PS3 bei PS4 turėtojų klubas

Taip. Nepatinka faktas, kad negalima susikurti custom mygtukų išdėstymo. Midnight club bei grid tai pavyko padaryti. Žaidimai iškart tapo malonesni žaisti.

Kas čia per demokratija, jei tau yra peršamas kažkieno sukurtas dalykas, ir tu niekaip negali jo pakeisti. Juk visi skirtingi, ir tikrai nemanau, kad pakanka 3-4-rių skirtingų valdymo konfigūracijų besiskiariančių vieno mygtuko reikšme.

Tau mygtuku isdestymas nepatinka?Cha cha

Aha. Tiek isgirtas tiek lauktas, o gavosi kazkoks sh Cha cha

Man tai aplamai nervina, kai kūrėjai bando įkišti žaidėjui fiksuotas valdymo schemas. Jokios vietos interpretacijai. Turi žaisti taip- kaip tau nepatogu. Driver būtent tai daro (kaip ir NFS ir t.t.). Jau kelis kart apsigavau… O vistiek nė velnio neperprantu tų kreivų valdymų fiksuotų schemų.

Aš niekada neturėjau xbox, ir neturėsiu. Dreamcast pultas man buvo išvis kreivas. Kas iš Sony inžinierių sugalvojo tuos LR2 mygtukus analoginius padaryti? Ne per kur man toks mašinos "valdymas". Ir dar amžinai tą analogą sukioti. Debili*kumas visiškas.

Čia gal kaip alkanam bet ką numesk- vistiek suvalgys.

O žaidimas mano galva būtų vertas dėmesio, jei ne faktai išdėstyti auksčiau. Manau ir daugiau lenktynių žaidimų būtų verti dėmesio.

Man tai dmeo nepatiko nė biškio.
O dar mačiau mazochizmu užsiiminėji su DNFCha cha

Driver San Francisco Gerai Idomus zaidimo istorijos igyvendinimas Šypsena

Aj GAME aš jau seniausiai pamiršęs. Iš ten nebent naudotus žaidimus pirkt kartais apsimoka.

Tik iš shopto man asmeniškai greičiausiai žaidimai etkeliauja. ~3dienas užtrunka. GAME.net suprastėjo žiauriai. ~2sav. žaidimai keliauja. Liūdnas Labai labai ilgai jau.

3gbp shopto

Ooo čia tai gera žiniaŠypsena Tik va kad siuntimas pas juos mokamu pasidarė, nu bet vistiek piguŠypsena shopto kažkaip pakilo kainos laikui bėgant.

kiek siuntimas gaunas i lietuva is shopto.net ar panasaus psl.?

ps3 geimu torrente nerasi. teks pirkti originalus. ps2 ant ps3 neina loshti.
jei nori pigiai, tai imk xbox’a ir laimingas busi, bet … ps3 gali leisti blu-ray filmus, plus online geiminimas nemokamas. palygink xbox ir ps3 eksluzyvus ir nutark kas tau labiau prie shirdies. kaip sakant nevisada pigiausias daiktas yra geriausias Šypsena

shiaip zhiurint tai tavo kompe minimum tau viska ten keisti reikia … imk konsole ir geimink ramiai (btw, kox tv pas tave ?)

yra geru zaidimu dviems? pvz. koks army of two geras?

maciau loset su zombiais kazkoki, bet trial’a pabandem, nelabai patiko Nekaltas

Tronox, ki matai kad as losiu, junkis, nes mes ten bandom daryt tuos challenge, ne visada zmoniu buna. Siandie matei tas host’as Damien, jis jau 400 challenge padares, gal net ir daugiau, tai greit jis baigs, ir tada man pades, tai as busiu host’as ir ten nebus jau kaip dabar, kad laukiam butent tam tikro skaiciaus zmoniu, kad pradet challenge. bus 3 zmones, darysim 3ju zmoniu challenge, bus 4, darysim 4. bet siaip ar taip ir dabar neretai as jam PM nusiunciu ir padarom viena kita challenge, kur jis jau buvo padares Mirkt

Meshqi susiviliojai yakuza 3?Cha cha Reikėjo palaukt biški, būčiau savo pardavęsCha cha

Ne ne. Esmė, kad buvo vienas updatas, kuris neleisdavo įdėt naujo hdd. Tai sonis išleido dar vieną, bet jo automatiškai neatsiųsdavo konsolė, jį reikėdavo rankiniu būdu siųstis. Tai vat toj svetainėj įdomu kuri versija.

Čia jau apie kažkokį piratinį šlamštą kalbi (sorry jei baisiai skamba). Ten viskas gerai su tuom puslapiu. Pats iš ten ir pumpavausi savo FW, kai keičiau HDD. Ir šiaip jis oficialus, tai nesamonių kaip ir neturėtų būti.

Ok, tai aprsisiųsiu į USB iš to tavo linko tada. Yik geras tas FW? Nes buvo 3.56 ir 3.56v2, kurį turbūt tik nedaugelis dar turi.

Daug pasikeitė nuo to laiko, kai keičiau savo HDD. Man reikalavo iš išorinio įrenginio įrašyti FW. Prie jokių internetų nedavė prisijungti.

Nu aš tik dabartiniam hdd kuris viduj atsiuntęs jį. O į naują leis rankiniu būdu? Ar čia per usb reiks įkelt?