PROZA IR APSAKYMAI (mūsų kūryba)

taisykles yra, ir ne tik W_C. kuriniu butina fabula arba bent mintis. kitaip didele tikimybe, kad jis liks is tu, kuri skaitys tik jo autorius. o paprastai tariant, nervina tie daugtaskiai. daugtaskis - vadinasi, neturi kuo pabaigti minties, neturi ko pasakyti, t.y., parasyti. visi zanrai geri, isskyrus nuobodu. ir kiekvienas tekstas turi teise gyvuoti, jei ji, be autoriaus, skaite dar bent vienas zmogus ir neuzduso is ziovulio. nekalbu apie redaktorius - jiems tai darbas, o ne satisfakcija Cha cha

tai jei kalbame apie viena ir ta pati, ir dar del to sutariame, tai as nesuprantu - kodel gi tamsta man liezuvi rodai? teigiau, kad rasymo taisykles egzistuoja ne tik MAN, ten buvo kreipinys i flowerstand MAN. manau, cia isivele klaida. jezau, kokia as smulkmeniska. Juokiasi

Manau, yra daug rašymo galimybių, es yra labai daug žmonių. Savo rašymu visiems įtikti neįmanoma.

W_C, ne tau, o teiginiui, kad kuryba nepripazista taisykliu - oo, turiu asmeniniu saskaitu su tokiais kurejais, kuriu visose leidyklose ir redakcijose pagauseja sulyg menulio pilnatim. viena laime, kad dabar jie bent kompu raso, o anksciau ju karakulius sifruoti reikedavo. nuo to laiko merihold su akiniais vaiksto. beje, OT, bet pries pusmeti vienas kurejas, nepripazistantis taisykliu, uzsuko i zinomo giornalo redakcija. jis atnese kruva interviu, tarp kuriu buvo pokalbis su irena milkeviciute ir vytautu tomkumi, dar kazkuo. kiekviename (kiekviename!) tekste buvo klausimas - ar mylejotes miske, lauke, rugiuose, prie skruzdelyno. paskui paaiskejo, kad minetosios personos niekada nedave tu interviu ir autorius juos paprasciausiai sugalvojo. Cha cha aisku, cia jau klinika, bet iskalbinga.

man atrodo, kad zmones maisho rashymo taisykles ir rashymo stiliumi. jie sako, kad taisykliu nera, o turi omenyje, kad nieks neuzdraus jiems pasirinkti individualu rashymo stiliu. ir internete tokie veikejai labai puciasi bei virkauja, nes yra isitikine, kad rasho tobulai (ir nebeturi siekio tobuleti, todel sunkiai priima net adekvacia kritika), o mes, vargshai nieko neishmanantys skaitytojai, matot, neivertinam geniju. nieko, shventaisiais paskelbia po mirties Juokiasio tamsta susidurei su rashytojais-pacientais. uzuojauta.

maiso jie, maiso - nieko nepadarysi. atmetus daugtaskius, pasaka-nepasaka apie drambliuka igytu forma ir is to tik islostu. apie turini - antras klausimas. kaip suprantu, zmones publikuoja savo kurinius inete, tikedamies isgirsti nuomones - nevisada ir n butinai geras. o jei esi itin jautrios sirdeles, skaityk juos mamytei/ tetukui/ katytei - t.y., tiems, kuriems bet kokia tavo raiskos forma pasirodys geniali.

matytum, kaip mano katinas laikrashcius skaito - taip ir nesuprantu, ar informacija geniali, ar katinas genijus. zmones publikuojasi, nes nori buti pripazinti, nes nori pasitiketi savimi. garantuoju, kad kiekvienas paauglys mano, jog ateityje parashys knyga, nes jo istorija - ypatinga, originali ir turbo. po to praeina, susiranda kitu realizacijos formu. tai va ant tokiu vat praeiviu puslapiai a la rasyk.lt ir laikosi.

pazistu rashytoju-pacientu, kuriems pasigydzius geda pasidaro, kad shitaip rashe. zinoma, yra ir nepagydomu. o man noretusi atkreipti demesi i tuos, is kuriu kazkas gal ir galetu buti, ale tobulet nenori (nes yra tobuli) ir taskas.

rasymas kaip israiskos forma - normalu, kai kuriais atvejais puiku. kazkur perskaiciau gera fraze - autorius dekingas abecelei uz maloningai suteiktas raides. jei internete ka nors publikavai, ir gavai normaliu kritiniu pastabu - jos tikrai naudingos. nekalbu apie visiska sudirbinejima kaip buna kai kuriuose portaluose. o florestand_man atzvilgiu pastabos buvo - hmmm - labai i tema. ka as zinau, antra vertus, as net ir labai ne lyrike. bet esu ipratusi ziureti i teksta paprastai - ji galima kur nors spausdinti ar ne. gal reikia gero redaktoriaus rankos. florestand_man nereikia. kol kas nepades. ese - zanras, kuri galima rinktis tada, kai turi ka pasakyti. tik kazkodel si forma, kaip ir eiles, yra labai populiari.

