PS3 bei PS4 turėtojų klubas

Na aš apie tai, kai įdėsi tuščią HDD į PS3, tai jis tam tikrų sisteminių failų nematys ir reikalaus perrašyti softą. Tai padarius leis formatuoti HDD į PS3 suprantamą formatą.

Daugiau kaip ir netikėtumų nėra.

Dėl firmware naujausio žinau, jį reikėjo rankiniu būsų parsisiųst, kitaip pz būdavo keičiant. Tu čia apie šitą ane?
Aš viską tik po 1 kartą siutęsis.

Išorinis HDD su dviem USB laidais? Na toks "bejeris" tik PC suvalgomas yra (manau).

Na o iš PSN tai leis parsisiūsti viską. Tik žiūrėk, kaikurie turi limituotą parsisiuntimo kiekį. Dažniausiai penkis kartus.

Beje, keičint HDD reikės ir naujausio softo kopijos. Gausi čia -> http://us.playstation.com/support/systemupdates/ps3/

Yra FAT32. Padariau full format. Įjungus vieną laidą lemputė periodiškai mirksi ir pypsi hdd, įjungus abu laidus periodiškai sutreškaCha cha Taip pat bandžiau sukeist laidus, bandžiau su vienu laidu. Nes ant PC tai veikia tik įjungus į dešinę usb jungtį.
Aj teks verstis su 4gb usb. Leis viską po to ką pirkęs iš store parsisiųst?

Reikia, kad būtų FAT formato (arba FAT32). Kitų PS3 nesupranta. Bet jei originaliai nešiojamas HDD jungiasi su išoriniu maitinimu, tai jo reikia (šita dalis manau ir taip aiški turėtų būti).

Gali būt, kad nešiojamą hdd ps3 matytų jam reikia išorinio maitinimo?

Nu žiūrint dar kada ir kokįaidimą. Kai neturiu ką žaist, tai negaliu lauktCha cha Va dabar kadangi dar turiu ką žaist, tai ir užsisakiau pabandymuiCha cha

Yra “terms and conditions” parašyta iš kur siunčia. Man tai jie tinka. Man kaip suvalkiečiui geriau kokia 15 Lt sutaupyt ir ilgiau palaukti, nei brangiau mokėt Cha cha.

O gerai kad pasakeiŠypsena
Pas mane siuntimas nemokamas iš vis. 57lt gavosi, tai muito nebus. Bet jei taip ilgai laukt, tai geriau sumokėsiu 5 svarais daugiau, bet gausiu per savaitę iš shopto. Nebepirksiu iš ten daugiau tada.

Paskaičiau tą linką, apie muitus, tai iš ko tu sprendi, kad būtinai bus muitas? Ten juk neparašyta iš kur siunčia.

Tai tu kaip žaidęs closed beta, tai tas mapas open beta skaitosi mažas ar didelis?Cha cha

Laukiam ispudziu Šypsena

Šiandien yakuza 3 parėjo. Nu žiūrėsiu ar už GTA geriau ar neŠypsena Viena jau aišku, kad istorija tikrai stipri.

super Cha cha

Vakar per vakara perejau sw2. Nu ****as blemba Cha cha Aplinkos nuobodzios, neidomios. Istorija banali ir taip pat atsibodus. Toks zaidimas turetu kainuot maximum 10 euru, nes ten tiesiog nera ka veikt su juo. Star wars’u fanu melzimas ir tiek.

na ka jau stalo tenisa su draugeliu losiamCha cha jega Valio

tada kitam pavasariui Šypsena Vasara per daug gražus laiko metas grajint, nebent vėlai vakare ar nakti Šypsena Bet ir tai geriau eini pasiklausyti varlių choro akomponuojant ąžuolyno paukščių orkestrui Cha cha

Rudenį ir žiemą laukia dar naujesni hitai Cha cha

Per daug E sufrauze pulteli Cha cha Turetume susirupint ka i skrandzius pilam jei pulteli sueda Cha cha

2in1 beje Gerai

Panasiai, kazkur 8 valandos Šypsena