Prodigy isleido ilgai laukta albuma. Info 54oj zinutej

Nustot kurt jie nenustojo, tiesiog mala s… su tokia muzika kokia jie dabar grajina, savo laiku jie buvo COOL Gerai Buvo tie kas ziurejo i ateity ir muzika po siai dienai dar vis leidziama radijo stotyse ir net naudojama filmuose.
Restecpa Prodigy Tūsas

Naujas Prodigy albumas tipo nuo kitų metų pradžios, šiandien per radija išgirdau, pirmas albumas po 7 metų pertraukos, kažin ką jie dabar sukūrė per tiek laiko. Laukiu nesulaukiu Taip

J Ė G A atsigau sena gera grupė Laimingas

Jooo ir dar kokia grupė, uch nuotaika pakilo, kai prisiminiau Mirkt

Aš irgi išpūčiau akis, kai http://www.m-1.fm pamaciau naujienas, kad PRODIGY žada išleisti albumą… Apakęs
Oi lauksim lauksim mes kompakto lauksim… Cha cha

netgi labai netiketa naujiena Apakęs albuam?? po tiek metu?? nu tada Gerai lauxim lauxim Laimingas

prodigy rullzz Taip

asCha cha

pas mane ir dabar winamp’e virsui beveik visos prodigy dainos nu kazkaip nenusibostaŠypsena

negaliu saves vadinti isprotejusiu del ju,ar ten labai dideliu fanu,bet savo darba jie dare geriausiai…tame stiliuje uz juos geresniu nera… Šypsena

tai viena is megstamiausiu mano grupiu Myliu

as dar likesŠypsena

Tuo metu jie kurė tam laikui ir ateičiai, kiek metų praėjo, o vis dar veža jų gabalai Mirkt

Manau kas buvo Prodigy gerbejai-jie ir liks ilgai. Kad ir jau senokai nieko is ju nesigirdi, dar vis paklausau senu gabalu. Ypac mane veza Voodoo People, Firestarter. Nesenai vel juos prisiminiau parsisiuntes daug klipu…
Kaip bebutu, - Prodigy isliks mano sirdy visada. Su ja uzaugau.
Bet kai perskaiciau, jog bus naujas albumas…sirdis suvirpejo is dziaugsmo!!!

Prodigy rulina.Kazkaip ,asmeniskai man, ji labiausiai isiminusi grupe.

oi jo, net keista, nes cia ne mano stiliukas kaipo, bet vis delto Gerai

aisq, kad liko! (bet as tai ne) Cha cha

TaipTūsasTaip
KandaKandaKanda

mielka dar buvau, kai jie "veze", kai isejo brandziausias albumas "The fat of the land", bet tada jie buvo man viena teisingiausiu grupiu.Nekaltas dabar irgi mielai pasiklausau (tam tikromis aplinkybemis). jie turi mano prisiminimuose tam tikra kertele, sakykim, vidurys tarp to, ka klausau siuo metu. tais laikais buvo snekama, kad jie daug padarys, gerai pavare, bet net keista, kad praejo 7 metai iki naujausio albumo.Nekaltas paziuresim, ar liko to ankstesnio entuziazmo ir jegu.

ne vienasCha cha
TūsasTūsasTūsas
Gerai