WC paziurek i mano pries tai buvusias zinutes, parasiau aciu uz kritika, pasistengsiu pasitaisyt… Šypsena galbut ir sumaisiau stiliu su taisyklemis, bet minti jus supratot ka norejau pasakyt, tai ir yra svarbiausia… 3 taskus dedu, ir desiu, man jie patinka… nesu koks autorius siekiantis tobulybes, rasau draugams, ir kartais imetu cia. be kritikos zmogus netobuleja ir t.t. taigi aciu. Jei noresiu ka nors normaliau parasyt, butinai pratrinsiu visus 3 taskus Juokiasi beje jus man savo komentarais primenat jaunas senmerges lietuviu kalbos mokytojas be knygu daugiau ir nieko nematancias… nesupykit, man tik taip pasirode, tokia yra mano nuomone ir as ja cia reiskiu su tokia pat laisve kaip ir jus Šypsena iki LabasGyvenkime draugiskai ir reiskime toliau savo nuomone Kietas

beje tai ne ese… tai labiau alegorijos misinys su mano monologais…

ne, ne lietuviu kalbos mokytoja, tiesiog rimtai ziuriu i tekstus ir i darba su jais. speju, kad ir W_C profesija ne tokia Cha chao forma tikslesne suteikti net ir alegoriniam monologui nepakenktu. kaip ir ismesti tuos daugtaskius - na ne del medziokles as prie ju prisikabinau, bet jei nukreipia demesi ir trukdo skaityti. verstehen? ps meldziamasis, nereikia gudrauti, jei jau idejote tekstus cia, vadinasi, rasote juos ne tik draugams.

kiekvieno pabaigoje parasyta kam skiriu. Esu parases labai daug ju savo draugams. Ir dar nei vienas nera man pasakes kad tie taskai trugdo skaityt. Vienas zmogus, kuris perskaite si teksta pirmasis ir sukritikavo tuos taskus, ir tik nuo tada prasidejo dar keliu zmoniu kritika del tasku ;] as ja priemiau, bet man keista pasidare kad tik va dabar. Seniau visi pakritikuodavo viena vieta, kita… Bet niekad nereiksdavo nusiskundimu del tu tasku ;] Fantazija neturi ribu, kaip ir taisykliu ;] formos jiems suteikti nereikia, kitokia jiems netiktu. Beje uzteks kibt prie tu tasku, as Jautis pagal zodiako zenkla, uzsispyres, geras kol nepasibaigia kantrybe… Mirkt

da radi boga, rasyk kaip nori - bene man gaila. maza kas mane nervuoja - o dar senmerge Cha cha Flowerstand_man - draugai ne argumentas. mano mamai irgi atrodo, kad jos dukryte geniali, so what? ar tureciau tuo patiketi? visi autoriai tikisi kazko is publikacijos.

Flowerstand Man, man patiko pirmasis kurinys. bet turiu pripazint, kad zmones sukritikave daugtaskius yra teisus. daugtaskiai nera blogai, tegu buna stilius tam tikras, bet kas per daug, tas nesveika.

pagaliau tu mane supratai… Gerai Gėlėsaunuole! ;] labos nakties… Apkabinimastaip tikejaus kad kiti zmones interpretuos manaji kurini o ne matys jo isore ;] labanakt ;] beje paziurek i mano pirmasias zinutes sioje temoje, juk parasiau, kad pasistengsiu pasitaisyti, iskart sutikau, o jus cia dar sugalvojot padiskutuot… ok dar karta pakartosiu. AS PASISTENGSIU PASITAISYTI!!! Taip Taip Taip !!! Angelas Angelasdabar gerai? Šypsenalabos nakties, manes laukia ilga kelione… sapnas.

O man įdomu, kaip buvo suprastas griūvantis namas mano kūrinyje. Atsakykit, ką? Prašau.

…griuvantis namas prie gelezinkelio… na, kadangi as labai jau giliai interpretuot ir kazkokiu pasleptu prasmiu ieskot nelinkus, tai isivaizduoju toki nama nebrangiai kainuojanti, kuriame gyventi isdristu tik bohemiska asmenybe.

senas namas kaip irimo simbolis. narkotiku motyvas. slaptumas. “miestas purvinas ir senas, gipsas, marmuras, fontanas”, - tokia asociaciju eile.

Ačiū