PROZA IR APSAKYMAI (mūsų kūryba)

flowerstand man, zinai, as irgi niekad neiskritikavau eilerasciu, dedikuotu man. nes kai kazkas kazka tau dedikuoja, tavo savimeile pasidaro per daug uzciuciuota ir objektyviai kritikai vietos nebelieka. arba kitas dalykas - solidarumas. as tam zmogui net nepasakiau, kad poezija man apskritai ne prie shirdies. niekas taves nepuola del daugtashkiu ar kurinio banalumo. tik ishsakom jausmus, kuriuos sukelia tavo rashinejimai. nereik internete sedet kaip kare. cia zaidimas.

WC nesupratau, apie koki cia kara kalbi?;]

o man siaip smalsu pasidare, kodel zmones taip lengvai renkasi sunkia forma - poezija, monologa ar ese ir labai mazai kas paraso elementaru teksta - be lyrikos, tiesiog su uzuomazga, kulminacija ir atomazga?

Aš irgi nežinau, kodėl visi taip mėgsta kurti poeziją. Aš jau seniai rašau prozos tekstus, pradėjau nuo vaikystės ir taip lengvai nebaigsiu Liežuvis.

bandziau paauglystej kurt poezija… sh* gaudavosi, geda dziunglem Pavargęsproza kazkaip lengviau vyniojasi. mano nuomone poezija turetu uzsiimt ite, kas sugeba. jei nesugebi, neverta laiko gaist Nežinau

na, speju, prie prozos daugiau vargo, ypac siuzetines Mirktrykliukezuvyte, ar didziai gerbiama lee marvino gerbeja yra dar ka nors parasiusi apie andreasa? man visai idomu buvo istrauka paskaityt…

merihold, del “Andreas”: dienorasty tik istrauka. yra visas apsakymas (jis antras), yra dar pirmas, ir yra dar rasomas dabar. jei domina, galiu privaciai atsiust.

maloniai prasom, aisku idomu [email protected]

zinot galvoju, kad briedas tokios bendros temos kur visi pastina savo kuryba, gi negali normaliai vienoje temoje padiskutuoti apie n-iolika kuriniu. tad gal geriau butu deti vien linkus i savo dienorascius, kuriuose butu galima komentuoti pa normalnia Nekaltas

Bet jų vis tiek niekas nekomentuoja.

wa butent… zmones komentaru pageidauja

ahm, rykliuke zuvyte, o kodel tu komentaru ir neparasius? juk vis tiek kokiu nors emociju paskaicius kyla Mirkt

nu kaip gali komentuoti, kai normaliai nieks nesupras koki kurini komentuoji, nu tas kuris raso, tai manau suvokia ka komentuoja, bet kitas, kuris perskaitys tai manau nelabai o pvz. diaryje viskas aisku, textas po apacia komentuoja tai, kas parasyta virsuje

dar ne viska perskaiciau Labas

bapho, manau tau paciam as galeciau padet augt kaip menininkui ;] mena as suprantu, tai mano hobis, sokis, muzika, teatras, daile ir literatura. Stengiuos pasiekt visus ;]

Dangus. As pavargau. Skristi, matyti, jausti. Tai jau pradeda erzinti. As pavargau. Bet mano prigimtis mane vel kelia. Vel skristi. As skrendu. Dabar. Siuo metu. O taip noris nusileist, nejausti skrydzio malonumo… Sudegink manuosius sparnus… Kad as negaleciau kilt… Nutrenk mane zaibu, kad likciau aklas ir nematyciau taves… Apipilk prazutinga lietumi, kad niekada nejausciau debesu kutenimo… Nupusk mane i uolas kad istiksciau, ir niekada taves nepasiekciau… Dangaus. As sklaidziau tavyje. Tavam kvape, vaizde, tavyje… Bet niekad taip ir nepajutau taves. O taip norejau, stengiaus nepalikt, nepraskrist nei vieno lopinelio, ieskojau, bet neradau… Gal taves ir nebuvo? Bet as visad jusdavau, kad kazkas mane kelia. Leidzia. Ne ant zemes… Visad laiko mane skrydyje, tarp pakilimo ir nusileidimo. Tu negalesi pasirinkti, skristi ar buti zemes gyventoju. Sparnai patys isauga, patys pradeda plasnot, patys skrenda. Bet jei sparnus nudegsi. Krisi pats… Skiriu tam nuostabiam ir prazutingam jausmui: Meilei. Louis Armstrong - Angel Eyes

Gerai, pasinaudosiu patarimu. Čia linkas į No Future pirmą dalį. [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/396 764-=(719308453](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/396764-=(719308453)

nde… kaip vienas protingas zmogus sake (truputi perfrazuoju) - zmones, jei tik galit nerasyt, bukit tokie geri, nerasykit Drovus ypac taikytina vienatves zenklui (labai apytikslis beprasmio nicko vertimas) Cha chatoks ispudis, ka pastaruoju metu buti grafomanu yra madinga… Nekaltasvienintelis dalykas, kas patiko, merihold linkas duotas Gėlė

olo nesupratau tavo minties Ne juk sita tema ir duota tam kad det savo kuryba… cia ne rasyk.kitoks.lt kur priimami tik sedevrai. bent jau as supratau taip.