protų mūšis


protų mūšis

Tai kas, blet, geriau ??? W211 ar E39 ???

aš tai slyvą lyginčiau su prieš tai ėjusiu E klases mersu (ačkariku)

geriau audi Taip O geriausiai tajota Mirkt

TEIP !!!

tai slyva gal su w210 lygint reikia? šiaip pagal vaizdą slyva čiulpe, salonu taip pat. su slyva mažai važiavęs, bet nemaнau jog ji turi kažką ko neturi w211

galima pagal VIN gaut informacijos apie auto ridą? jei iš vokietijos atvažiavus, gal pagal paskutinius servisus? Nekaltas

pas atstovą Lietuvoje su VIN kreipkis, kažkiek papasakos apie aptarnavimus darytus pas dilerį

tai šitas dvi gal su T-34 reikia lygint? Abi čiulpia tada Taip

tai akd *velniop* graudu klausyt ka sneka. Komfortu e39 lenkia w211 (jeigu nesupistas e39). vietos w211 tikrai daugiau. salonas w211 tikrai kokybiskas ir nera jis blogas. o sneka viska atvirksiai. tipo KOMFORTISKAS ir vietos nera. nu bbd

kai isedi i kitus ratus jau slyva *pimp…*ova lieka ? normali masina sakyciau

performance® cia as kazkur sakiau kad slyva *****? ble aiskinu gi kad komfortiskes, valdomumas taipat geresnis

nelabai tos kartos mano nuomone…

cia daugiau soprano taikyta, beto teisingai sako, w211 vs e60 o ne slyva

koks skirtumas kad reikia lygint su e60. esme tapati kad vietos joje yra, ir akd ta senoji e39 komfortiskesne.

Domo, pasikeles ane? slyva tau x.ujovai? jo.banas vadybininkas Piktas Cha cha Cha cha Cha cha

Domo zinok neverta kovot su vejo malunais ir merkt rankas i shuuuda… as ta jau seniai surpatau… pasimokyk is mano klaidos Mirkt Cha cha

delfi.lt/news/daily/world/visa-tiesa-apie-graikijos-porsche -savininkus.d?id=58146202ne vien LT judėtojai Gerai

Woris, *bliamba* pasikeisiu pareigas i kokias transporto logistikos vadovas, geriau skambes? Juokiasi nes dabar tarp kolegu is kitu imoniu labai ant bangos toks dalykas, keiciasi pareigas is ‘‘vadybininko’’ i kazkokias kad butu zodis ‘‘vadovas’’, bo matai vadIbiniks nelygis Juokiasi nors man realiai px, gali rasyt ir slavejas, nuo to alga nesikeicia.

bet realybe tokia, kad slyvoj gale vietos apgailetinai Šypsena daugiau B3 turi Cha cha