problema su MP3 grotuvu o gal su kompu...

problema su MP3 grotuvu o gal su kompu…Liūdnas

Man iskilo viena dilema kad negaliu as is kompo parsikelti i MP3 grotuva muzikos nenuskaito kazko kaip sakant neranda hardo.kokios gali buti bedos su mano kompu…ant kitu kompu veikia,bet kur einu ten buna windows 98 o pas mane yra windows xp,kame problemos ?gal driveris netinka?gelbekitLiežuvis

dažniausiai susiranada kompiuteris kaip "found new hardware"… jeigu taip neįvyksta, sujungęs mp3 grotuvą ir kompiuterį pastarąjį perkrauk. Jeigu ir tai nepadeda, bandyk kreiptis į savo pardavėją ir pasiteirauk, ar yra geras laidas (tegu patikrina prie tavo akių)

p.s. o nebuvo jokio softo prie mp3 playerio? Šypsena manau, kad turėjo būti, tad visų pirma suinstaliuok jį Šypsena sėkmės.

taciau as ji suinstaliaves nieko nerandu tame ir problema ir prie kitu kompu veikia gal sakau cia beda su mano kompu tad net nzn ka daryti dabar einu pas draugu mestis muzikos kad tureciau ka paklausytio zodziu shet…Liūdnas

[quote]taciau as ji suinstaliaves nieko nerandu tame ir problema ir prie kitu kompu veikia gal sakau cia beda su mano kompu tad net nzn ka daryti dabar einu pas draugu mestis muzikos kad tureciau ka paklausytio zodziu shet… Liūdnas

[/quote]

čia tik šiaip, tačiau paaiškink, kaip kompiuterinės problemos susijusios su "Muzikos" klubu? Gal laikas į IT klubą eit?

kai jungi harda reikia padaryt kad jis butu "slave" o ne "master" tada bus viskas liux…

man buvo tas pats su n5510 ir perkelimu is PC i ja MP3-ioshku…
ant mano kompo (98win) nieko neimanoma buvo daryt, bet nusineshiau pas draugeli, tik usb kabeli ijungus iskart pasirode "found new hardware".
va tik tuo patiko xp, o siaip man win2k geriausi.

na bet cia ne IT klubas tai geriau tema uzhrakint Nekaltas