Problemos su optiniu mousu

Problemos su optiniu mousu

Karoce turiu optini usb mousa maxxtro 5 klavisu ir stai kokia problema. Kazko pradejo luzt mousas. Pvz. Ijungi kompa viskas gerai. Pajudini biski ir nustoja viskas veikt ****onai pointeris nebejuda ir t.t. bet srove nedingsta. Lazeris reaguoja i judejima. Pajungiau ash prie kito kompo ir viskas ok. Sakau gal pas mane motke pareina ar kokio velnio net neisivaizduoju juk anksciau viskas veike.

pasome nepiktanudziauti underline\'u moderatore

ai cia netycia isejo uzmirsau uzbaigt Laimingas

tai pabandyk su draiveriais pazaisti. manau cia siaip gal windozes grybauja.

draivai lievi ogal pati pele lieva nes pas mane optine ir suda male!

Velnias yra tos optines peles. Dirbti dar is bedos galima, bet jau zaidimams tai isvis netinkamos. Gal tiesiog pats mousas kox brokuotas ?

nu kam tinkamos, o kam netinkamos… pagal mane optines peles yra ir tikslesnes ir patogesnes… ir quake3 su jom zhaist melejona kart geriau, tad nepabandes nesakyk Šypsena
o del tos problemos… i kita usb porta ar meginai, gal su juo problemos… o jei nea, tai draiveriai Šypsena

Draiveriai cia isvis ne prie ko. Optine pele pas mane veike su standartiniais. As esu bandes ne viena, ir ne dvi optines peles ir jos tikrai zaidimams netinka, o ypac quake. Tau tai gali pasakyti kiekvienas rimtas quake losejas.

Na su usb tai tikrai nezinau bet ant ju abieju dirba vienodai. O del draiveriu tai ir su standartiniais anksciau dirbo gerai tik dabar kazkas parejo. O optine pele tai veikia gerai bent jau ant kito kompo. Ties dar kazkas yra. Tas mousas neveikia kai pajungiu ja per usb-ps/2 perejima. nors elektra pareina ir visa kita bet nei klavisai neveikia nei pointerio pajudint

sakinys apie draiverius ne tau buvo skirtas Šypsena
bet ne esme… kadangi nesu rimtas loshejas, tai man optines dachuja ir da bishkis… palyginus su paprasta pele, ir dirbant normalu darba su optine zhymiai lengviau… ir nereik visko vertint tik ish zhaidejo poziciju Šypsena

nu man rods su pele kazhkas negerai… ;]