasakai kas nepatinka - pradeda ieškoti askaridžių savo užpakaliuose…

buvau kažkaip geresnės nuomonės apie juos Šypsena

http://lt.wikipedia.org/wiki/Levret%C4%97s

žalmargę levretę vietoj Valerkos įdėjo…Jog aš galėjau nuotrauką ir pavgti…

Ypač nuotrauka tinka prie pasakymo: “Spalvinė gama - vienspalvė visų įmanomų atspalvių juoda, pilka, tamsiai pilka ir geltona (itališkai – “Isabella”). Baltos dėmės leistinos tik ant krūtinės ir pėdų.” Cha cha

perskaicius viska susidaro ispudis, kad su jais geriau neprasideti. nors mintis buvo kilusi Cha cha

Pasrašiau, kad nors prierašą padarytų, kad tokios žalmargėslevretės gali būti tik Amerikos kinologijos draugijose…O FCI - tai pavadintų "veislės broku"…

Parašiau, kad "nėra nieko blogiau už blogą pavyzdį".

Sorry, keiksiuosi: nch…ui tą Šaraškino kontorą.

wikipedia yra wikipedia, ten turi būt sausa, paprasta informacija, jei sunku suprast kas tai yra - atsiverskite popierinę enciklopediją. Nieko nuostabaus, kad kabinėjas prie teksto ir sako, kad nesutvarkytas, kai ten žodžiai “kurtukas” (Jūs dar šitam forume mėgstamą “mano mergos” darašykit), “nuo namų teikiamo jaukumo (lt kalba Baisus)”, o paskutiniuose sakiniuose toks surašymas, kad tetrūksta prirašyt "Jeigu užsimanytumėte laikyti levretę - kreipkitės adresu “tokia šiokia ir anokia gatvė 15” mūsų firma “nešaraškino kontora” Jums mielai parduos šios veislės šuniuką…

Nepykit, kad kandžiai, čia pirmos atėjusios į galvą mintys. P.s. wikipedia skaitau/vartau kiekvieną dieną ir maždaug įsivaizduoju kaip rašomi straipsniai.

Pradėjus skaityti šitą temą, galvojau gal apie bultikus padaryti reikia. Bet kol paskaičiau iki galo apsigalvojau Šypsena Durnialiai - blyn, į tą žalmargę levretę ir aš dėmesį atkreipiau Šypsena

Viskas bus gerai tada, kai likusi informacija bus pritaikoma kiekvienam šuniui.

[quote]"Jeigu užsimanytumėte laikyti levretę - kreipkitės adresu "tokia šiokia ir anokia gatvė 15" mūsų firma "nešaraškino kontora" Jums mielai parduos šios veislės šuniuką…
[/quote]

Ačiū labai už išvedžiojimus.

A tai dabar ir ištrinti neleidžia? jau kaip ir jų nuosavybė pasidarė?