Proco ausintuvas neisijungia

Proco ausintuvas neisijungia!!!!!!

atejo pazystmas sako naudojosi pc ir pyst issijunge proco ausintuvas ir kompas pastrigo jis issjunge pc vel bando ijunkt ir proco ausintuvas neisijunge !!! tai gal kokia 15sec kompas paveikai ir uzluzta poto bande taip ijunge kompa irsu pirstu pats biski pasuku ausintuva proca ausintuvas pradeda normaliai veikt veikia bet po kokios puse valandos taip uzkaist kad net priliest neina Baisu ir vel issijunge ir kompas uzluzta kas galetu but? kompo parametru tiksliai nzn lygtais athlon 2500+

keistas klausimas - jei neveikia tai turbut keisti reikia ?

Nu bet jy pasukus pirstu jis Juokiasi veikia

ta prasme pasuki ir pradeda veikt isijunge? nu tai paimk isardyk isvalyk ir sutepk kad kur kliuna reikia kad isisuktu arba pasikeisk juk cia tikrai ne prabanga nauja coolery isidet

tai tas tavo draugelis rizikuoja tai prarast proca,tie standartiniai ausintuvai yra lievi ir geriau pasiekis, pvz,pas mane irgi 2500 atlonas ir as pasikeiciau ausintuva i toki galinga, tai procas daugaiu kaip 30 laipsniu neikaista

kokia kaina gero ausintuvo?

Arctic cooling copper silent 2 gali paimt uz ~40lt. Tawo procu pakaks galesi is paturbint ir dirba jis tyliai, pats toky turiu

cia ne man tam pazystamam pas jy athlon 2500+ tai sitas tiks Nekaltas beto pas mane ir kartais bairiu buna su ausintuvu irgi neblogai butu pasikeist paciam mano procas amd athlon 64 3400+ tiks tas tavo pasiulitas ausintuvas??

kam jam tokio yra pigesniu tarkim spire whisperrock IV pilnai uzteks ir dar liks fortake 28 litai atrodo

hmz ok kaip su tuo ausintuvu proco sunku jy nuimt ir nauja uzdet nesu nie karto taip dares… Nekaltas kiek zinau jis tikrai neprisuktas varztais Cha cha jy kazkaip ten atlenkt kazka reikia ?

Tuomet tuo labiau, imi ir pakeiti Mirkt Nematau problemu… Arba jei turi nekreivas rankas tai imi ir ishsivalai Mirkt

pyrma isbandysiu 2 varianta jai neyseis tada 1 Šypsena

as tajp pat noriu pakejst ausintuwa,bet dar garantinis gali ajskint pradet.tipo lindaj ir t.t. o rejktu…

tai nueik i garantini ir susitark