problemos su leadtek TV tuneriu

problemos su leadtek TV tuneriu

turiu leadtek 2000xp profesional
radijas sukasi ore! tv - ne , kol sviezus draiveriai viskas ore, rodo. tik tv tuneri isjungi - sakes!Kanda per nauja leidziant tv tuneri meta klaidas! operacine XPVeee draivai tv tuneriui nauji is leadtek puslapio!
kokie butu pasiulymai???


Pakoreguotas temos pavadinimas. Leadtek galima visokias geležis

Moderatorius dariniz

o pasoiulimai tokie, paieskoj paieskok tokiu temu buvo daug, pas amne panasios problem buvo, radau atsakymus visus!Nekaltas

okis, dekui!
Labas

Tiunerius pirkit su Philips chipsetu.

Nusipirko mano benradarbis Leadtek TV FM tiunerį - vaizdelis nekoks, t.y. vaizdo kokybė prastesnė nei per tikrą TV (abu pajungti prie kabelinės, nes su kambarine ko gero nieko gero neitų pagauti).

Hmm… Idomiai skamba, "vaizdo kokybė prastesnė nei per tikrą TV". O kaip tu galvoji turi būti, geresnė? Nei vienas TV tuneris nerodys taip kaip telikas. Tik tiek, kad vienos firmos, su vienokiu čipu rodo geriau, kitos blogiau ir tiek.

tikriausiai esi susimetes Kazza Lite Codec Pack 2.26 arba megacodek pack 1.02, man irgi meta errora, bet buna isijungiu tv ir ismetata erora, as ta errora nuvelku kad nematyciau jo, ir ziuriu sau toliau TV.
Jei is pirmo karto nepavyko paleisti TV, tai, antra karta paleisk TV ir kai vel imes errora, nekreip i ta errora demesio.

aga, butu gerai kad rodytu!
is vis paleisti TV tunerio neina - iskart erora kisa ir tuneri isjungia! Žliumbia
FM tuneris tai sukasi kaip bitute - jokiu eroruGerai

tai pabandyk isinstaliuoti situos ir susimesi Kazza lite 2.25 arba megacodec pack 1.01 su sitais viskas ciki Mirkt

Orginalus draiveriai netinka reikia kitus atsisiusti ir viskas…
Leadtek WinFast TV 2000XP Expert kiek supratau turi mano draugeliui taipogi neveike tai atsiunciau kitus draiverius ir ciki…

NEzinau kodel pas ji neveike pas mane tai ir su orginaliais draiveriais ejo, bet as rankiniu budu sudedavau…

Paieskok intere ir rasi daba jau nebepamenu is kur parsisiunciau Šypsena

O del rodymo tai zinok Leadtek WinFast TV 2000XP Expert geriau rodo negu acorp ir t.t

Problemos sprendimas:
nesuderinamumas su K-Lite kodeku paketu!
isinstaliavau, dabar sukasi Gerai!!!