Problema su Windows XP ir TV tuneriu

Problema su Windows XP ir TV tuneriu

OS kaip jau minėjau Windows XP, tuneris Leadtek TV2000XP DLX-DK. Žiurint tv pastoviai dingsta garsas, kartais po minutės žiurėjimo, kartais rečiau. Perjungus su dintanciniu į Video-S ir vėl atgal, garsas atsiranda. Varginantis žiūrėjimas. Bandžiau perinstaliuoti tunerį iš naujo, taip pat ir kodekus. Parsisiunčiau naujausias tvarkykles, deja ir jos nepadėjo. Perinstaliavau garso draiverius, directx, problema neišsisprendė. Galu gale, susinervines perinstalinau OS iš naujo, bet vistiek problema liko. Tai dabar ir nežinau ką galvoti, ar pats tuneris bugovas, ar su XP nesuderinamumas kažkoks. Galvoju dar pabandysiu dėti į kitą kompą su win98, bet jei jame eis be problemų, tai praktiškai vistiek bus neaišku kas kaltas, ar XP ar su kokiu softu pjaunas ar draiveriai kokie, nes perinstaliavimas iš naujo nepadėjo. Gal kam yra nutike kasnors panašaus. Laukiu minčių ir iš anksto dėkui už pagalbą.

pas mane kartais taip buna, net pas mane PixelView … man atrodo. Cia tikriausiai problema draiveriuose arba softe

Taip taip taip, buvo man tokia beda su Leadteko tiuneriu.
Nepatikesi kas kaltas del to Šypsena … MSN Messengeris
Ilgai negalejau nustatyti kame reikalas, bet pagaliu pastebejau kad butent garsas dingdavo po staigaus ir trumpo procesoriaus apkrovos piko, kuri sukeldavo butent MSN messengeris. Rekomenduoju visa laika laikyti ijungta task manageri.
Uninstal MSN Messengeri, o jei neleis tiesiog istrink ji Šypsena ir registrus apsivalyk veliau.
Kai pats susiduriau su tuo, maniau brokuota nusipirkau, bet…
Jau 0.5 metu veikia ir daugiau jokiu problemu nera.
Parasyk kaip sekesi Mirkt

Siaip mano klientai skundesi Acorp tv/fm tuneriais OS XP
bet inete rado draiverius ir pasikure.
O su Leadteku tai neteko girdet kad butu problemos

Dėkui už pasiūlymą, būtinai pabandysiu ir parašysiu kaip sekėsi. Bet visą šį reikalą atidėsiu kitai savaitei. Savaitgalį reikia ilsėtis ir daryti AlusGerai

Manau kad naudoji NAV2003, jis ishjugineja garsa, tas pats naudonat acorp su winXP(win2k)+nav2003, isimesk nav2002 arba nav2004 beta! Mirkt

Problema tame ir buvo, dabar viskas eina, garsas nebedigsta. Dėkui už pagalba, iš manęs Alus

Hehe Cha cha Genialu tai kas paprasta, bet siaip tai suprask zmogau kad cia kaltas butent MSN messenger’is. Cia taip iki gyvenimo galo krustis gali… Baisu

O pas mane išmestas tas Messenger’is ir vistiek išsijungia garsas. Turbūt reikės NAV 2003 išmesti lauk, nes man jis jau nuo pradžių nelabai patinka.

pas mane butent del NAV irgi daresi tokie bajeriai. Kokius 5-6 kartus perinstaliavau kompa, kol atradau, kad NAV pjaunasi su tiunerio softu

DĖMESIO!!!
Pagaliau radau labai paprastą sprendimą, net pats buvau apakęs.
Nereikia išmesti Norton AntiVirus 2003, tiesiog eikite į
OPTIONS
Skyrelis INTERNET
tada rasite Instant Messenger
nuimkite varnelę nuo MSN Instant Messenger (recommended)
Pagaliau viskas veikia Gerai

turiu leadtek tv/fm 2000xp deluxe, viskas lyg ir veikia, bet pas mane yra 4.1 garso sistema, tai kazkodel dvi priekines kaloneles negroja. jau visur perziurejau, ir su draiveriais bandziau zaisti, bet nieko nepadeda. groja tik puse kaloneliu ir viskasLiūdnas(( PADEKIT. gal kas zinot kur cia problema ir kaip ja sutvarkyti?

nu pas mane pixelview ir 5.1 sistema ir kadangi as pirkau mono tiuneri tai ir girdziu mono garsa t.y. tik priekines koloneles
jei pas tave tv tiuneris mono tai kaip ir neisgirsi stereo garso Šypsena gal tu sukeites laidus vietomis kad groja galines o ne priekines Mirkt

Tai ka niekaip neiseis padaryti sterio garso? nes jau labai nervina kad tik puse kaloneliu grojaLiūdnas
P.S. man atrodo kad pas mane sterio tuneris, bent jau ant pacios pakuotes taip parasyta.
HELP!

Tai ar bus dar kokiu minciu? kaip garsa padaryti? kodel tik 2 kalonkes groja o ne 4? Liūdnas

Nueini i volume control, eini i options, properties, uzdedi varna ant recording (nepamirsh kad show falloing volume control lauke uzdeti varnos ant line in) tada spaudi OK, ir kur yra line in uzdedi varna ant select, turetu veikti, jei ne tai bbz

Isbandziau ten viska vistiek nepadeda Liūdnas

atsimink ar pas tave yra mono ar stereo, tau reikia kazkaip padaryti kad is to garso koduotu i 5.1 ar 4.1

nes kiekviena kolonele yr akaip atskiras kanalas, jei stereo groja 2 jie mono dazniausiai groja 2 bet turetu groti viena, taciau suvenodina irgroja 2 o keip stereo jos groja 2 ir skirtingais kanalais, jie tolew eina tada dar kanalu dasideda