Problema.Reik ekspertu


Problema.Reik ekspertu

Zodziu taip.Pries kokias kelias diena pasigavau borta,is pradziu pasirode kad nuostoliai tik siek tiek nutarkuotas ratlankio kantukas ir tiek.Vazinejau toliau.Atkreipiau demesi kad vairas pradejo stovet ne taip kaip turetu - mazdaug 1cm pakrypes i desine.Smugis buvo i desini priekini rata… Siandien vaziuodamas namo is darbo atkreipiau demesi kad paleidus vaira masina vaziuoja ne tiesiai o truputi kairiau.Gryzau namo,pasilenkiau po masina ir matau toki vaizdeli koki matote jus dabar sioje nuotraukoje.As neesu automechanikas ir mano zinios sitoje srityje yra,na sakykim taip - silpnos.Bet net ir neismananciam aisku kad ta detale,kuri yra nuotraukos centre - ji yra nutrukusi.Kitoj pusej istisa ji kaip ir turi but.Apziurejus detale,neatrodo kad konstrukcija butu sudetinga.Kazkokia laikanti plokstele prisukama paprastais varztais ir tiek.Dabar klausimas - kaip vadinasi si detale?. Antras klausimas - kiek kainuotu ja pakeisti? ,trecias klausimas - kur kaune siulytumet ja keisti,plius tuo paciu kad ir suvedima padarytu. Kolkas tiek klausimu. Dabar as eisiu miegoti,o kai po pietu atsikelsiu tikiuosi kad man kas nors atsakys i mano klausimus… Buciau dekingas dalyviams uz pagalba.

MB liga. stabilizatoriaus laikiklis. O i kitus klausimus pats atsakyk. nefig cia, miegot ir laukt, kol kas ant lekstutes atnes atsakymus. Juokiasi

Stabilizatoriaus trauke cia vadinama?

Laikiklis. kronsteinas.

Tai kaip tikslai vadinasi detale?

MB stabylyzo tvirtinimas nuluzo Liūdnas reiks pasvarkiuot Taip

OT: nuo kebulo atsilupo moldingas ir liko ant kebulo abipuses juosteles liekanu, kaip jas pasalint kad butu svari grazi vieta moldingui??

nu tai ir sakykite, kad uzteks suvirinti. Vaidina cia dabar *pimp…* znajet ka Cha chaPaims iki 50 Lt manau

viras,aciu

Nelaiko svarke. po men suvirintas vel atgrius. ne karta bandytas bajeris. pats laikiklis svalkej, ne karve kainuoja… Mirkt

acakys kas y mano kl ar ne? Piktas

Na dekui,manau pati laikikli pakeisiu ir tiek.

drakoniukas>nu plia,kruvos priemoniu tokius dalykus salina,kad ir pas Wurth kreipkis,turi geru kliju nuemeju

Stabilizatoriaus (gumos) laikiklis, svarke tik laikinai pades, nes vaziuojant per duobes gana nemazas kruvis tenka jam (jiems). jei turi galimybes ir siek tiek moki vyrinti tada: dedi storesne metaline plokstele ir apvyrini (aisku pries tai nuemes ja, kartu ir gumas tuo paciu pasikeiti) turetu buti gerai ir laikys toliau sekmingai, varai i svalke nusiperki kita ir uzsimeti, varai i detaliu parduotuve nusiperki nauja (nemanau kad bus didele kaina ir labai jau deficitine preke) del sventos ramybes servise pasitikrini suvedima, pries tai tegul egzpertai pasiziuri ar kokia po smugio sake ar trauke nesulankstyta… tai tiek…

Variklis apsimyzhes Blogai salnikus pasizhiurek ir tarpines

Dalyvi tepala leidzia pro viena tarpine,per diena pakapsi po lasa ar du cia kujnia yra,nuo pat pirkimo buvo,pats variklis tepalo neryja,dapylinet nereik,beto nunesta apsauga po buferiu tai apsitaske ten biski,dzin.

Pats turejau beda su situo stabilizatoriaus laikikliu, tai eolte nepirk pigiu, atlaike 2 sav ir truko vel, 2 taip suvariau abu nei men neatlaike, intercars pirkau uz 95lt laiko jau 2 metai Gerai pakeitimas pakeli ant dankrato rata nuemi ir 3 varztai, jei pats tingi zaisti man padangistas uz 20lt pakeite

ishtekejes shviezhias tepalas tai jis aiskina, kad neapsimyzhes Juokiasi