problema su corrado

problema su corrado

turiu problema. kai masinos variklis ikaista iki 80- 82, apsukos nekyla auksciau 2500. kame gali but problema ir kur ja galetu man issprest?

Siulau pasitikrint tau oro filtra, gali but uzsikises. Galbut nuspaudus akseleratoriu iki dugno, paduodamas per riebus misinys.
Be reikalo neparasei daugiau apie varikli. Kadangi as siek tiek zinau apie ta masina, papildysiu:
po kapotu variklis su
1.ipurskimu
2.kompresoriumi

Gal kas turi kitokiu minciu?

Sveiki, BANGINIAI. Dragon2002 telefonu skundziasi, kad jam nepavyksta sklandziai rastu isdestyt savo mintis, kokie blogi BANGINIAI, kad nieko neparaso ir nepadeda ir pan., tad pabandysiu uz ji uzduoti klausima as.

Esme tokia: turimas corrado g60, berods 92 metuku. Pirktas neseniai, tad palaipsniui pastebimos visokios blogybes. Viena is ju - isilus varikliui ir numygus akseleratoriu iki dugno, automobilis ima dusti. Dabar padetis tokia baisi, jog anot Dragon2002 isilus varikliui apsukos neuzkyla daugiau 2500 - dusta vaziuojant.

Pries gera menesi man bandant jo corrado tai reiskesi ne taip ziauriai. Pvz. vaziuojant 40km/h 2 begiu ir numygus akseleratoriu iki dugno mazina akivaizdziai dusdavo (ne greitedavosi, bet pristabdydavo) ir tik po truputi atsigavusi imdavo "traukti". Spaudziant akseleratoriu letai masina greitdavosi be dusimo.

Mano spejimas - per riebus misinys, susijes su nepakankamu oro padavimu. Pasidalinkit prasau savo mintimis.

Tiesa, gal galit parekomenduoti gerus meistrus, nusimanancius apie vw/corrado arba bent apie kitas kompresorines masinas, mokesiancius padaryti diagnostika?
Aciu. Alus

pas drauga lygiai tokia pati problema bmw520, tai pasiule pirmiausia pasitikrint benzo filtrus, jei neatsigauna ipurshkimo diagnostika.
aishku geriausia butu nepagailet $ ir padaryti viso variklio diagnostika su kompu

benzo filtras jau keistas…

Jei ir ant laisvu taip darosi,tai pabandyk ishemes oro filtra pagazuot,arba pakeist ji,ne prudais kainuoja,koki 20lt,jei ir tas nepades,tai tada tik diagnostikon,nes paskui be reikalo puse variklio pakeisi bespeliodamas.

pas mane tokie sindromai buvo, kai buvo uzsikises filtras kuro bake. jei masina dusta prie didesniu apsuku gali buti kad jai truksta kuro. taigi iesok ar kuro paduoda kiek reikia.

gali ish pacio benzo bako benza blogai imti, oro reguliavimo sklende neatsidaro gerai, na kaip draugui pasake ilgas ir skrupulingas darbas laukia sekmes beieshkant gedimo, tikiuosi ji rades ir sutvarkes pasidalinsi patirtimi

man atrodo, kad problema butu nuolat, jei esme yra oro filtre.

Kas dar keista? Gal oro kaip tik per daug siurbia, skyle kur. Gali buti ir kuro siurblys, ar jis labai uzia? Daugiau truputi info reiktu. Beje kuro filtra koki keitet? Ar nebus ten tik burbulas prie varikliluko pakeistas (buna ir tokiu papildomai prideda), o pats filtras ishtikro kur prie bako ir t.t (teko ir tokiu variantu matyt)

keistas benzo filtras prie bako. siaip pasiteres su intercoler zadu pasikeist oro filtra siom dienom ir termostata.

paziurek ar paciame bake nestovi dar koks filtras. dar imanomas variantas kad katalizatorius uzsikises(jei toks yra)

o kur man normalia variklio diagnostika su kompu galetu padaryt? tanagroj, dagri?

Prie bako filtro nera ten stovi vadinamas akumuliatorius .jeigu kas kur ora trauktu tada netoligiai dirbtu variklis arba visai ant laisvu nedirbtu reiketu pasimatuoti benzino spaudima kai jo per mazai paduoda tada vaziuojant staigiai paspaudus dusta.

ant laisvu dirba normaliai

Tau cia bendzino paemime problemos. Arba paciam bake arba korburatorius arba ipurskimas kisasi. Ar ne bako filtriukas kaltas gali pabandyti labai paprastai, isipilk mazoje talpoje bendzino ir atjumg paemimo slangute nuo kur i baka eina ir ikisk i ta talpa, ir bandyk vaziuoti, jei tas vel dusta tai reiscia kaskur problema jau ne bake, tada belieka ieskoti problemos ipurskim sistemoje.

Pas mane buvo toki pat problema tik su golf gt. Kaip as zinau Gt ar G60 modeliuose stovi dazniausiai dvi benzo pompas. Ir kada iskyla tokios problemos kaip pastave (dazniausia yra bloga "pompa" kuri stovi kuro bake. Reikia keist, gan nepigus daiktelisKanda

pakeistas oro filtras ir termostatas. problema isliko…

greiciausiai benzo pompa, jei jau ant laisvu dirba